Femina.cz » Magazín » Celebrity » Monika Bagárová míří mezi hvězdy

Monika Bagárová míří mezi hvězdy

Monika Bagárová míří mezi hvězdy

Magazín: Celebrity | autor: Redakce | vydáno 12. 10. 2012

Monika Bagárová začíná nový život. V červnu plnoletá zpěvačka se přestěhovala do Prahy a hektickému tempu v metropoli přizpůsobila i své pracovní nasazení. Už ve středu 10. října vystoupí v bratislavské Hant Aréně s legendární královnou funku Chakou Khan.

Desetinásobná držitelka cen Grammy si pro svou bratislavskou show, složenou z těch nejlepších světových hudebníků a vokalistů, vybrala jako předskokanku spolu s Martinem Valihorou či Anitou Soul právě českou zpěvačku Moniku Bagárovou.

„Je to pro mě velká čest a zároveň cítím velkou zodpovědnost a trému. O takové chvíli jsem vždycky snila a je to pro mě úžasný pocit být součástí koncertu tak velké zpěvačky,“ prozradila Monika. Světoznámá královna funku však není jedinou žijící legendou, se kterou talentovaná zpěvačka stane na stejném pódiu. Během jazzového festivalu, který pořádá koncem října v Bratislavě jeden z nejlepších slovenských jazzmanů Milo Suchomel, se u mikrofonu vystřídá s  americkou saxofonovou hvězdou Ernie Wattsem. Koncertní podzim Moniky se ale neomezuje jen na zahraniční evergreeny. Slovenští diváci si ji v průběhu října a listopadu užijí i jako interpretku písní Hany Zagorové a Heleny Vondráčkové v cyklu Legendy popu, který vysílá STV.

Kromě koncertování soustředí Skokanka roku v anketě Český slavík svou pozornost také na novou desku. Tu avizuje singl s pracovním názvem ‚Let me love you‘, jenž aktuálně dokončuje v bratislavském studiu Littlebeat. Premiéra singlu i videoklipu je plánována na listopad, už v říjnu ale představí Monika svůj nový duet s Robem Opatovským ‚Biela noc‘, ke kterému natáčí na Slovensku videoklip.

Vedle zpěvu nezanedbává ani svou druhou velkou vášeň - módu. Aktuálně se pro Českou republiku stala tváří světoznámé značky sportovní obuvi a oblečení a pro módní magazín nafotila svůj první kalendář. Ten bude slavnostně představen a pokřtěn v prosinci. Své fanoušky se navíc zpěvačka chystá překvapit nejen novými písněmi, ale také novou podobou svých vystoupení, kvůli kterým začala navštěvovat hodiny tance a v listopadu odlétá na studijní pobyt do New Yorku, kde bude zdokonalovat svou angličtinu.

Foto: Slavica, profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (10)

Datum Autor Nadpis
26. 10. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
21. 10. 2012 manislava monika (reakcí: 0)
12. 10. 2012 Lydia001 Monika (reakcí: 0)
12. 10. 2012 giudi kočka (reakcí: 0)
12. 10. 2012 pepina . (reakcí: 0)
12. 10. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
12. 10. 2012 forjames ... (reakcí: 0)
12. 10. 2012 Daniela76 Monika Bagárová (reakcí: 0)
12. 10. 2012 helenadon don (reakcí: 0)
12. 10. 2012 lucik21 ... (reakcí: 2)

Testy kosmetiky

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Pro pocit čistoty a svěžesti po celý den!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 27. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

27. 02. 2017 Horoskop Rak

Kolegyně v práci ti přichystají krásné překvapení, které tě dojme až k slzám. Pochopíš, že i když mezi sebou občas má... Celý horoskop

Karta dne

Královna pentaklu
Dnešek bys měla zaměřit na péči o své zdraví a tělo. Pokud již delší dobu přemýšlíš nad změnou stravovacích zvyků a láká tě být na chvíli vegetariánem nebo přejít na r...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist