Femina.cz » Magazín » Celebrity » Zpěvačky, které se nestydí za liposukci

Zpěvačky, které se nestydí za liposukci

Zpěvačky, které se nestydí za liposukci

Magazín: Celebrity | autor: Nataša Slánská | vydáno 26. 04. 2011

Představa, že přebytečný tuk z problémových tělesných partií necháte prostě odsát, je určitě lákavější než představa hladovění a dlouhých hodin v posilovně. Ne každá žena se však k liposukci přizná a ne každá s ní má dobrou zkušenost. Jak jsou na tom české zpěvačky?

K liposukci se odhodlala v rekordně mladém věku zpěvačka Míša Nosková, která se v mládí potýkala s nadváhou a posléze také s anorexií. V 19 letech vážila přibližně devadesát kilogramů a po neúspěšných pokusech zhubnout navštívila plastického chirurga. "Nechala jsem si odsát boky, zadek, vnitřní stranu stehen. Jsem v liposukci hodně zběhlá," přiznala po letech Míša. Do soutěže Česko hledá Superstar se přihlásila už jako štíhlice. Dneska je šťastnou maminkou a nějaký ten faldík neřeší. Když se chce narychlo zbavit tuku, volí raději šetrnější metodu kavitace, tedy uvolnění tukových buněk ultrazvukem. Pod skalpel by prý už nešla. "Měla jsem samou modřinu, jako po autonehodě a kůže byla celá povislá," vysvětlila zpěvačka.

Na klasickou liposukci nevzpomíná v dobrém ani Iveta Bartošová. "Mám liposukci zadku, stehen a nechala jsem si operovat i oční víčka," přiznala kosmetické úpravy svého těla. "Nikdy v životě bych už odsátí podkožního tuku nepodstoupila. Dostala jsem zánět do svalů a to za to opravdu nestojí," svěřila se před časem. Iveta bývala zamlada jako proutek, ale problémy s alkoholem a antidepresiva se na její postavě neblaze podepsaly. Prášky na uklidnění prý dokážou zvětšit tělesný objem víc než pravidelná konzumace dortíků!

To zpěvačka Ilona Csáková má tendenci ke kyprým tvarům danou geneticky. Vždycky to byl "kus ženské", ale uznejme, že vychrtlost by jí vůbec neslušela. Nicméně Ilona se coby žena pracující v šoubyznysu snaží své tvary udržet v určitých mezích, a někdy ji to stojí hodně úsilí. Šetrnou liposukci ultrazvukem podstoupila už několikrát. "Úbytky zaznamenávám postupně... Ale jen tak to zase není. Stejně se k tomu musím omezovat v jídle. Kdybych se nedržela, tak nevím," nechala se slyšet Ilona.

A nakonec došlo i na sympatickou zpěvačku Báru Basikovou, ačkoli zrovna ona si váhu nikdy hlídat nemusela. Loňské zranění v Řecku ji však upoutalo na půl roku na vozík a Bára kvůli nedostatku pohybu přibrala deset kilo. Protože má ale pevnou vůli a nechybí jí cílevědomost, všechno dokázala shodit během pár měsíců. Kromě kavitace jí pomohly také svalová elektrostimulace a takzvaná "krabičková dieta". "Každý den mi ráno dorazí domů kurýrem pět krabiček jídel na den," pochlubila se Bára s tím, že jídelníček sestavuje výživový poradce Petr Fořt. Nemusí vařit, a přitom jí dietně a zdravě.

Další články z rubriky

Komentáře (11)

Datum Autor Nadpis
13. 10. 2015 Marika liposukce (reakcí: 0)
13. 10. 2015 Marika liposukce (reakcí: 0)
13. 09. 2011 helenadon liposukce (reakcí: 0)
28. 08. 2011 Daniela76 Liposukce (reakcí: 0)
25. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
27. 04. 2011 martinna (reakcí: 0)
26. 04. 2011 Karunka - (reakcí: 0)
26. 04. 2011 lenkapiskot Proc ne (reakcí: 0)
26. 04. 2011 ivetinkav - (reakcí: 0)
26. 04. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 1)
26. 04. 2011 kralicek liposukce (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

25. 03. 2017 Horoskop Rak

Láska a zase láska. Splašené hormony tě budou táhnout k mužskému pohlaví a ty ani nebudeš řešit, jestli je dotyčný tv... Celý horoskop

Karta dne

Paže pohárů
Někdo ve tvém okolí ti v pravý čas podá pomocnou ruku, stačí ji přijmout a dovolit, aby tě zachránil od strachu a pocitů viny. Blíží se k tobě nová láska nebo probuzen...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist