Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Pánové, pozor! Orgasmus poprvé bez obalu. Je tu otevřená zpověď žen

Pánové, pozor! Orgasmus poprvé bez obalu. Je tu otevřená zpověď žen

Pánové, pozor! Orgasmus poprvé bez obalu. Je tu otevřená zpověď žen

Magazín: Sex a vztahy | autor: Marta Dostoupilová | vydáno 09. 10. 2015

Ženský orgasmus je pro mnohé muže cosi abstraktního, tajemného, špatně popsatelného – a přiznejme si, že někdy tápeme i my samy. Ale mluvit se nám o tom moc nechce. S tím je teď však konec. Našli jsme pro tebe místo, kde můžeš říct přesně, co od mužů chceš a jak tě mají uspokojit.

Místo plné touhy

Blogerka Sylvia se totiž postavila k problému orgasmu čelem a na sociální síti Tumblr založila blog s názvem How to make me come (Jak mě uspokojit). Své zkušenosti, touhy a potřeby tady popsalo už 72 žen!

Podle Sylvie jsou ženy příliš empatické a nerady s partnerem sdílejí své pocity, nerady se baví o orgasmu a sexu vůbec – chtějí muže uspokojit, ne mu ublížit upřímností. I proto vyzvala ženy, aby mluvily o svých pocitech, i když anonymně a na webu. „O orgasmu je někdy stejně těžké psát jako jej dosáhnout,“ říká Sylvia, která věří, že sdílení zkušeností s ostatními ženami bude fungovat jako terapie a třeba i cesta k lepšímu sexu.

A o čem ženy píšou?

„Dlouho jsem orgasmus předstírala. Bylo to mým sebevědomím, které viselo doslova na vlásku. Tak moc jsem chtěla, aby mě kluci milovali, tak moc jsem stála o jejich ocenění.“ Napsala jedna z čtenářek.

„Včera jsem měla skvělý orgasmus s klukem, s nimž jsem se předtím naposledy viděla, když mi bylo šest. A jak na to? Tady je několik instrukcí. Dej mi najevo, jak moc mě chceš. Ale nejdřív na mě nesahej, jenom mluv. Potřebuju se uvolnit. Pak mě hodně líbej, abych měla dojem, že jsem víc než vagina (a to taky jsem). Dotýkej se mě, toho, co je na mně nejvíc sexy, mých prsou, dej najevo, že si zasloužíš ty sladké bonbony. Nebudu se pak cítit trapně bez podprsenky. Laskej mou vaginu jazykem, ale ať není moc do špičky, to by pak bolelo. Neměň tak často pozice, nepokoušej se o porno, řeknu ti, co mi dělá dobře." Připojila se druhá. 

„Jsem orgasmem posedlá. Poprvé jsem začala onanovat, když mi bylo deset jedenáct, bohužel ale nedokážu najít přítele, který by mě uspokojil lépe než vibrátor. Pánové, chápu, že nejste na baterky, občas se ale chováte jako hromotluci. Násilně. Většinou stačí jen trochu přitlačit a i to je někdy moc. Zasuňte prsty do pochvy a pohybujte jimi pomalu a krouživě, řekneme vám, pokud budeme chtít rychleji...“ Radí mužům třetí.

Jak je vidět, co žena, to trochu jiný pohled na věc a mnoho příspěvků jde proti sobě. A proto je potřeba o svých potřebách více mluvit. „Je jedno, jestli je to sex na jednu noc, nebo dlouhodobý vztah. Nedokážeme číst partnerovy myšlenky stejně jako on nedokáže číst ty naše. Proto se musíme umět vyjádřit,“ uzavírá Sylvia.

A co ženy nejvíce chtějí? Tohle vzkazuje mužům (mimochodem mužských čtenářů blogu je dobrá polovina) většina anonymních autorek:

Bez předehry to nejde

Nesmíš ji v žádném případě vynechat. Samotný pohlavní styk je důležitý, ale to co mu předchází, je někdy ještě mnohem důležitější.

Neboj se zeptat

Chci aby ses mě ptal před sexem, během něj i po něm. A když odpovídám na otázky, POSLOUCHEJ! Každá žena totiž ocení, když partner naslouchá jejím (sexuálním) potřebám.

Musíš být trpělivý

Potřebuju, abys chvilku počkal. Trvá mi déle, než dosáhnu vrcholu. A nevěř, když říkám, že o to nestojím.

Chci být chtěná

Chci, aby z tvého pohledu sršely blesky, chci abys po mně toužil, abys mě hýčkal, abys mi dával najevo, že jsem vším, cos kdy chtěl. Ale nezírej na mě moc dlouho, ať můžu nerušeně fantazírovat.

A co ještě ženy vzkazují mužům? Nejsme herečky, abychom předstíraly ograsmus! Ale herečkám to jde báječně. Mrkni do naší galerie na nejžhavější orgasmy ve filmech a seriálech.

Foto zdroj: Thinkstockphotos.com, Profimedia.cz, Pinterest.com

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

29. 03. 2017 Horoskop Kozoroh

Až příliš dlouho se zaobíráš tím, co potřebují druzí a na sebe tak trochu zapomínáš. Dopřej si dnešní den jen pro seb... Celý horoskop

Karta dne

Blázen
Možná se ocitáš v těžké životní situaci, kdy je změna jediným řešením, proto vše, co se ti děje, přijímáš jako výzvu a nepřízni čelíš se vztyčenou hlavou. Můžeš si být...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist