Nosy českých celebrit. Čí rozhodně není přírodní?

Že nikdo není dokonalý? Svatá pravda! Ale jeden to s klidem ustojí, kdežto druhý má takový mindrák, že jde dobrovolně pod kudlu. O kom je řeč? Kdo z českých osobností má vylepšený nos?

Dnešní doba přeje plastickým úpravám všeho druhu! I v Čechách. Směle by se dalo tvrdit, že tento trend dorazil k nám do luhů a hájů převážně poté, co se u nás objevil seriál Pobřežní hlídka, kde se to zásahem skalpelu jen hemžilo. A tyhle „vipky“ přispěly se svojí troškou do mlýna.

1. Zpěvačka Monika Absolonová 

Tahle muzikálová diva se zlatem v hrdle rozhodně není žádný amatér a plastických operací nosu má na svém kontě hned několik. S finálním výsledkem pořád není spokojená a tak se za poslední úpravou vydala až za velkou louži, tedy do Ameriky. Čeho si na ní vážíme, je to, že pravdu o změnách svého vzhledu obav přizná a nemlží, jako to mají někteří ve zvyku. Vždyť to není žádná hanba!

2. Modelka Táňa Kuchařová 

Zdá se, že ani Miss World není tak úplně bez chybičky. I když jakékoliv zmínky o plastice rezolutně hází do autu a nechce se k nim za žádnou cenu vyjadřovat, šušká se, že podstoupila úpravu nosu u našich sousedů v Německu – a to hned dvakrát. Při porovnávání fotografií před a po, musíme chtě nechtě uznat, že na tom šprochu bude pravdy trochu. Nosík má teď jako knoflíček!

3. Zpěvačka Leona Machálková

Zpěvačka, která v poslední době není moc vidět, si operaci svého čichadla pěkně zdůvodnila. Údajně ji musela podstoupit proto, že trpěla vleklými potížemi s nosní přepážkou. Že by nespokojenost s vlastním vzhledem vůbec nehrála roli? Budeme jí to věřit?

4. Moderátorka Ivana Gottová 

Manželka našeho národního pokladu a moderátorka, u které jsme mohli v přímém přenosu sledovat, jak se z housenky klube krásný motýl, nezůstala pozadu. Je jedno, jestli si operaci zaplatila sama, nebo i Karel přiložil nějaký ten halíř k dobru, zkrátka Ivana se chopila příležitosti, podstoupila předělávku čichového ústrojí a za ten výsledek to opravdu stálo! Takový šmrnc s dívčím příjmením Macháčková rozhodně neměla! Souhlasíte? Vždyť je den ode dne hezčí!

5. Modelka a moderátorka Elen Černá-Valentová 

No není to škoda, že olympionik Aleš Valenta svoji krásnou manželku schovává doma a málokdy ji vyvede někam do společnosti? Po dlouhé době se ukázali na premiéře Fantoma Opery, kde jim to opravdu moc slušelo. Všichni přítomní se mohli pokochat i dávno předělaným nosem Elen, o kterém by se svět vůbec nedozvěděl, kdyby ji fotografové v minulosti zcela omylem a náhodou nenačapali se zafačovaným nosem. Ale i s tou přízdobou jí to slušelo. Elen je sexy i v pytli od brambor.

Jaký máte názor na plastické operace? Považujete to za marnotratné vyhazování peněz? Napište nám o tom do diskuze.

Foto zdroj: profimedia.cz

30.9.2014 10:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist