Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Erotické pomůcky, které pravděpodobně nikdy nekoupíte

Erotické pomůcky, které pravděpodobně nikdy nekoupíte

Erotické pomůcky, které pravděpodobně nikdy nekoupíte

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 30. 06. 2014

Na některé erotické pomůcky musíte mít dost velkou odvahu! Ale mnohdy ani ta vám nepomůže. Totiž, v případě nákupu těchto tří erotických hraček toho musíte mít mnohem víc!

Nabídky erotických obchodů jsou tak rozmanité! Některé sexy hračky jsou určeny pro skupinu lidí vyznávající tvrdší praktiky, jiné se hodí pro movité boháče, nad koupí další pomůcky budete dlouho váhat. Obdarovaný totiž musí mít dost slušný smysl pro humor, aby se nad erotickým dárkem neurazil - je totiž bizarní. Dá se ale říct, že si v sexshopech všichni přijdou na své, i když… Důvody, které vám brání pořídit sobě nebo jemu nějaký nezapomenutelný dárek a zážitek, jsou úplně obyčejné. 

1. důvod: Nemáte tolik peněz

V Paříži klenotník prodává za 59 154 dolarů, což je v přepočtu 1 milion a téměř 124 tisíc korun, 18-ti karátový diamantový prsten nasazený na vibrátoru z bílého zlata a tvrdí, že jde o nejdražší erotickou novinku na světě. "Tato erotická hračka je určena pro bohaté lidi, kteří chtějí deklarovat svou lásku zvláštním způsobem," řekl Jean-Francois Tokars, manažer Maison Victor na nóbl pařížském náměstí Place Vendome. 

Luxusní kousek je dodáván v různých velikostech a onen nádherný kroužek je zdobený právě 117 diamanty. Prý už se prodalo několik těchto neuvěřitelných skvostů, nicméně o výkonu vibrátoru nikdo nemluví. Asi to není tak zajímavé jako samotný šperk, který si sama pravděpodobně nikdy nekoupíte. Nebo je váš partner bohatý jako Bill Gates? 

2. důvod: Chybí vám odvaha

Pásy cudnosti jsou něčím, co není třeba představovat. Dříve měly zabraňovat nevěrám, v dnešní době jsou využívány spíš jako sexuální stimulátor. Hra na nadřazeného „věznitele“ a dominantní paničku mnohé vzrušuje, ale dokážete si představit, že před toho svého hodíte na stůl takovou klícku se slovy „Obleč se“?

Tak jo, možná po tom skočí - a velmi rád, ale v sázce je nejen to, že si před vámi bude klepat na čelo, ale i vaše nemalá investice. Pás cudnosti totiž není z laciného kraje. Ať už jde o plastový, kovový, silikonový nebo kožený, vyjde od tisícikoruny výš. Za bytelnější kousky s několika klíčky dáte klidně i 3 000 korun. A prodejce se u toho ani nezačervená, na rozdíl od vás. 

3. důvod: Nechcete být za blázna

Masturbuje každý, a kdo říká, že ne, tak lže. Taky znáte tohle rčení? No, to je dobře. A víte, co se stane, když ho vezmete až příliš vážně? Mrknete se v erotickém obchodě, čím by se partnerovi dala udělat radost. Pokud budete vybírat podle ceny, jistě narazíte na jednu z levnějších variant masturbátoru, a to nafukovací zvířátko.

Je libo kravičku, oslíka či kačenku? Otvor pro penis mají všichni a taková mini zoo v ložnici jistě vzbudí zájem návštěv víc než sto let starý porcelán po babičce. Nebo ne? Vezmete tenhle nákup s humorem a postaráte se doma o pořádné pozdvižení? Tak hodně štěstí, dámy!

A co v erotickém obchodě nikdy nekoupíte právě vy?

Foto: news.asiantown.net, profimedia.cz, sportouring.net

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
19. 03. 2015 gabca24 Erotické hračky (reakcí: 0)
01. 07. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
01. 07. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)
30. 06. 2014 soffie ***** (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Květinově-ovocná rozkoš

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

21. 10. 2016 Horoskop Blíženec

Trápíš se kvůli vztahu a bojíš se o tom mluvit s partnerem. Ale to je velká chyba. Když mu vše s klidem a láskou vysv... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Máš velkou šanci na úspěch! Blíží se k tobě změna, na kterou tak dlouho a netrpělivě čekáš. Jakmile učiníš první vstřícný krok vpřed, všechno se dá do pohybu a ty pevn...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Svatební tradice, rozvody i soutěž aneb N...

Svatba - není snad ženy, která by se na ten jedinečný den v životě netěšila. Nevím, jak jsi to měla ty, ale my s kama...

Celý článek

Módní policie

TOPlist