Prostitutkou vlastního manžela

Sex v manželství se občas dostane do slepé uličky. Denní rutina, děti, dlouholetá známost, to vše má na sex velký vliv, ale když se sex okoření něčím úplně novým, pak se může i ten manželský stát tím nejlepším sexem v životě…

Podobně jako jsme to měli v manželství my. Se svým manželem jsem se seznámila ještě na střední škole a byla to taková tu studentská láska, co vydžela naprosto všechno. Shodli jsme se v životě i v posteli. Nebáli jsme se spolu mluvit o svých představách a zapojovali do našeho milování různé hračky, které nám byly oběma příjemné. Jenže poslední přání mého manžela mi vyrazilo dech.

David totiž přišel s tím, že by chtěl zkusit sex s prostitutkou – prostě jí za to zaplatit. Jen si užít bez lásky rychlý, živočišný sex. Dívala jsem se na něj jako spadlá z višně. On mi klidně otevřeně přiznával, že při milování se mnou myslí na nějakou anonymní prostitutku.

Samozřejmě jsem nechtěla, aby to šel opravdu vyzkoušet, takže jsem se pídila, jak to hodlá řešit, aniž by mi byl nevěrný. S odpovědí byl hned hotov: prý bude platit za sex mně! Ale chce ho opravdu neosobní a drsný.

Zpočátku jsem se bránila, připadalo mi to ponižující, ale jednoho dne jsem byla už od rána na sex celá nažhavená a chtěla si ho užít. Když za mnou přišel do kuchyně a požádal mě, abych se oblékla nějak rajcovně, do sexy prádélka, souhlasila jsem. Byla to změna a mě to neskutečně vzrušovalo.

[[=====]]Už při oblékání jsem sama sebe laskala a on mě z dálky pozoroval. K sexy oblečku, jsem přidala ještě vysoké podpatky a s jednou rukou dráždivě laskající ňadro, jsem se vydala k němu. Sledoval mě dychtivým pohledem. Posadila jsem ho do křesla a začala se před ním vlnit a svůdně mu přejíždět zadečkem po rozkroku. Reagoval okamžitě. Strhnul mě k sobě a strhnul ze mě plný vášně krajkové prádlo. Drsně mě laskal jazykem na vzdouvajících se bradávkách, bříšku a rukou mi zajížděl do vlhkého klína. Byla jsem připravená se milovat, ale on nechtěl. Rozhodl se, že mě přivede k šílenství.

Postavil mě na nohy a sám se mi uvelebil mezi nimi. Dráždil mě jazykem na poštěváčku, prstem mi zajížděl hluboko do mé mokré skulinky a druhou rukou mi dráždil zadeček. Byla jsem touhou šílená. Ale já jsem byla ta, která ho má dráždit, tak jsem naše role otočila. Vysvobodila jsem jeho vzrušený penis z kalhot a předvedla mu dokonalý orální sex. Jemně jsem ho začala laskat a sát. Rukou jsem mu přejížděla po zadku a občas zajela i dovnitř. Byl vzrušením úplně ohromený. Když jsem viděla, že už víc nevydrží, drsně jsem si ho osedlala. Přirážela jsem a přitom jsem mu nutila do úst má ňadra, aby je laskal a sál, sama jsem si přitom pohrávala se svým pošťěváčkem. Orgasmus byl naprosto úžasný, mokrý, dlouhý, hluboký, šílený. Aáááách.

Manžel mi pak na stůl položil peníze a šel se osprchovat. Koupila jsem si za ně svůdné prádelko a erotické pomůcky a už se těším na další roli prostituky.

Foto: Profimedia.cz

15.4.2014 12:00| autor: Adriana

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist