Femina.cz » Magazín » Zábava » Česko Slovensko má talent: Hádky, Patrovič a Katka Landlová

Česko Slovensko má talent: Hádky, Patrovič a Katka Landlová

Česko Slovensko má talent: Hádky, Patrovič a Katka Landlová

Magazín: Zábava | autor: Dorota G. | vydáno 24. 09. 2012

Další díl pořadu Česko Slovensko má talent byl opět plný talentů, antitalentů, nervozity, smíchu i hádek. Jednu velkou mezi sebou měli také porotci Martin Dejdar a Jaro Slávik. O co šlo?

O co jiného, než o rozdílný názor? A to na vystoupení Taekwondo Clubu Brno. Martin totiž zhodnotil jejich vystoupení povzdychem, že to umí každý. „Čo si sa s koňom srazil? Toto vie každý?! Vieš to ty?“ rozčílil se Jaro Slávik a donutil Martina, ať si to jde zkusit. V hodnocení už byli všichni porotci jednotní, stejně jako při hodnocení podivína v masce smělého hrdiny. Batman se objevil ve starém koženém kabátě se samopalem, který nebyl ani vtipný ani hezký a zvukovou kulisu si musel Batman dělat sám. Jeho vystoupení bylo stejné jako samopal, nudné, trapné a nevtipné. Porota ho jednomyslně poslala zachraňovat jiné části světa…

Bavilo nás

 • Vít Kanyza a jeho kouzelný míč. Rozhodně musel být kouzelný, protože jinak si neumíme vysvětlit, že mu držel na všech možných i nemožných částech těla a poté zase utíkal, kam se mu zachtělo.
 • Leo Machala, co nejen dobře zpívá, ale zatraceně dobře u toho vypadá a pozor v popisku u jména měl napsáno povolání model!
 • Teulis - stínové divadlo, které vyrazilo dech nejen porotě a docela určitě si užili ohromující potlesk celého divadla. Viděli jste někdy něco podobného? Hroch, slon, žirafa nebo třeba auto, tahle parta se vám na požádání poskládá do jakékoliv formace.
 • Spam BMX – borci, kterým kolo přirostlo k tělu a kteří se na něm rozhodně nenudí.


Za nás třikrát NE!

 • The Luxusmusic – kluci, jejichž ego jim nelze než závidět. Přišli s tím, že oni mají rozhodně navíc, než vystupovat po kulturácích a odměnou jim bylo vypípnutí ještě během vystoupení a třikrát ne. Brali to s humorem, však nepřišli bavit diváky…
 • Nana, zpěvačka s příšerným účesem a ještě příšernější hudbou.
 • Věra Polcarová s papilonem Richiem a jejich psí show. Uááá, co dodat.

Hrdina večera
Roman Budil, kouzelník, který kouzlí dva roky a vyrazil před porotu přestože ví, jaký mají názor na kouzelníky. Holý nerozum nebo naivita? Se svou humornou i trikovou show sklidil úspěch.

Úlet večera
Nenápadný Pavel Kolombo, který se během chvilky převtělil do DJ Kolomba se satelitem na hlavě a hvězdičkami na očích. Chyběly mu už jen dvě bezzubé tanečnice, jak trefně poznamenal Jakub Prachař. A uklízecí četa, která po jeho vystoupení zlikviduje tu hromadu konfet.

Patrovič na pokračování
Možná kdyby se produkce domluvila s panem Patrovičem, aby dělal maskota soutěže, ulevilo by se porotě, jemu, celému štábu a hlavně všem divákům. Jeho nedostatečná klimatizace, zaskočená slina, nenasazený hlas, špatná hudba, sucho v krku, příliš horko, příliš zima, poté zpěv beze slov a přitom všem jeho odmítavý a arogantní výraz se nejspíš zapíše do dějin. Minimálně této soutěže. Btw, slyšel toho chlapa už někdo letos zpívat?!

Katka Landlová
Pamatujete na předpověď  z minulého dílu, kdy se má stát výherkyní blondýnka z tohoto kola. Že by Katka? „Jeden z největších talentů!“ prohlásil Jaro Slávik po jejím vystoupení. Katarína si všechny okamžitě získala svým projevem, hlasem i příběhem. A nám nezbývá, než jí držet palce.

Kdo bavil vás a koho byste poslali domů expresní linkou?

 

Další články z rubriky

Komentáře (14)

Datum Autor Nadpis
24. 10. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
05. 10. 2012 Lydia001 ČSMT (reakcí: 0)
02. 10. 2012 helenadon don (reakcí: 0)
27. 09. 2012 Henryika ČSMT (reakcí: 0)
26. 09. 2012 forjames ČSMT (reakcí: 0)
25. 09. 2012 Viky17 :-( (reakcí: 1)
25. 09. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
25. 09. 2012 Daniela76 Česko Slovensko má talent (reakcí: 1)
25. 09. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
24. 09. 2012 manislava nemohu (reakcí: 1)
24. 09. 2012 Anet22 + (reakcí: 0)
24. 09. 2012 Renca78 Katko, smekám :-) (reakcí: 0)
24. 09. 2012 pepina . (reakcí: 0)
24. 09. 2012 Renca78 ?? (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Ideální pro jemné vlasy...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 27. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

27. 03. 2017 Horoskop Štír

Dlouho jsi nemohla narazit na správného muže? Pak se dnes vydej na farmářské trhy v okolí. Čeká tam na tebe pan Božsk... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
 • Duchovno
 • Výklad tarotů
 • Magické obrázky
 • Andělské karty
 • Výklad pomocí kamenů
 • Partnerské vztahy
 • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist