Femina.cz » Magazín » Celebrity » Lejla Abbasová – když se žena zamiluje do svého šéfa

Lejla Abbasová – když se žena zamiluje do svého šéfa

Lejla Abbasová – když se žena zamiluje do svého šéfa

Magazín: Celebrity | autor: Nataša Slánská | vydáno 25. 11. 2010

Ona je mladá a krásná, on vedle ní vypadá jak přestárlé opelichané kuře. Po manželech Paroubkových a Topolánkových další nesourodý pár, utkaný z příze české politické scény. Co na své milence vidí Michael Kocáb (56), je jasné. Ale co vlastně vidí Lejla (30) na něm?

Jejich románek začal v době Kocábova úřadování na ministerstvu pro lidská práva, kde Lejla pracovala jako tisková mluvčí. Funkce a vlivné postavení jsou věčná afrodiziaka a když s takovým mužem trávíte většinu pracovní doby, není s podivem, že jiskra přeskočí. "Je mi upřímně jedno, kolik dotyčnému je. Musí být osobnost, a tou může být ve dvaceti, stejně jako jí nikdy nemusí být ani v šedesáti," prohlásila exoticky vyhlížející moderátorka v nedávném rozhovoru.

Takže osobnost. Tou tedy Michael Kocáb mladé ženě učaroval. Hudebník, skladatel, politický aktivista činný v událostech sametové revoluce, poradce bývalého prezidenta, politik a podnikatel. Energický muž s obdivuhodným životopisem. (Vejdou se mu všechna jeho prestižní povolání na vizitku?) K ulovení mladé tmavovlásky mu kromě toho dopomohl i fakt, že se svou zákonitou manželkou žil po dlouhá léta už jen symbolicky. Přesto aféru s Lejlou Abbasovou přísně tajil až do rozvodu.

Na veřejnosti se s milenkou objevil teprve v minulých dnech. Poprvé ji vzal na VIP premiéru sedmého dílu ságy o kouzelnickém učni Harry Potterovi a podruhé na benefiční představení Všechno jenom do putyk a ženským! do Dřevčic u Prahy. Tady se už trochu osmělil a nechal se od Lejly hladit po rukou. „Ano, jsme spolu. Máme se rádi,“ přiznala Lejla šťastně novinářům.

Konečně je to venku! Napětí se uvolnilo, milenci mohou vedle sebe volně dýchat. Bude Michael pro Leilu tím pravým? Možná ano. Bude Leila tou pravou pro Michaela? Uvidíme. Na bývalé manželce Kocábovi vadilo, že mu nedávala dostatek pozornosti a věnovala se hlavně dětem. „Děti by měly být až na druhém místě, na prvním by měl vždy zůstat partner, což u nás nikdy nebylo,“ stěžoval si kdysi.

Pokud ovšem tohle bylo hlavním předmětem jeho partnerských sporů, pak Lejla zřejmě není nejlepší volbou. Michael nebude čelit jen konkurenci případných vlastních dětí, ale rovnou celé plejádě drobotiny z Keni, jíž Lejla celým srdcem pomáhá v rámci svých charitativních projektů. A jestlipak se s ní někdy pan ex-ministr vypraví do malarické oblasti, kde jediným zdrojem vody je jezero plné krokodýlů? Ne, nesmějte se, nepodceňujte druhou mízu. Třeba nás Michael překvapí.

Další články z rubriky

Komentáře (10)

Datum Autor Nadpis
25. 03. 2012 RosalieLove32 respond (reakcí: 0)
15. 12. 2011 Daniela76 Lejla Abbasová (reakcí: 0)
13. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
26. 06. 2011 Maminka11 Lejla (reakcí: 0)
29. 05. 2011 Bobina1 - (reakcí: 1)
28. 02. 2011 xxkouc+kaxx + (reakcí: 0)
25. 11. 2010 Marille Vy jste vsichni chytri, (reakcí: 1)
25. 11. 2010 iskricka 26 let rozdíl???? (reakcí: 0)
25. 11. 2010 Romana kocab (reakcí: 0)
25. 11. 2010 kachna no ty vole... (reakcí: 4)

Testy kosmetiky

Helena Rubinstein Korektor očního okolí

Helena Rubinstein Korektor očního okolí

Vaše oči budou rozzářené!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 17. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

18. 01. 2017 Horoskop Ryby

Zdravotní problém, který tě dlouhou dobu trápil, z ničehonic odezní a zmizí, jakoby ani nikdy neexistoval. Ty konečně... Celý horoskop

Karta dne

Velekněz
Obohatí tě práce ve skupinách, ať již různé ezoterické nauky, semináře nebo vše, co se týká tvého duchovního života. Pokud si nejsi jistá, jaký zájem přesně máš, zkus ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist