Femina.cz » Magazín » Celebrity » Tomáš Klus mění dějiny naší hudby! Sesadil z trůnu Karla Gotta!

Tomáš Klus mění dějiny naší hudby! Sesadil z trůnu Karla Gotta!

Tomáš Klus mění dějiny naší hudby! Sesadil z trůnu Karla Gotta!

Magazín: Celebrity | autor: Dorotka G. | vydáno 26. 11. 2012

O tom, že Karel Gott je opravdový velikán naší hudby se nemusí polemizovat. Ovšem jeho pravidelná vítězství v anketách Český Slavík už za těch třináct let poněkud nudila a myslíme, že i spoustě jeho konkurentů- zpěváků sebrala chuť do soutěžení. Ovšem letošní ročník vyhlašování této ankety byl zlomový. Vítězem se totiž stal Tomáš Klus!

Celým večerem provázel Ondřej Brzobohatý, který vyvolával rozporuplné emoce. Začátek a nástup byl pompézní a vtipný, ovšem některé vstupy byly velmi rozpačité. Přičítáme to nejen nervozitě z přímého přenosu,  ale i prožitému otřesu. Protože jinak ho alespoň my v redakci rozhodně můžeme, tak mu ty trapnější vstupy velkoryse odpouštíme.

A jak celá tato show dopadla?

V kategorii zpěvačka roku zvítězila již pošesté v řadě zpěvačka Lucie Bílá. Na svém kontě má tak celkově patnáct zlatých sošek a k té letošní si připsala i celkové vítězství za největší počet hlasů. Velmi mile nás překvapila svou podporou a úctou k Jiřině Jiráskové, která se kvůli zdravotním problémům musela vzdát tolik milovaného hraní  stáhla se i z veřejného života. Stříbrnou slavicí se stala Lucka Vondráčková a na třetím místě se pak umístila mladičká Ewa Farna. Velmi nás překvapilo a nutno podotknout i potěšilo, že se do nominovaných tento rok nedostala Helena Vondráčková. Zdá se, že začíná sklízet, co zasela.

V kategorii skupina roku jsme naopak byli překvapeni nemile. A to tradičním vítězstvím Kabátů. Ale zdá se, že jejich základna je mnohem větší, než základna třeba takové kapely Kryštof. I když kdo ví, třeba na to má vliv i neochota kapely Kryštof, účastnit se takových akcí. Druhou příčku v kategorii skupina roku převzala prapodivná formace Nightwork. Jejich děkovné řeči rozuměli asi jen skalní fanoušci. Ovšem na jejich obranu musíme říct, že hudbu dělat umí. Třetí místo a bronzové ocenění si odnesla skupina Chinaski.

Velké překvapení, jak už jsme předeslali, se odehrálo v kategorii zpěvák roku. Tomáš Klus, stejně šokován, jako všichni v Opeře i u televizních obrazovek své vítězství rozhodně nečekal a jeho dojetí bylo z jeho děkovného proslovu víc než patrné. Ceníme si jeho pokory i slov díků Karlu Gottovi, který jej prý mnoho naučil. Karel Gott byl za své druhé místo velmi rád a my jsme mu to opravdu věřili. A hlavně, jsme za něj rádi i my. Přímé přenosy se tak nestanou nudnou přehlídkou dávno očekávaných výsledků a především se konečně dostanou ke slovu i mladí a talentovaní. Třetí místo v této ostře sledované kategorii získal Daniel Landa, který šokoval svým projevem. Záměrně neříkáme děkovnou řečí, ale projevem, protože tady o slova díků rozhodně nešlo. Z kapsy vylovený papírek byl plný poznámek a připomínek k bulváru a jeho všudypřítomným fotografům, výhružek i oznámení, že s hudbou na rok končí a hodlá se věnovat plně sportu. Co si z toho bulvární novináři a fanoušci vezmou teprve uvidíme. Náš předpoklad je, že fanouškům bude chybět a novináři na něj uspořádají o to větší hon. BTW, tuší někdo, kdo je král Karel a Jiří?


Pokud jste pořad nestihli, protože jste měli mnohem lepší zábavu, pak pro vás máme i zbývající výsledky ankety:

Kategorie Skokan roku: Eddie Stoilow
Kategorie Objev roku: Koblížci
Kategorie Slavíci bez hranic (slovenští interpreti): No Name
Kategorie Hvězda internetu: Charlie Straight
Kategorie MTV videoklip roku: Tereza Kerndlová – Tepe srdce mý

Foto: Profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (9)

Datum Autor Nadpis
29. 11. 2012 misty :) (reakcí: 0)
26. 11. 2012 AlexandraAlexis :) (reakcí: 0)
26. 11. 2012 88pacicka88 + (reakcí: 1)
26. 11. 2012 lidka2 * (reakcí: 0)
26. 11. 2012 Kerim 54 KLUS???? (reakcí: 0)
26. 11. 2012 Bobina1 - (reakcí: 0)
26. 11. 2012 gambis ... (reakcí: 0)
26. 11. 2012 AlexaA .. (reakcí: 3)
26. 11. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Ideální pro jemné vlasy...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 27. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

28. 03. 2017 Horoskop Ryby

Partner tě velmi příjemně potěší, nejen, že ti hned ráno vysekne pochvalu, jak moc ti to sluší, ale ještě zajistí rom... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist