Plastika prsou ano či ne? Eva se rozhodovala 5 let

Poprvé přemýšlela o tom, kdy jít na plastiku prsou, ve věku 18 let. Než se rozhodla podstoupit estetický zákrok, uplynulo asi pět let.

„Byly týdny i měsíce kdy jsem byla se svým tělem spokojená, teď bych spíše řekla, že jsem se podvědomě přemlouvala, že jsem spokojená,“ vzpomíná Eva na období, kdy si říkala, že by si neměla vymýšlet zbytečnosti, když mi v podstatě nic neschází. Jen ta prsa. „Modelky taky nemají prsa a jsou považovány za krásné,“ dodává.

Toto přemýšlení se ji drželo vždy v zimním období, kdy svůj „nedostatek“ podle svých slov „maskovala“ podprsenkami s push-up efektem. Jenže jako každý rok přišlo léto a s ním i nákup šatů, triček, tílek, plavek a podobně. A přesně v tuto dobu jejípřesvědčení pro zvětšení prsou otáčelo z NE na ANO.

Připomíná vám její příběh ten váš? 

Jedno léto však v sobě tento boj uzavřela a řekla si: „Příští rok na augmentaci už půjdu!“. Měla tak dostatek času na to, najít si spoustu informací, materiálů, pročítala si diskuze na téma plastické operace prsou a navštívila nejedno diskuzní fórum, aby získala doporučení.

„Volba kliniky, po všem co jsem přečetla, byla jednoznačná! Klinika Esthé splňovala všechny moje požadavky a zpětně musím říct, že jsem si za svoje rozhodnutí sama sobě velmi vděčná a neměnila bych,“ svěřuje se s výběrem pracoviště Eva, kterou operoval MUDr. Karel Urban, který již během své kariéry plastického chirurga pomohl operací prsou více než 1000 ženám.

Karel Urban byl Evě sympatický nejen svým přístupem, o němž se dočetla z recenzí dřívějších pacientek, ale hlavně jeho prací dokumentovanou fotografiemi před a po zvětšení prsou.

Velmi mě oslovilo, že to není „jen“ plastický chirurg, který dělá krásné dekolty, ale i jeho výsledky v daleko náročnějších operací byly perfektní,“ tvrdí Eva.

Vše o plastice prsou se Eva dozvěděla přímo na webu kliniky Esthé včetně informací o rizicích, o délce operace a rekonvalescenci. Všechny problémy probrala s lékařem osobně.

„Viděli jsme se s panem doktorem už několikrát. Poprvé na vstupní konzultaci, pak na doplňující konzultaci, v den operace a na kontrole po operaci,“ dělí se o zkušenosti šťastná pacientka a dodává: „Vždy mi ochotně a trpělivě vysvětloval vše, na co jsem se ptala – a že jsem se ptala. Jsem takový tip, co musí všechno vědět. I díky tomu, jsem všechno zvládla bez obav a jediné na co jsem myslela, bylo, jaké to bude, až „je“ budu mít!“

Když přijmete dar v podobě šikovných rukou lékařů, není to hřích

A výsledek? „Mám nádherná prsa, která bych přála všem ženám, které se trápí se svým dekoltem. Dámy, dívky, slečny, paní… Každá jsme krásná, jak nás Pán Bůh stvořil a každá bychom si toho měli vážit. Když ale s pokorou přijmete dar v podobě šikovných rukou lékařů, není to hřích,“ dodává dnes Eva odvahu dalším ženám, které uvažují o plastice prsou.

Můžete dnes také říci, že milujete svá prsa a těšíte se z každého nákupu spodního prádla? Nemusíte se rozmýšlet, co si koupíte za topík? 

 

 


30.4.2015 5:00| autor: Komerční prezentace

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist