Femina.cz » Magazín » Celebrity » Nevěry mezi celebritami. Komu nebylo odpuštěno?

Nevěry mezi celebritami. Komu nebylo odpuštěno?

Nevěry mezi celebritami. Komu nebylo odpuštěno?

Magazín: Celebrity | autor: Aneta K. | vydáno 21. 05. 2011

Nedlouho po oznámení, že se manželé Schwarzeneggerovi rozchází, se provalilo i proč. Arnold zplodil před deseti lety nemanželské dítě, což své ženě oznámil až nedávno. Může svazek dvou celebrit (a Terminátorova pověst) přežít takový skandál? Podobné příklady z minulých let mu moc šancí nedávají.

Sandra Bullock a Jesse James
Jenom pár dní po triumfálním zisku Oscara, který převážně komediální herečce dodal trochu uměleckého kreditu, její štěstí zásadně nabourala zpověď jedné potetované „umělkyně“. Podle ní  James své třetí manželce, s níž byl ženatý pět let, zahýbal, když byla pryč z domova na natáčení, právě onoho oscarového filmu Zrození šampiona. Jesse, celebrita z televizní reality, se snažil své chování vysvětlit zneužíváním v dětství, ale Sandru už neobměkčil. Populární hvězda sbalila věci, malého adoptivního syna, požádala o rozvod a od bývalé lásky se úplně odstřihla. James zatím pořád lituje své nevěry, zároveň na ní vydělává a i negativního zájmu médii využil a napsal autobiografii. A taky se zasnoubil s další ženou, o níž tvrdí, že teprve ona je ta pravá.

Tiger Woods a Elin Nordegren
Golfový šampion vypadal léta jako dokonalý gentleman. Než koncem roku 2009 více než tucet žen detailně popsalo, jak si s nimi sportovní milionář užíval, ačkoliv doma měl švédskou modelku a dvě malé děti. Pár měsíců se spekulovalo, jestli to jejich šestileté manželství vydrží a jestli Elin budou stačit veřejné manželovy omluvy. Nestačily. Nordegren se svěřila, že si „prošla stádiem nevíry, šoku, pak vzteku a nakonec zármutku nad ztrátou rodiny, kterou jsem tak moc chtěla pro své děti,“ a podala žádost o rozvod. Woodse odepsala i řada společností, pro které dělal reklamu, a následně ztratil i pozici golfové jedničky a rok a půl nic nedokázal vyhrát.

Meg Ryan a Dennis Quaid
Americké zlatíčko Meg Ryan se s členem herecké rodiny Quaidů dala dohromady při natáčení filmu Vnitřní vesmír. Následovala svatba na Valentýna 1991 a syn. Herečka si sice později stěžovala, že po rozvodu zjistila, jak ji manžel často podváděl, ale vztah skončil kvůli její nevěře. Natáčení thrilleru Životní zkouška v roce 2000 se stalo zkouškou i pro ni, kterou neprošla, když nedokázala odolat sex-appealu svého kolegy Russella Crowea. Aféru sice popírala, ale nikdo jí nevěřil. Nejspíš ani Dennis, který se z rozchodu rychle vzpamatoval a dneska vychovává dvojčata s jinou ženou. Zato Meg nová láska dlouho nevydržela, Crowe se vrátil k bývalé milence Danielle Spencer, kterou si nakonec vzal. Ryan přišla o muže, o neposkvrněnou pověst a časem vybledla i její úspěšná filmová kariéra.

John a Elizabeth Edwardsovi
Kandidátovi na amerického viceprezidenta v tandemu s Johnem Kerrym s kennedyovským šarmem a bezúhonnou rodinou, která přežila tragédii v podobě úmrtí syna, se předvídala velká politická budoucnost. V roce 2010 se ale tato image zhroutila, když se bývalý demokratický senátor přiznal k poměru s členkou týmu, který pracoval na jeho kampani, Rielle Hunter a k otcovství její dvouleté dcery. Skandál to byl o to horší, že jeho manželka, oblíbená právnička a spisovatelka Elizabeth, bojovala s rakovinou a v době rozchodu v lednu 2010 jí zbýval necelý rok života. Opravdu smutný konec třicetiletého manželství.

Jude Law a Sienna Miller
Duo britských herců, kteří se seznámili na natáčení remaku hořké komedie o nepoučitelném sukničkáři Alfie, patřil k nejpohlednějším párům showbyznysu. On čerstvě po rozvodu se Sadie Frost, ona nastupující hvězdička. Na Vánoce 2004 se zasnoubili, ale pohádka se rozplynula v telenovelu vzájemných obviňování, opakovaných odpuštění a rozchodů. Ta začala, když prasklo, že zasnoubený Jude se spustil s chůvou svých dětí. Sienna se mu prý za to pomstila aférkou s dalším kolegou, Danielem Craigem. Dvojice dokázala nevěry překonat  azčít znovu, i když jí to trvalo čtyři roky, během nichž Jude zplodil další dítě a Sienna zlomila srdce a zrušila zasnoubení jinému herci, Rhysu Ifansovi. Obnovený vztah ale nakonec vydržel jen něco přes rok a svatbou neskončil. Oba jsou ale teď aspoň přátelé a v kariéře se jim daří.

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
10. 08. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
08. 10. 2011 Daniela76 Nevěry mezi celebritami (reakcí: 0)
26. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
22. 06. 2011 vivi100 cele (reakcí: 0)
22. 05. 2011 aknela11 někteří (reakcí: 0)
22. 05. 2011 pradlanka nevěry (reakcí: 0)
21. 05. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
21. 05. 2011 Grei no jo (reakcí: 2)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

29. 03. 2017 Horoskop Kozoroh

Až příliš dlouho se zaobíráš tím, co potřebují druzí a na sebe tak trochu zapomínáš. Dopřej si dnešní den jen pro seb... Celý horoskop

Karta dne

Blázen
Možná se ocitáš v těžké životní situaci, kdy je změna jediným řešením, proto vše, co se ti děje, přijímáš jako výzvu a nepřízni čelíš se vztyčenou hlavou. Můžeš si být...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist