Femina.cz » Magazín » Celebrity » Kocábova rodina se rozrůstá, Lejla porodila syna

Kocábova rodina se rozrůstá, Lejla porodila syna

Kocábova rodina se rozrůstá, Lejla porodila syna

Magazín: Celebrity | autor: Nataša Slánská | vydáno 14. 12. 2011

Exoticky vyhlížející moderátorka Lejla Abbasová se stala maminkou. O víkendu přivedla na svět chlapečka, jehož otcem je její bývalý nadřízený Michael Kocáb. Jméno dítěte je zatím tajné.

Protože se Lejla stala Kocábovou milenkou v době, kdy známý hudebník ještě žil po boku své manželky Marshy, snažila se podrobnosti o jejich poměru utajovat. Dlouhé měsíce ani nechtěla přiznat, že je těhotná. Pár dní po porodu konečně potvrdila, že se jí narodil kluk a všechno proběhlo bez problémů. "Jsem ráda, že jsem porod zvládla přirozenou cestou bez epidurální anestézie a nebo jiných utišujících prostředků. Na synovi vidím, že je šťastný," řekla dnes Lejla a projevila přání obou rodičů o respektováni jejich soukromí. S výchovou jí prý pomůže babička a pan tatínek ji snad také nenechá ve štychu.

Bývalý ministr pro lidská práva je pyšným otcem už počtvrté. Jeho dcera Natálie navíc čeká druhé dítě, takže se brzy stane také dvojnásobným dědečkem. Vztahy v rodině jsou ale stále napjaté. Jeho manželství je v troskách a děti neprojevují příliš nadšení, že si jejich táta našel po padesátce mladou milenku.

"Všichni chlapi kolem padesátky jsou identický... Najdou si holky stejně starý jako jejich děti, původní rodiny vystěhují z jejich domovů a nastěhují si tam mladý přítelkyně, který do půl roku otěhotní," rozčílila se Natálie v jednom rozhovoru. Ačkoli se Lejla snažila v létě tvrdit, že ji Kocábova rodina začala brát na vědomí a chová se k ní vstřícně, Natálie jí uštědřila ledovou sprchu: "To je lež a nikdy to pravda nebude."

Celou situaci komplikuje fakt, že nejde jenom o zlomená srdce. Ve hře je také obrovský majetek, který Kocáb za svůj život nashromáždil. Dvě vily v pražské Troji, podíl v domech ve Střešovicích a u Karlova mostu, hektary zemědělské půdy a několik nemovitostí v Americe - o to všechno se Kocáb musí podělit s manželkou u rozvodu a o to všechno se jednoho dne budou muset dělit jeho manželské děti s tím nemanželským. Tak nevím, opravdu to mají bohatí jednodušší?

Další články z rubriky

Komentáře (12)

Datum Autor Nadpis
28. 05. 2012 goldie ... (reakcí: 0)
05. 01. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
22. 12. 2011 11789 Kocáb (reakcí: 0)
16. 12. 2011 ladouch . (reakcí: 0)
16. 12. 2011 Anulii .. (reakcí: 0)
16. 12. 2011 helenadon rodina (reakcí: 0)
15. 12. 2011 kralicek :-) (reakcí: 3)
15. 12. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 0)
15. 12. 2011 Bobina1 - (reakcí: 0)
14. 12. 2011 brontik Kocáb (reakcí: 0)
14. 12. 2011 nikina - (reakcí: 1)
14. 12. 2011 Daniela76 Kocábova rodina (reakcí: 7)

Testy kosmetiky

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Vykouzlí extrémně temné a dokonalé řasy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 23. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

23. 03. 2017 Horoskop Kozoroh

Vyraž do společnosti, kde máš šanci potkat svého pana Božského. Zadaná si dá pozor na nevěru, protože bude mít chuť n... Celý horoskop

Karta dne

Síla
Přichází období, kdy s velmi jasnou přesností víš, jak využít svoji vnitřní sílu a ženskou energii k získání všeho, oč jsi až doposud bez úspěchu usilovala. Když spojí...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist