Vyhrajte plastickou operaci v hodnotě 50.000,- Kč

Dnešní doba hlásá dokonalost ve všech směrech. Média jsou plna krásných, štíhlých a neodolatelných modelek. Že je na ně hezký pohled? Ano je, ale za jejich krásou stojí kromě jejich přirozenosti i práce mnoha odborníků – kadeřníků, vizážistů, stylistů a v neposlední řadě i plastických chirurgů.

Odhoďte svůj stud, staňte se sebevědomou!

Chcete i vy zažít pocit, jaké je to odhodit všechny zábrany, negativní pocity a traumata z toho, že nejste dokonalá a že máte nějaký estetický problém? Neláká vás představa stát se modelkou, alespoň pro sebe a své okolí? Nemusíte vystupovat na molu nebo módních přehlídkách, bude stačit, když se budete cítit krásná a sebevědomá a když konečně odhodíte svůj stud a dlouhotrvající trápení. Plastický chirurg dokáže divy a věřte, že takové nově získané sebevědomí přinese do vašeho života mnoho pozitiv.

Soutěžte a vyhrajte!

Využijte naší jedinečné nabídky a soutěžte o plastickou operaci na klinice Medinel Plzeň v hodnotě 50.000,- Kč ZDARMA.

Obličej, prsa, boky, hýždě – vše můžete plastickou operací zdokonalit.

O jakou plastickou operaci se jedná? O jakoukoliv, která se na klinice Medinel Plzeň provádí. Můžete si nechat zvětšit, vymodelovat nebo zmenšit svá prsa, nechat odsát přebytečný tuk z problémových partií, nechat upravit tvar svého nosu, očních víček, ušních boltců, nechat vypnout vrásky na obličeji, nebo třeba vyplnit vaše rty. Tímto výčtem seznam plastických operací, které klinika Medinel Plzeň nabízí, nekončí. Záleží jen a jen na vás, pro kterou plastickou operaci se v případě výhry rozhodnete.

Přihlaste se, napište o svém trápení a výhra může být vaše!

A jak se do této soutěže přihlásit?  Stačí se v období od 1. května do 30. června 2011 včetně zaregistrovat, vyplnit krátký dotazník, zaslat na soutěžní email odpovědi na tři jednoduché otázky, přiložit fotografie vašich problémových partií a napsat pár řádek o tom, proč chcete vyhrát plastickou operaci, co plastickou operací získáte a čeho se při plastické operaci obáváte.

Je to velmi jednoduché. Zkuste své štěstí a třeba právě vy vyhrajete 50.000,- Kč na vámi vybranou plastickou operaci u zkušeného plastického chirurga MUDr. Jana Boudy.

Bližší informace o plastických operacích a pravidlech této soutěže naleznete na webové stránce www.medinel.cz/soutez-o-plastickou-operaci

22.5.2011 12:00| autor: PR

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist