Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Který milenec je lepší? Nevybouřený mladík versus zkušený muž

Který milenec je lepší? Nevybouřený mladík versus zkušený muž

Který milenec je lepší? Nevybouřený mladík versus zkušený muž

Magazín: Sex a vztahy | autor: Julie | vydáno 06. 01. 2014

Představte si, stojí před vámi dva muži. Oba jsou atraktivní, dobře stavění a neskutečně sexy. Pouze stříbřité skráně jednoho z nich prozrazují jeho dřívější datum narození. A vám je dovoleno se s jedním z těchto dvou mužů pomilovat. Ano, opravdu jen s jedním. Tak… a je to tady! Ženské dilema jako hrom! Mladšího nebo staršího? Kterého si vyberete?

Při síle jsou bezpochyby oba dva, i když připusťme, že mládí je přece jenom o kapku nabitější energií a netrápí ho možné zdravotní překážky, které se v pozdějším věku mohou vyskytnout. Ovšem stačí k uspokojení ženy pouhý elán a zapálení pro věc? Většinou nestačí. Ženské tělo je jako hudební nástroj, je potřeba ho s láskou a citem naladit a potom je schopno rozehrát přímo božskou symfonii, při níž se milenci dostávají do stavu absolutní blaženosti. 

Mladí na předehru moc nehrají

Ačkoliv se mladší ročníky pyšní větší výdrží, díky své nezralosti nejsou mnohdy schopni ji využít ve prospěch ženy a tím i svůj. Ženské tělo pro ně bývá jakýmsi prostředkem k ukojení jejich sexuálních potřeb. Přehnané sebevědomí a arogance jim zakazuje zajímat se o to, co se ženě líbí, a zda byla uspokojena. Stačí přece, že je jí poskytován pohled na pevnou, věkem nepoznamenanou tělesnou schránku. Což o to, možná pěkné pokoukání, ale to samo o sobě nestačí. Natož pak milostný akt veden v duchu zběsilého přirážení s nadšením nadrženého králíka a bez jakéhokoliv projevu něžností a citu. Nad takovým uměním zlomí hůl nejedna žena a klidně může být mladík sošný jak Michelangelův David. Své o tom ví i pětatřicetiletá Dana: "Když jsem potkala Petra, byla jsem jedním slovem okouzlená. On byl prostě nádherný, mladý, plný energie. Do milostného dobrodružství jsem se s ním vrhla po hlavě. Ovšem jeho nešikovné ruce, rychlovky a občas i bolestivé pohyby mě zase rychle vrátily na zem."

Hubnutí: 7 dietních triků

Hubnutí: 7 dietních triků

Vydržet dietu nebo „pouhou“ změnu stravovacích návyků, dá někdy fušku. Pokud se neobejdete bez ob...

Zralý muž = pozorný milenec

Zkušenosti žen samotných hovoří jasně. Starší muž nemá potřebu se předvádět, nikam nespěchá a netouží po honbě za orgasmem. Snaží se naopak vychutnat si společné intimní chvilky a ví, že potěšení ženy je velice důležité, neb se mu její spokojenost vrátí i s úroky. Už dávno přišel na to, že trpělivost růže přináší, a že chvíle věnované „přípravě“ ženy v žádném případě nejsou ztrátou času. Co ženu rozhodně naladí na milostné hrátky je mužova galantnost a šarm. Ruku v ruce s pozorností působí takto vybavený muž jako magnet. Není-li lhostejný k ženiným potřebám v běžném životě, je nad slunce jasné, že stejné to bude i v posteli. A navíc se tak nějak dá předpokládat, že muž staršího věku má zkušenosti, které nás ženy velice zajímají. Dávají totiž tušit skvělému milování. Takový muž dovede dokonale odhalit naše ženská místečka rozkoše a je mu potěšením si s námi pohrát. A také ví, že rozpálená partnerka zajistí nezapomenutelný sexuální zážitek na oplátku jemu. Zkrátka muži dříve narození jsou právem považováni za zdatné milence a my ženy jejich kouzlu rády podléháme. Podlehla i třicetiletá Klára: "Michala jsem potkala v práci a brala jsem ho jako staršího kolegu. Nikdy jsem na něj nepohlížela jinak. Až jeden společný mejdan vše změnil. Skončili jsme spolu notně opilí v posteli. A od té doby nedám na starší muže dopustit. Byl naprosto fantastický. Věděl přesně, kam sáhnout a dal si nekonečnou práci s předehrou a mým uspokojováním. Dodnes ve mě při každém setkání vzbuzuje touhu jen myšlenka na naše milování."

Abychom ale neházely všechny muže do jednoho pytle. Zcela určitě se najdou výjimky. Možná jste některá narazila na mladíka, který vás uměl na obláčku rozkoše vynést až do nebe a zrovna tak někde běhá muž, který vás navzdory svému věku prostě zklamal.

Jaké máte zkušenosti a zážitky s milenci ať už mladšími, či staršími vy? Souhlasíte s názorem, že starší jsou lepší?

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
05. 08. 2014 xxkouckaxx x (reakcí: 1)
12. 02. 2014 Asolonia Který milenec je lepší? (reakcí: 0)
07. 01. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
07. 01. 2014 Bobina1 - (reakcí: 1)
06. 01. 2014 pepina . (reakcí: 0)
06. 01. 2014 88pacicka88 + (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

25. 03. 2017 Horoskop Váhy

Pokud jsi měla spory se sousedy, dnes se jako mávnutím kouzelného proutku vyřeší vše k oboustranné spokojenosti. Na z... Celý horoskop

Karta dne

Paže pohárů
Někdo ve tvém okolí ti v pravý čas podá pomocnou ruku, stačí ji přijmout a dovolit, aby tě zachránil od strachu a pocitů viny. Blíží se k tobě nová láska nebo probuzen...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist