Femina.cz » Magazín » Celebrity » Lejla Abbasová – když se žena zamiluje do svého šéfa

Lejla Abbasová – když se žena zamiluje do svého šéfa

Lejla Abbasová – když se žena zamiluje do svého šéfa

Magazín: Celebrity | autor: Nataša Slánská | vydáno 25. 11. 2010

Ona je mladá a krásná, on vedle ní vypadá jak přestárlé opelichané kuře. Po manželech Paroubkových a Topolánkových další nesourodý pár, utkaný z příze české politické scény. Co na své milence vidí Michael Kocáb (56), je jasné. Ale co vlastně vidí Lejla (30) na něm?

Jejich románek začal v době Kocábova úřadování na ministerstvu pro lidská práva, kde Lejla pracovala jako tisková mluvčí. Funkce a vlivné postavení jsou věčná afrodiziaka a když s takovým mužem trávíte většinu pracovní doby, není s podivem, že jiskra přeskočí. "Je mi upřímně jedno, kolik dotyčnému je. Musí být osobnost, a tou může být ve dvaceti, stejně jako jí nikdy nemusí být ani v šedesáti," prohlásila exoticky vyhlížející moderátorka v nedávném rozhovoru.

Takže osobnost. Tou tedy Michael Kocáb mladé ženě učaroval. Hudebník, skladatel, politický aktivista činný v událostech sametové revoluce, poradce bývalého prezidenta, politik a podnikatel. Energický muž s obdivuhodným životopisem. (Vejdou se mu všechna jeho prestižní povolání na vizitku?) K ulovení mladé tmavovlásky mu kromě toho dopomohl i fakt, že se svou zákonitou manželkou žil po dlouhá léta už jen symbolicky. Přesto aféru s Lejlou Abbasovou přísně tajil až do rozvodu.

Na veřejnosti se s milenkou objevil teprve v minulých dnech. Poprvé ji vzal na VIP premiéru sedmého dílu ságy o kouzelnickém učni Harry Potterovi a podruhé na benefiční představení Všechno jenom do putyk a ženským! do Dřevčic u Prahy. Tady se už trochu osmělil a nechal se od Lejly hladit po rukou. „Ano, jsme spolu. Máme se rádi,“ přiznala Lejla šťastně novinářům.

Konečně je to venku! Napětí se uvolnilo, milenci mohou vedle sebe volně dýchat. Bude Michael pro Leilu tím pravým? Možná ano. Bude Leila tou pravou pro Michaela? Uvidíme. Na bývalé manželce Kocábovi vadilo, že mu nedávala dostatek pozornosti a věnovala se hlavně dětem. „Děti by měly být až na druhém místě, na prvním by měl vždy zůstat partner, což u nás nikdy nebylo,“ stěžoval si kdysi.

Pokud ovšem tohle bylo hlavním předmětem jeho partnerských sporů, pak Lejla zřejmě není nejlepší volbou. Michael nebude čelit jen konkurenci případných vlastních dětí, ale rovnou celé plejádě drobotiny z Keni, jíž Lejla celým srdcem pomáhá v rámci svých charitativních projektů. A jestlipak se s ní někdy pan ex-ministr vypraví do malarické oblasti, kde jediným zdrojem vody je jezero plné krokodýlů? Ne, nesmějte se, nepodceňujte druhou mízu. Třeba nás Michael překvapí.

Další články z rubriky

Komentáře (10)

Datum Autor Nadpis
25. 03. 2012 RosalieLove32 respond (reakcí: 0)
15. 12. 2011 Daniela76 Lejla Abbasová (reakcí: 0)
13. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
26. 06. 2011 Maminka11 Lejla (reakcí: 0)
29. 05. 2011 Bobina1 - (reakcí: 1)
28. 02. 2011 xxkouc+kaxx + (reakcí: 0)
25. 11. 2010 Marille Vy jste vsichni chytri, (reakcí: 1)
25. 11. 2010 iskricka 26 let rozdíl???? (reakcí: 0)
25. 11. 2010 Romana kocab (reakcí: 0)
25. 11. 2010 kachna no ty vole... (reakcí: 4)

Testy kosmetiky

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Pro pocit čistoty a svěžesti po celý den!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 27. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

27. 02. 2017 Horoskop Rak

Kolegyně v práci ti přichystají krásné překvapení, které tě dojme až k slzám. Pochopíš, že i když mezi sebou občas má... Celý horoskop

Karta dne

Královna pentaklu
Dnešek bys měla zaměřit na péči o své zdraví a tělo. Pokud již delší dobu přemýšlíš nad změnou stravovacích zvyků a láká tě být na chvíli vegetariánem nebo přejít na r...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist