Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy pro 47.týden od 18.11. do 24. 11. 2013

Koho čeká týden plný dobrých zpráv, peněz a lásky? A kdo bude muset trochu více zapracovat na svém životě? Komu dny rozzáří nový vztah a kdo by měl ten svůj nefunkční raději ukončit? Přečtěte si více v našem horoskopu.

  • Slunce je ve Štíru. V pátek, 22.11. vstoupí do Střelce, a setrvá zde do 21.12.
  • Merkur je ve Štíru. Setrvá zde až do 5.12.
  • Venuše je v Kozorohu, kde setrvá do 5.3.2014 !!!
  • Mars je v Panně, kde setrvá do 7.12.
  • Retrográdní Jupiter je v Raku, kde setrvá do 16.7.2014. Přímý směr nabere 6.března 2014.
  • Saturn je ve Štíru, kde setrvá do 23.12.2014.
  • Retrográdní Uran je v bojovném znamení Berana.
  • Neptun pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.
  • Pluto je ve znamení Kozoroha.
  • Fáze Luny…Měsíc zbývá…V pondělí 25.11. nastane v 20.19 hodin poslední Lunární čtvrť v Panně.

Beran (21.3. – 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem  znamení je Mars – polarita Yang

Jak se zachováte počátkem týdne, ovlivní následných sedm dnů, tak se ovládejte a nevybouchněte! Prospěje vám až do čtvrtka jakoby vypnout, dopřávat si pravidelně relaxaci, třeba v sauně, neuškodí, když si zajdete i na masáž, či ozónovou terapii. Mít čistou hlavu a hodně energie vám prospěje v druhé polovině týdne, protože se vám naskytne příležitost stabilizovat si svou finanční sféru, nelze ani vyloučit, že dostanete nečekaně dárek!

Býk (22.4. – 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka  – polarita Yin

Prospěje vám trávit až do středy volný čas s dříve narozenými, rodiči, prarodiči. Stejně budete pořád vzpomínat na dětství, myšlenkami se vracet do minulosti. V druhé polovině týdne budete přímo alergičtí na hluk, takže na společenské dýchánky náladu mít nebudete. Spíš si během večerů občas zajdete do vinárničky, ale takové, kde je svým způsobem komorní prostředí.

Blíženci (21.5. – 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur – polarita Yang

Citově nejistí budete vlastně celý týden. Ale ono vám to nijak neuškodí. Ujasníte se totiž svoje životní priority, co vám na druhých lidech vadí, nevyjímaje vaši drahou polovičku. Díky tomu přestanete věnovat pozornost a čas lidem či aktivitám, které ve svém životě nepotřebujete. Může to znamenat i rozchod s intimním protějškem, ale k takovému kroku přistoupíte až po zralé úvaze, a hlavně jenom v případě, že máte někoho v záloze. Tedy si pouze sbalíte virtuální kufry a přenesete si je do jiné ložnice.

článek

Rak (22.6. – 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin

Máte před sebou velmi aktivních sedm dní! Nebudou vám chybět dobré nápady, skvělá intuice, ale ani energie dotahovat věci do konce. Vše, co v tomto týdnu zrealizujete, bude mít vliv na vaši budoucnost, zejména když se živíte kreativitou. Vytvoříte něco, co jednou patrně bohatě zpeněžíte, a může jít jak o umělecké dílo, nebo co vyrobíte rukama, ale i nápad, možná vynález!

Lev (22.7. – 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce – polarita Yang

Abyste se v následných sedmi dnech pohnuli z místa a neměli pocit stagnace, budete se muset zbavit něčeho z minulosti. Třeba nějakého zlozvyku, ale může to být i nějaký člověk či aktivita, co nebo kdo vás brzdí, a jakoby vám brání ve svobodném rozletu. Nelze ani vyloučit, že pokud jste věřící, pořádně od základů překopete svou dosavadní životní filozofii.

Panna (23.8. – 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur – polarita Yin

Váš úspěch spočívá v následných sedmi dnech v pečlivosti, nikoliv ve spěchu! Budete mít totiž tendenci zaměňovat kvantitu za kvalitu, a ačkoliv to u vás není obvyklé, občas něco odfláknete, jenom abyste si mohli vítězně říct, že máte již všechno hotovo. To pohoříte! Ale jste chytré znamení, tak hned budete mít v hlavě plán a strategii, jak to napravit, ale zbytečně budete muset dělat několik věcí dvakrát.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení  ovládá Venuše –  Večernice  – polarita Yang

Vám bude v následných dnech všechno vycházet, i problémy budete řešit tak snadno, že se občas štípnete, zda se vám to náhodou nezdá. Vše totiž budete dělat s lehkostí, bez stresu, až to ostatním znamením bude podezřelé. Jediný kámen úrazu mohou být finance. Tak si dávejte pozor, aby vaše výdaje nepřekročily příjmy, protože se v následných sedmi dnech snadno dostanete na účtu do mínusu, debetu.

Štír (24.10. – 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem  znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin

Řiďte se v následných sedmi dnech mottem „Co je doma, to se počítá““ Nikomu nic nepůjčujte, věci ani peníze, a spát se vám bude mnohem klidněji. I bez toho totiž na domácí půdě budete pořád něco hledat. Hlavně nepijte ostřejší mok, protože úplně ztratíte přehled, co jste ztratili, nebo někam založili, a co půjčili. Z toho by vás bolela hlava ještě v neděli, a to přeci nemáte zapotřebí!

článek

Střelec (23.11. – 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter – polarita Yang

Až do středy nevydržíte sedět na jednom místě a nic nedělat. Ve vás se totiž nakumuluje velké množství energie a nápadů, a vám bude jasné, že toho prostě musíte využít. S chladnou hlavou ale přistupujte zejména uprostřed týdne k financím a citovým záležitostem. Když nebudete poslouchat rozum, přijdete o peníze, anebo se vám do života vloudí osůbka, která vás o ně připraví, a vy budete bezbranní. Láska je mocná čarodějka a vás v tomto týdnu dokonale ošálí!

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn – polarita Yin

Abyste cítili psychickou pohodu, budete muset v první polovině týdne dostat do rovnováhy city a rozum. Hlavně se snažte kontrolovat emoce, jinak sklouznete k excesům, kterými si znepřátelíte a doslova od sebe odeženete lidi, které milujete, nebo například potřebujete ve své profesi. Tak v sobě zalarmujte všechnu sílu, klidně jeďte i na doraz, protože druhá polovina týdne vám vytvoří prostor pro relaxaci a odpočinek.

Vodnář (21.1. – 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn – polarita Yang

Počátek týdne bude pomalý, těžkopádný, a vy se hlavně ve vztazích budete motat doslovně jako slon v porcelánu. Na stranu druhou budete patřit mezi šťastlivce, kteří se nebudou spoléhat na štěstěnu a náhodu, a všechny aktivity vždy dotáhnete zdárně do konce. Když si v druhé polovině týdne uvědomíte, kolik práce je za vámi, budete mít chuť slavit, a k tomu vždy najdete několik ochotných přátel, kteří s vámi vyrazí na flám.

Ryby (19.2. – 20.3.)
Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin

Když se počátkem týdne s někým seznámíte, snažte se s novými známými udržovat kontakt, vztah prostě rozvíjejte. Lidé, se kterými se seznámíte, totiž budou mít vliv na vaši budoucnost, ale to zjistíte až mnohem později! Máte-li problémy s financemi, na lepší časy se vám začne blýskat v druhé polovině týdne. To také bude důvod, že neodmítnete prosbu jisté osůbky o půjčku, protože si v duchu řeknete, že vy pomůže teď, a kdo ví, zda za pár týdnů nebudete potřebovat zase pomoc vy.

e-mail: nadamagic@seznam.cz
http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/
http://www.webpark.cz/nadasmidova/

Foto zdroj: profimedia.cz

18.11.2013 12:00| autor: Naďa Šmídová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist