Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Zlepšete váš vztah za 7 dní!

Zlepšete váš vztah za 7 dní!

Zlepšete váš vztah za 7 dní!

Magazín: Sex a vztahy | autor: El | vydáno 02. 01. 2015

Prochází váš vztah krizí? Nevadí! S námi ji zvládnete překonat. Zaměřte se na problémy a snažte se je vyřešit krok po kroku. Uvidíte, že za pouhých sedm dní bude váš vztah klapat jako na začátku!

První den: Poslouchejte

První a důležitou věcí, která může zlepšit váš vztah, je poslech. Žádné rychlé a povrchní rozhovory, ale aktivní rozhovor o problému. Rozhovor si naplánujte, vypněte si mobilní telefon a s partnerem udržujte oční kontakt. Čím více se dokážete naslouchat, tím otevřenější vztah si vybudujete.

Druhý den: Jděte na rande

Pod slovem rande se nemyslí rychlá večeře ve vaší oblíbené italské restauraci. Naplánujte si dlouhý společný večer. Začít můžete v hudebním baru, kde si vyslechnete několik skladeb od stylového klavíristy, pak se projděte po parku či městě a zamiřte na večeři. Měli byste si užít věci, na které během běžných dnů nezbývá čas a nedívat se během rande neustále na hodinky.

Třetí den: Naplánujte si něco, co jste spolu ještě nikdy nedělali

Jako noční rande, i taková aktivita vás může spojit. Vyberte něco společně, co vás zajímá a láká. Nemusí jít o typicky adrenalinový zážitek jako skok z letadla padákem. Jděte si zahrát ruletu do kasina nebo si zajezdit na motokárách. A po absolvování společné aktivity si promluvte první dojmy.

50 důvodů, proč žena potřebuje muže

50 důvodů, proč žena potřebuje muže

Některé feministky už dlouho hlásají, že se bez pomoci mužů obejdeme. „Žena potřebuje chlapa asi ...

Čtvrtý den: Vyčistěte vzduch

Vyjasněte si všechno kolem vašeho vztahu. Čím déle budete svou nespokojenost v sobě dusit, tím hůř se vám bude o tom mluvit. Nevyhýbejte se ani nepříjemným tématům, které jste cíleně odkládali. Vyložte na stůl všechny karty a pracujte s tím, co máte. Musíte udělat krok vpřed stůj co stůj.

Pátý den: Vyzkoušejte něco, co váš partner miluje

Stále před vámi vzpomíná golf, ale vy jste ho vždy ignorovala, neboť golf nebyl zrovna vaším šálkem kávy? Nebo toužil vyzkoušet rafting či snowboarding? Splňte mu takovou touhu a přidejte se k němu.

Šestý den: Udělejte jeden pro druhého něco malého a milého

On vám může na oběd uvařit nějakou specialitu, vy s ním večer půjdete na basketbalový zápas. Jde o to, abyste přežili den spolu a měli z toho radost.

Sedmý den: Vyzkoušejte si nový život

Po takovém týdnu byste měli prožít jeden pohodový den. Můžete zůstat ležet v posteli nebo se můžete vydat na výlet. Problémy již neřešte, měly by být vyřešeny a jen si užívejte jeden druhého.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
06. 01. 2015 glady ... (reakcí: 0)
03. 01. 2015 lucik21 ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

30. 03. 2017 Horoskop Střelec

Jsi plná tvůrčí energie a elánu, můžeš se těšit na skvělé chvíle v kruhu rodinném i velmi milé přátelské setkání. Nas... Celý horoskop

Karta dne

Císařovna
Jsi připravená na to, abys mohla výrazně zlepšit svůj dosavadní život, může se stát mnohem lepším a veselejším. Neboj se přijmout nabídku od své kamarádky či nadřízené...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist