Mladší o pár let: Už nikdy dceři babičkou

Paní Zuzana Rambousková (46) je dvojnásobnou babičkou, ale i maminkou 6leté dcery. To, že jí její vnoučata budou nebo říkají babičko, jí nevadí, ale pokud vede dcerku po ulici a kolemjdoucí si myslí, že je její babička, to se jí opravdu příčí.

Co je Zuzaniným problémem?  Proč jí lidé tipují více, i když se na svůj věk necítí? Odpověď je jednoduchá – vůbec o sebe nepečuje, 33 let v kuse kouří a nemá pořádnou životosprávu.

V obličeji byly její rysy před proměnou velmi jemné, ale tak nějak nevýrazné a strhané. Kůže nad víčky přesahovala přes víčka a oči uzavírala. Ty pak neměly jiskru a ještě více dokreslovaly celkovou únavu a strhanost. Podle mě byl však největším problémem chrup. V ústech byla pokročilá paradontóza a zuby vypadaly ohromně viklavě. Stačilo by pár let a Zuzka by byla adeptkou na zubní náhradu, kterou nosí naše babičky.

Zákrok, který Zuzana podstoupila, byl velmi náročný. Skládal se z několika operací vedoucích k vysněnému mladému vzhledu. Opět bylo provedeno jemné odsátí tuků. Tentokráte z břišní oblasti a následné využití kmenových buněk pro vyplnění vrásek v obličeji. Tomu já říkám zázrak moderní estetické medicíny. Je to tak jednoduché a hlavně – funguje to. Provedl se i jemný lifting a operace víček.

Pooperační stav

Vím, že to je nemožné, ale i já bych si přála zázraky na počkání. Chtěla bych podstoupit operaci a být ihned krásná, ale ono to v běžném životě nejde. I Zuzana věřila, že z kliniky odejde krásná maminka, avšak opak byl pravdou. Z kliniky odcházela v ještě zbědovanějším stavu a jemně podlomenou psychikou. Není se čemu divit. Obličej byl jeden velký otok a hrál hned několika barvami. Naštěstí se vše začalo vstřebávat a obličej se pomalu, ale jistě vykresloval. Zuzaně zaručeně pomohl celkový odpočinek během natáčení, všechny beauty procedury, které podstoupila a samozřejmě zubařka! Ta odvedla perfektní práci a vrátila Zuzaně ztracený úsměv, jež přímo zářil bělostí.

Kosmetické úpravy

Kadeřník pořadu Mladší o pár let je člověk na pravém místě. Účesu dodal na tvarové razantnosti a nevymýšlel zbytečné barvení. Za to paní Kornová opět „zazářila“. Její líčení je stále stejné. Jak sama říká: „Doporučila bych výrazné líčení.“ Neslyšeli jsme to už několikrát? A co oblečení? Černý kabátek s výrazným rolákem mě moc nenadchl, ale druhý model v bílo šedé kombinaci byl skvostný a velmi mladistvý. Vše hezky doladily korále, které si na Zuzce nejvíce oblíbila její dcerka.

Na tomto pořadu není ani tak moc hezké to, že lidé odcházejí krásní, ale to, že se jejich život rapidně mění. Docházejí si k té změně vlastně sami, a to hlavně díky vyšetření genetické kliniky, že jejich život nemůže plynout tak jako doposud, ale že se o sebe musí starat – přestat kouřit, sportovat, lépe pečovat o chrup a celkově si život užívat s radostí.

5.3.2011 12:00| autor: Pavlína Brettová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist