4 způsoby, jak mu zabránit v nevěře

Jak zařídit, aby vás chlap i po letech zbožňoval a byla jste pro něj tou jednou jedinou? Co udělat pro to, aby ani na okamžik nezatoužil ochutnat ovoce z jiné zahrádky? Není nemožné přesvědčit ho, že doma mu roste to nejsladší. Stačí něco málo ženského důvtipu a smyslnosti a nebude chtít ani nakouknout přes plot. Nevěříte? Poradíme vám, jak ho donutit k absolutní věrnosti…

V první řadě buďte žena. Nekompromisně a za všech okolností. Chovejte se jako žena, mluvte jako žena. Jako něžná a smyslná bytost. Hrubost a vulgárnost je absolutně nepřípustná. Pečujte o svůj vzhled. No a co, že jdete okopávat zahrádku, či vytírat schody. Vypadat hezky a upraveně by mělo být samozřejmostí. Nemáme zrovna na mysli vyrazit ve večerní róbě, ale zapomeňte na vytahané tepláky, či ošoupané legíny a další příšernosti, co se vám povalují ve skříni. Co takhle například bikiny a přes ně lehkou košili, kterou v případě nesnesitelného vedra odhodíte do záhonku? Nespustí z vás oči. Trocha provokace není nikdy na škodu. Prostě i při práci můžete vypadat svůdně. Zmiňovat, že do společnosti máte být za skutečnou dámu snad netřeba. Buďte usměvavá a okouzlující a ani ho nenapadne rozhlížet se kolem. Muže obecně přitahují ženy příjemné a veselé. A přiznejme si, že mnohdy jsme nepříjemné zcela bezdůvodně. Pokud tedy chcete, aby se váš muž vracel rád domů a těšil se na vás, nasaďte místo kyselého obličeje široký úsměv a z práce se přižene tou nejkratší cestou.

Ovšem pouhá krása a dobrá nálada nestačí. Nejen mužské oko je lačné. S patřičnou péčí se musíte starat také o jeho žaludek. Žádný strach, nechceme vás nutit trávit každou volnou chvilku u sporáku. Ale když bude vědět, že pro něj dokážete vykouzlit tu nejbáječnější rajskou na světě nebo připravit bez mrknutí oka něco na zub, na rukou vás bude nosit. V lepším případě ho můžete k vaření přizvat a ukázat mu, jak vzrušující to ve dvou může být. Ano, láska skutečně prochází žaludkem, ale sex na kuchyňské lince také není vůbec k zahození. A když už jsme u toho sexu… Můžete být nádherná, smyslná a sexy kuchařka, ale když mu dovolíte, aby si vašich půvabů směl užívat jednou za měsíc, brzy ho nechá chladným i vaše kulinářské umění.

článek

Manželský sex je kapitola sama pro sebe. Stručně řečeno, nedopusťte, aby vám ho každodenní rutina nadobro zničila. Snažte se svého muže překvapit něčím novým. Zkoušejte nové polohy, pořiďte si erotické prádlo, udělejte mu striptýz, zkrátka buďte aktivní. Nažhavte ho nemravnou sms a pracovní doba se mu bude zdát nekonečná. Svádějte ho i na místech, kde vás nemůže mít hned. Ať si počká, ať se těší, ať vás dobývá. Nenechte v něm pohasnout tu hluboko zakořeněnou touhu lovit. Vás lovit. Donuťte ho, aby po vás stále prahnul….

Nezapomeňte mu dát trochu volnosti

Na druhou stranu, každý chlap potřebuje mít pocit, že volně dýchá, že dočista nepřišel o tu svou svobodu. Nedělejte mu scénu, když si čas od času vyrazí bez vás. Pokud už by měl v úmyslu vás podvést, může to udělat kdykoliv jindy a stejně tomu nezabráníte. Naopak, když bude vědět, že po návratu domů na něj čeká chápající žena, nebude si příště vymýšlet záminku, aby mohl sám z domu. Důvěřujte mu, potom bude i on vám. A pamatujte, že přehnaná žárlivost je začátek konce.

Když to tedy shrneme, buďte svému muži rovnocennou partnerkou, chápající, milující, ale hrdou a znající svou cenu. Važte si ho, chvalte ho, něžně objímejte a on k vám bude vzhlížet a zbožňovat vás….

Stále si myslíte, že milovaný, uspokojený a nasycený chlap má ještě chuť na cizí ovoce?

Foto zdroj: profimedia.cz

14.11.2013 12:00| autor: Julie
Více o tématu: nevěraovoce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist