Femina.cz » Magazín » Celebrity » Markéta Divišová pózovala s odhaleným bříškem

Markéta Divišová pózovala s odhaleným bříškem

Markéta Divišová pózovala s odhaleným bříškem

Magazín: Celebrity | autor: Nataša Slánská | vydáno 14. 01. 2011

Pouhých pár dní před porodem přispěchala modelka Markéta Divišová k fotografovi, aby ji zvěčnil s těhotenským bříškem. Nahá, s deseti kily navíc v oblasti břišních partií vypadá neuvěřitelně sexy. Posuďte sami.

Když před lety odhalila těhotenské břicho Demi Moore na obálce časopisu Vogue, prolomila tím jedno velké tabu a s ním i vlnu následovnic. V podobné póze se později předvedla například topmodelka Claudia Schiffer, zpěvačka Britney Spears nebo herečka Monica Bellucci. V našich krajích se ke zveřejnění těhulkovských sexy fotografií moc celebrit zatím neodvážilo. Vzpomeneme si snad akorát na moderátorku Zuzanu Belohorcovou, která s bříškem zapózovala před rokem.

Markéta Divišová se rozhodla jít proti stádu a na rozdíl od svých předchůdkyň se nechala vyfotit zepředu. Navíc si před fotoaparát přizvala nedbale elegantního manžela Tomáše Fuksu, jemuž to mimochodem taky sekne. Je docela s podivem, že Markétino bříško v těchto pózách nevypadá ani tak obrovsky, jak bychom čekali od pokročilého stadia těhotenství. Porod přitom Markéta očekává každou chvíli a už má sbalené dva kufry do porodnice. "Neustále je něčím doplňuji a jestli se bude porod oddalovat, tak bude potřeba snad i třetí kufr," smála se vicemiss z roku 2003.

Pózování bez oblečení Markétě žádný problém nedělá, její obdivovatelé dobře vědí, že nějaké ty odvážné snímečky nafotila už v minulosti. Přestože jí příroda nadělila jen velmi drobná prsa, o plastickém vylepšení nikdy neuvažovala. Své jedničky dokáže prodat takové, jaké jsou. Možná bychom ale o nich měli mluvit v minulém čase. Těhotenství zvýrazní dekolt snad každé ženě a Markéta není výjimkou. Ačkoli si při těhulkovském focení cudně zakrývala prsa rukama, bylo vidět, že se její tvary začínají rýsovat poněkud bujněji.Můžeme proto očekávat, že svět modelingu Markétu přivítá zpátky v práci s nadšením. Půvabná misska se sice hodlá v první řadě věnovat rodině, zajímavou nabídku ale neodmítne. „Manžel rád miminko pohlídá,“ pochlubila se. Dostat se zpátky do modelkovské formy pro ni jistě nebude nijak zvlášť obtížné. V těhotenství zase tolik nepřibrala – nejspíš díky tomu, že ji nehonily chutě na sladkosti. "Celý život jsem milovala sladké. Do čaje jsem si dávala šest kostek cukru a denně jsem spořádala tabulku čokolády. A teď nic,“ konstatovala před pár měsíci Markéta s tím, že zato denně spořádá několik jablek.

Toužebně očekávaná Natálka byla v maminčině bříšku už na svatbě – Markéta se za Tomáše provdala loni v červnu na zámku Jemniště, tenkrát ale ještě nikomu neprozradila, že je na cestě nový člen rodiny. Do médií jen tak mlžila, že by nějaké to miminko moc ráda uvítala. Tak teď už se konečně dočká. Jen se to vyklubat ven.

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
17. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
09. 07. 2011 Lafik :) (reakcí: 0)
21. 03. 2011 puntik hezké (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

XPel Hydratační mýdlo na ruce Coconut Water

XPel Hydratační mýdlo na ruce Coconut Water

Intenzivně hydratuje...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 17. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

20. 02. 2017 Horoskop Vodnář

Dostatek síly, energie nebo uzdravení z dlouhodobé nemoci je jisté. Vytrvej, dokonči léčbu, můžeš si být jistá, že zp... Celý horoskop

Karta dne

Osm pentaklu
Nyní jsi v období, kdy můžeš dokázat a předvést, jaké talenty v tobě „dřímají“. Máš velkou příležitost dosáhnout úspěchu ve všech oblastech, o kterých máš pochybnosti ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Módní policie

TOPlist