Femina.cz » Magazín » Celebrity » Životní příběh Vilmy Cibulkové: V lásce jí není přáno

Životní příběh Vilmy Cibulkové: V lásce jí není přáno

Životní příběh Vilmy Cibulkové: V lásce jí není přáno

Magazín: Celebrity | autor: Nataša Slánská | vydáno 09. 02. 2011

Mladá léta oblíbené herečky Vilmy Cibulkové (47) připomínala divokou jízdu na horské dráze. Kdysi neúnavná pařanka se poprala s alkoholem i s krachem manželství, vydobyla si city energického Miroslava Etzlera (46) a zdálo se, že jejím štěstím už nemůže nic otřást. Byla to jen iluze.

A přitom nešlo o žádné zemětřesení. To jen mladičká slovenská herečka Radka Pavlovčinová (22) lehce zatřásla tělem při natáčení seriálu Cesty domů ve strip baru u tyče a Miroslav byl rázem ztracen. Podvolil se tak všeobecnému trendu českého showbyznysu, který velí partnerku v určitém věku nahradit. Možná si chtěl jenom trochu zaflirtovat a neměl v úmyslu Vilmu hned opouštět, ale s osudem zkoušenou herečkou si není radno zahrávat. Tahle žena si nenechá nic líbit a milého Miroslava šmahem vykázala z domu.

Sama Vilma ovšem nikdy nebyla žádný svatoušek, úletů má za sebou víc než dost, jak se na správnou herečku patří. Mezi její první lásky se zařadil rovněž o hodně starší muž - od režiséra Miroslava Macháčka (†68) ji dokonce dělilo téměř dvakrát více let, než dělí žabku Pavlovčinovou od Etzlera. Macháček v té době navíc trpěl těžkou nemocí, které záhy podlehl. Ještě předtím ho ale Vilma stačila opustit. „Zdrhla jsem ve chvíli, kdy mě nejvíc potřeboval,“ přiznala po letech v pořadu Třináctá komnata.

Už v té době měla placatka stálé místo v její kabelce. Alkoholem zaháněla všechno. Vztahové problémy v divadle, zdravotní stav přítele i černé svědomí, že ho zanechala svému osudu krátce před smrtí. Také ona měla k smrti nakročeno. Skončila v Bohnicích na oddělení sebevrahů a zahájila odvykací léčbu. Jak přiznala v později otištěných zápiscích, denně vykouřila osmdesát cigaret a dlouhé dny strávila psaním. Čistila si tak svědomí.

"Nad chlastem se nedá vyhrát, ale dá se s ním bojovat," prohlásila v minulosti Vilma. S odstupem času přitom můžeme říct, že nad alkoholem vyhrála. Poctivě abstinuje už dobrých třináct let. Z neřestí jí zbylo jen kouření. Cigaretu si neodpustí ani při výstupu na horské vrcholky. Na chraplavý hlas je pyšná a v pokročilém věku jím hodlá nazpívat šansony.

První manželství ukončila poté, co zjistila, že si její drahý napůjčoval na podnikání více, než bylo zdrávo, a topí se v dluzích. Jednu výhru si ale z tohoto vztahu odnesla: dceru Šimonu, vymodlené dítko po samovolném potratu.

Když se Vilma dala dohromady s charismatickým Miroslavem Etzlerem, jako by sedla vrána k vráně. Také on si prošel divokými vztahy, až mu zbyla pouze láska k lahvi a povinnost platit alimenty na tři potomky. Kvůli Vilmě zlomil srdce Zuzaně Bydžovské, ale svou reputaci jakžtakž napravil oddaností k nové ženě a vyženěné dceři. Tvářili se jako ideální rodina. Možná už tenkrát měl někdo Vilmu varovat – dvakrát opustil partnerku kvůli jiné, dříve nebo později to udělá i potřetí! A také že ano. Miroslav ulovil novou vlaštovku a Vilma musí hledat parťáka pro stáří v jiných vodách.

Další články z rubriky

Komentáře (7)

Datum Autor Nadpis
12. 10. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
11. 05. 2012 magic11 :-) (reakcí: 0)
10. 05. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
10. 08. 2011 Zuzana2403 Životní příběh Vilmy Cibulkové (reakcí: 0)
19. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
28. 05. 2011 Bobina1 - (reakcí: 0)
01. 03. 2011 anicka Nemá (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Pro pocit čistoty a svěžesti po celý den!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 27. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

28. 02. 2017 Horoskop Váhy

V práci všechno šlape podle tvých představ, uvědomíš si, že jsi nepostradatelnou součástí pracovního týmu. Dnes dokáž... Celý horoskop

Karta dne

Svět
Máš příležitost zakončit složité životní období, dokončit karmické záležitosti a osvobodit se tak od svazujících vzorců minulosti. Dnes můžeš mít velmi šťastný a rados...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Módní policie

TOPlist