Mladší o pár let: Babička nebo sexbomba?!

V poslední době si i díky pořadu Mladší o pár let říkám, že už nebudu muset šetřit pouze na důchod, ale i na všechny ty plastické operace a zkrášlující procedury…

Protože všichni se začínáme honit za pozlátkem mládí, a ti co na to nemají, budou vypadat ještě mnohem hůř, jelikož stres a nespokojenost na nich zanechá pěknou stopu. Ale pojďme k samotné proměně.

Tentokráte se se skalpelem na vlastní kůži utkala paní Vlastimila (53), která se psychický cítí velmi mladě (říká, že na 35), ale v obličeji jí čas příliš nešetřil. Okolo očí měla výrazné pytle a otoky, pleť byla vrásčitá a mírně svěšená. Celkově postarší vzhled jí dodávaly i světlé zničené vlasy. Postavu ovšem měla suprovou. Kdejaká dvacetiletá holka by jí mohla závidět, ale prsa byla kamenem úrazu. Díky vytahané kůži a ztrátě několika kil neměla Vlastimila vůbec hezká prsa. Byla svěšená a neměla tvar.

Proč proměna?

Nejspíše to není správná otázka, protože mladší o pár let chce být téměř každý po třicítce, ale hlavním hnacím motorem paní Vlasty byli chlapi. Hledá si milence a starší, či stejně staří muži ji nedávají to co ti mladší! Rozumí si s nimi více a mnohem lépe se s nimi i cítí, tak proč nebýt pro chlapa krásná… ale pozor! Nic se nemá přehánět.

Proměna

Wow, je to slovo, které jsem ze sebe dostala, když jsem viděla Vlastu po celkové proměně! Odstranění převislé kůže kolem očí, omlazení pleti díky kmenovým buňkám z vlastního tuku, který se jen tak mimochodem odsál z hýždí pacientky, krásná prsa a celková pohoda vyplývající z nového sebevědomí, udělaly z Vlasty skutečně nádhernou ženu. Její postava se ještě více vykreslila a plný dekolt v rudých šatech vypadal skvěle. Změna účesu byla na místě a dlouhé vlasy jí omladily nejméně o deset let! Jediné co bych opět zkritizovala je líčení paní Kornové. Nejen, že líčí všechny adeptky velmi podobně, ale tentokrát přidělala Vlastě dva monokly, které vypadaly strašně! Za líčení dávám pětku. Celková proměna 1 s hvězdičkou :).

 

15.2.2011 4:00| autor: Pavlína Brettová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist