Femina.cz » Magazín » Celebrity » Miss Králová: Zvládla vraždu přítele, ustojí válku s manželem?

Miss Králová: Zvládla vraždu přítele, ustojí válku s manželem?

Miss Králová: Zvládla vraždu přítele, ustojí válku s manželem?

Magazín: Celebrity | autor: Nataša Slánská | vydáno 06. 01. 2011

Jste mladá, krásná, máte míry modelky, příležitosti vám leží u nohou... a přesto vám to nezaručí štěstí. Miss ČR 2005 Lucie Králová (28) je toho příkladem. Během uplynulých šesti let jí toho život hodně dal i vzal, její příběh by vystačil na knihu.

Stála na prahu finále Miss ČR, když jejího snoubence zavraždila jeho bývalá manželka. Lucie se tehdy psychicky zhroutila a z prestižní soutěžě odstoupila. "Vlastně jsem nežila. Dobré tři čtyři měsíce jsem nic nedělala, nikam jsem nechodila. Byla jsem zalezlá v bytě a jen ležela," vzpomíná Lucie Králová, která se o rok později do soutěže přihlásila znovu a dosáhla až na korunku královny krásy.

O pracovní nabídky neměla nouzi. Fotografové zbožňovali její velké přírodní poprsí, kterým se může pochlubit málokterá modelka. Kariéra však pro ni nebyla na prvním místě a Lucie poměrně brzy založila rodinu. Zamilovala se do nepříliš pohledného, ale zato bohatého podnikatele (ach missky, není to už nudný stereotyp?) Zdeňka Kaufmanna. Následoval syn Robert a romantická svatba na zámku Štiřín, o dva roky později se narodil Richard. To už bylo manželství v poločase rozpadu." Lucie doufala, že druhé dítě vztah zachrání, ale nepodařilo se," prozradila její kamarádka.

A důvod rozvodu? Milému podnikateli nestačilo, že má doma úspěšnou krásku, kterou mu řada mužských závidí. Možná si potřeboval zvednout sebevědomí... nebo si myslel, že si se svým kontem může všechno dovolit... Zkrátka Lucii zahýbal při každé příležitosti s jinými. Domníval se, že mu to projde. „Nikdy jsem neuvažoval o tom, že bych Lucii a rodinu opustil," dušuje se nevěrník. Ale která rozumná žena vydrží s chlapem, který nenechá na pokoji žádnou sukni?

Lucie má svou hrdost. Krátce po porodu druhého syna se s dětmi odstěhovala z luxusní Kaufmannovy vily za Prahou do panelákového bytu v Teplicích. "Bylo to těžké a dlouho jsem to zvažovala, ale už to nešlo vydržet," přiznala se později. Na obě děti je sama a nemá to jednoduché, přestože jí vypomáhá chůva i maminka. Ze společenského života se vytratila, pracovní zakázky téměř nepřijímá.Loni v září, teprve rok po porodu druhého dítěte, se objevila na módním molu a předvedla sexy korzety. "Dala jsem si podmínku, že od pasu budu zahalená," smála se Lucie, jejíž tělo je ale pořád ve formě. A ňadra se díky mateřství dmou ještě více. Přesto se chce věnovat spíš dětem než práci. "Jsem už mamina," krčí rameny sexy tmavovláska.

Bude to Lucie jako matka samoživitelka zvládat po finanční stránce? Spokojí se s bydlením v paneláku? Dočkejme času. Rozvodové řízení ještě není u konce a o finančním vyrovnání ze strany manžela se teprve jedná. Za ty svoje nevěry by měl pořádně zaplatit, co myslíte? Doufejme, že Lucii i děti jak se patří zabezpečí.

Další články z rubriky

Komentáře (9)

Datum Autor Nadpis
09. 10. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
07. 08. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
15. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
09. 07. 2011 Jana463 Miss (reakcí: 0)
29. 06. 2011 perfekta Určitě (reakcí: 0)
29. 05. 2011 Bobina1 - (reakcí: 0)
29. 05. 2011 Bobina1 - (reakcí: 0)
06. 03. 2011 puntik tak (reakcí: 1)
04. 03. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

SheaCream Pleťový krém 50 ml

SheaCream Pleťový krém 50 ml

SheaCream je vyživující, hydratační a regenerační pleťový krém vyrobený ze Shea neboli Karité másla.

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 27. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

27. 10. 2016 Horoskop Blíženec

Zcela nepochopitelně tě dnes bude trápit přehnaná péče o partnera, která vyústí v žárlivou scénu. Budeš mít pocit, že... Celý horoskop

Karta dne

Pět mečů
Situace, kterou jsi právě řešila, nedopadne přesně podle tvých představ. Ve skrytu duše jsi věřila, že se problém vyřeší a ty ho jednou provždy zameteš pod koberec. Ne...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Halloweenský týden i výklady karet na Fem...

Nový týden bude nejen o den kratší, protože nás v pátek čeká svátek, ale také u nás na Femině ve znamení Halloweenu. ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist