Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Jak najít orgasmus?

Jak najít orgasmus?

Jak najít orgasmus?

Magazín: Sex a vztahy | autor: Karolína | vydáno 11. 03. 2010

Marně jste se už několikrát pokoušela hledat a nikde nic? Už si začínáte myslet, že G-bod je jen výmysl? My vám dáme do ruky přímo mapu, abyste se už nikdy na cestě k orgasmu neztratila!


Již několikrát jste s partnerem pokoušeli vyjít po stopách vaginálního orgasmu, ale připadá vám, že jste se asi nevydali správnou cestou. Určitě jste to pak ale chtěla napravit a pokusit se ho najít sama. Prošla jste snad všechna svá zákoutí, kde by se mohl G-bod skrývat, ale nikde nic.


Zřejmě tedy patříte k většímu počtu žen, které nedosahují orgasmu vaginálně, ale většinou pomocí dráždění klitorisu. Jenže koho by nelákalo pocítit slast orgasmu vaginálního.... Už jenom touha okusit dva orgasmy najednou vás přinutí přečíst si náš návod!


Ale před cestou hledání si musíme nejdříve shrnout, co vlastně hledáme. Už jen proto, abychom ho lépe našly : - )


Takže G-bod, neboli Graufenbergův bod je erotogenní zóna umístěná na přední stěně vagíny. Stimulace G-bodu vede k orgasmu doprovázenému výronem tekutiny neboli ejakulací, která může vzdáleně připomínat sperma. Profíci v úspěšném hledání tvrdí, že by měl G-bod ležet asi 3-5 cm od vchodu do pochvy. Tak teď už jen najít a dostatečně využít!


Nejlepší je nevydat se na cestu sama. Váš partner vám určitě rád pomůže.


Ze všeho nejdříve se ujistěte, že máte dokonale vyprázdněný močový měchýř. Přeci jenom orgastická bouře po objevení G-bodu může povolit nějaké jiné svaly… navíc, potřebujete být opravdu uvolněná. Takže nic nedržet!


Nyní můžete začít hledat. Sedněte si nebo klekněte na pohovku. Mnohem lépe ho tak najdete než kdybyste po něm pátrala v leže. Jeden nebo dva prsty zasuňte do pochvy a hlaďte přední stěnu uvnitř pochvy. Měla byste "narazit" na hrubou či vrásčitou oblast na přední straně pochvy. A teď jednoduše začněte oblast postupně prohledávat tím, že ji budete stlačovat. Nebojte se přitlačit a nepřestávejte, dokud neucítíte příval příjemného horka…


Jakmile G-bod najdete, tak to zaručeně poznáte. Nefunguje jako tlačítko na orgasmus, ale budete mít intenzivní pocit, že jste našla cestu, jak ho spolehlivě dosáhnout. Je to jen otázka času... Vůbec se neznepokojujte, když se pochva začne jakoby zvětšovat – otékat. Je to jen důkaz toho, že jste konečně dorazila do cíle a dokážete toho dostatečně využít. Nyní už jen v masírování vydržet a vytoužený vaginální orgasmus na sebe nenechá dlouho čekat!

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
18. 11. 2014 Petra Orgasmus (reakcí: 0)
09. 08. 2014 eViKpUm bod G (reakcí: 0)
10. 02. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
15. 12. 2011 Trinity YMMD with that aswner! TX (reakcí: 0)
15. 06. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
15. 06. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Dermacol Dřevěná tužka na oči 12H

Dermacol Dřevěná tužka na oči 12H

Dlouhodobé krytí a intenzivní barvy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 20. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

20. 02. 2017 Horoskop Rak

Ve vztahu se dnes obrň trpělivostí, rozhodně to budeš potřebovat. Může tě také překvapit neplánované těhotenství. Nep... Celý horoskop

Karta dne

Osm pentaklu
Nyní jsi v období, kdy můžeš dokázat a předvést, jaké talenty v tobě „dřímají“. Máš velkou příležitost dosáhnout úspěchu ve všech oblastech, o kterých máš pochybnosti ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist