Femina.cz » Magazín » Zábava » Česko Slovensko má talent: Hádky, Patrovič a Katka Landlová

Česko Slovensko má talent: Hádky, Patrovič a Katka Landlová

Česko Slovensko má talent: Hádky, Patrovič a Katka Landlová

Magazín: Zábava | autor: Dorota G. | vydáno 24. 09. 2012

Další díl pořadu Česko Slovensko má talent byl opět plný talentů, antitalentů, nervozity, smíchu i hádek. Jednu velkou mezi sebou měli také porotci Martin Dejdar a Jaro Slávik. O co šlo?

O co jiného, než o rozdílný názor? A to na vystoupení Taekwondo Clubu Brno. Martin totiž zhodnotil jejich vystoupení povzdychem, že to umí každý. „Čo si sa s koňom srazil? Toto vie každý?! Vieš to ty?“ rozčílil se Jaro Slávik a donutil Martina, ať si to jde zkusit. V hodnocení už byli všichni porotci jednotní, stejně jako při hodnocení podivína v masce smělého hrdiny. Batman se objevil ve starém koženém kabátě se samopalem, který nebyl ani vtipný ani hezký a zvukovou kulisu si musel Batman dělat sám. Jeho vystoupení bylo stejné jako samopal, nudné, trapné a nevtipné. Porota ho jednomyslně poslala zachraňovat jiné části světa…

Bavilo nás

 • Vít Kanyza a jeho kouzelný míč. Rozhodně musel být kouzelný, protože jinak si neumíme vysvětlit, že mu držel na všech možných i nemožných částech těla a poté zase utíkal, kam se mu zachtělo.
 • Leo Machala, co nejen dobře zpívá, ale zatraceně dobře u toho vypadá a pozor v popisku u jména měl napsáno povolání model!
 • Teulis - stínové divadlo, které vyrazilo dech nejen porotě a docela určitě si užili ohromující potlesk celého divadla. Viděli jste někdy něco podobného? Hroch, slon, žirafa nebo třeba auto, tahle parta se vám na požádání poskládá do jakékoliv formace.
 • Spam BMX – borci, kterým kolo přirostlo k tělu a kteří se na něm rozhodně nenudí.


Za nás třikrát NE!

 • The Luxusmusic – kluci, jejichž ego jim nelze než závidět. Přišli s tím, že oni mají rozhodně navíc, než vystupovat po kulturácích a odměnou jim bylo vypípnutí ještě během vystoupení a třikrát ne. Brali to s humorem, však nepřišli bavit diváky…
 • Nana, zpěvačka s příšerným účesem a ještě příšernější hudbou.
 • Věra Polcarová s papilonem Richiem a jejich psí show. Uááá, co dodat.

Hrdina večera
Roman Budil, kouzelník, který kouzlí dva roky a vyrazil před porotu přestože ví, jaký mají názor na kouzelníky. Holý nerozum nebo naivita? Se svou humornou i trikovou show sklidil úspěch.

Úlet večera
Nenápadný Pavel Kolombo, který se během chvilky převtělil do DJ Kolomba se satelitem na hlavě a hvězdičkami na očích. Chyběly mu už jen dvě bezzubé tanečnice, jak trefně poznamenal Jakub Prachař. A uklízecí četa, která po jeho vystoupení zlikviduje tu hromadu konfet.

Patrovič na pokračování
Možná kdyby se produkce domluvila s panem Patrovičem, aby dělal maskota soutěže, ulevilo by se porotě, jemu, celému štábu a hlavně všem divákům. Jeho nedostatečná klimatizace, zaskočená slina, nenasazený hlas, špatná hudba, sucho v krku, příliš horko, příliš zima, poté zpěv beze slov a přitom všem jeho odmítavý a arogantní výraz se nejspíš zapíše do dějin. Minimálně této soutěže. Btw, slyšel toho chlapa už někdo letos zpívat?!

Katka Landlová
Pamatujete na předpověď  z minulého dílu, kdy se má stát výherkyní blondýnka z tohoto kola. Že by Katka? „Jeden z největších talentů!“ prohlásil Jaro Slávik po jejím vystoupení. Katarína si všechny okamžitě získala svým projevem, hlasem i příběhem. A nám nezbývá, než jí držet palce.

Kdo bavil vás a koho byste poslali domů expresní linkou?

 

Další články z rubriky

Komentáře (14)

Datum Autor Nadpis
24. 10. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
05. 10. 2012 Lydia001 ČSMT (reakcí: 0)
02. 10. 2012 helenadon don (reakcí: 0)
27. 09. 2012 Henryika ČSMT (reakcí: 0)
26. 09. 2012 forjames ČSMT (reakcí: 0)
25. 09. 2012 Viky17 :-( (reakcí: 1)
25. 09. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
25. 09. 2012 Daniela76 Česko Slovensko má talent (reakcí: 1)
25. 09. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
24. 09. 2012 manislava nemohu (reakcí: 1)
24. 09. 2012 Anet22 + (reakcí: 0)
24. 09. 2012 Renca78 Katko, smekám :-) (reakcí: 0)
24. 09. 2012 pepina . (reakcí: 0)
24. 09. 2012 Renca78 ?? (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Clinique Čisticí pleťový gel Pep-Start

Clinique Čisticí pleťový gel Pep-Start

Pro hedvábně jemnou, jasnou a čistou pleť!

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 22. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

23. 02. 2017 Horoskop Ryby

Dnes bude málokdo naslouchat hlasu rozumu, každý se bude snažit prosadit svoji pravdu. Díky tomu se nebudeš schopná s... Celý horoskop

Karta dne

Paže pentaklu
Na cestě k tobě je skvělá zpráva ohledně tvých financí! Tvé plány, které ses rozhodla uskutečnit, se pomalu ale jistě naplňují! Jen tak dál, neboj se postupovat stále ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
 • Duchovno
 • Výklad tarotů
 • Magické obrázky
 • Andělské karty
 • Výklad pomocí kamenů
 • Partnerské vztahy
 • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Módní policie

TOPlist