Femina.cz » Magazín » Celebrity » Kocourek: Josh Hutcherson

Kocourek: Josh Hutcherson

Kocourek: Josh Hutcherson

Magazín: Celebrity | autor: Aneta K. | vydáno 19. 03. 2012

Ve čtyřech letech se rozhodl, že bude herec, v devíti začal hrát a teď stojí na pokraji světové slávy díky adaptaci populární knihy Hunegr Games. A má na to, aby se stal víc než dalším dívčím idolem.

Od Hunger Games se čeká, že zaplní mezeru po Harry Potterovi a Twilight sáze. Ta skončí na podzim, adaptace populárních knih Suzanne Collins o post-apokalyptickém světě, kde mladí lidé musí bojovat o život ve zvrácené reality show, teprve letos začíná – tento týden po světě proběhne premiéra prvního dílu, u nás pod názvem Hunger Games: Aréna smrti. Všichni víme, co úspěch Harry Pottera a Twilightu udělal s kariérou Daniela Radcliffea nebo Roberta Pattinsona. Teď má takovou šanci na dosah i Josh Hutcherson, představitel Peety.

Když jsem se dozvěděl, že jsem tu roli dostal, nemohl jsem mluvit,“ vyprávěl novinářům devatenáctiletý kluk z Kentucky, který se narodil do rodiny zaměstnankyně letecké společnosti a analytika státní agentury na ochranu životního prostředí, kam dnes patří i jeho mladší bratr Connor a spousta zvířat včetně dvou psů.

Josh svým rodičům oznámil, že chce být herec, už ve čtyřech letech. V devíti se kvůli němu všichni přestěhovali do Kalifornie, kde měl větší šanci začít. Povedlo se. Obcházením konkurzů se dostal k malým rolím v televizi (třeba v seriálu Pohotovost) i ve filmech, podílel se např. na Polárním expresu, animovaném n a základě předehraných hereckých pohybů.

Když si v letech 2007 a 2008 zahrál větší role v rodinných fantasy dobrodružstvích Most do Terabithie a Cesta do středu Země, jeho dospívající tvář se začala pomalu proslavovat. Jeho nejvýznamnější film se zatím jmenoval Děcka jsou v pohodě, komedie o významu rodiny nominovaná na pár Oscarů, kde hrál syna hvězdných Annette Bening a Julianne Moore. Než dostal vytouženou roli v Hunger Games, románu, který sám přečetl za pár dní, jak se od něj nemohl odtrhnout.

Joshovi bych tu roli chtěla dát, i kdyby byl fialový a měl křídla. Tak dobrý byl,“ chválí si nový talent Suzanne Collins. Televize MTV Hutchersonovi už před tím předpovídala, že se hodí na roli nějakého superhrdiny, mladý herec ovšem dál hodlá střídat velkorozpočtové projekty náročné spíš na fyzičku s menšími filmy. Jako bude třeba drama z Kuby spolurežírované Beniciem Del Torem.

A tak to zatím vypadá, že by z něj nemusel vyrůst jen další hollywoodský hezounek zaměnitelný se stovkou jiných. Ostatně za svůj vzor si vybral Jakea Gyllenhaala, sní o tom, že jednou bude hrát ve filmu, který si sám i zrežíruje, a říká, že „sláva zesiluje to, kým jste, jen tak dlouho, dokud ji nenecháte, aby vás změnila“.

Další zajímavosti o Joshi Hutchersonovi:

Zapojil se do kampaně vyzývající mladé heterosexuály, aby se nebáli vyjádřit podporu svým gay kamarádům.

Líbí se mu trochu exotický typ žen, jako Zoe Saldana nebo Eva Mendes. Jeden čas se spekulovalo, jestli nechodí se svou kolegyní z Cesty do středu země 2 Vanessou Hudgens, bývalou přítelkyní Zaca Efrona.

V říjnu mu bude dvacet a plným jménem se jmenuje Joshua Ryan Hutcherson.

Další články z rubriky

Komentáře (10)

Datum Autor Nadpis
01. 06. 2012 goldie ... (reakcí: 0)
07. 04. 2012 sonak .. (reakcí: 0)
02. 04. 2012 Werushka7 Kocourek: Josh Hutcherson (reakcí: 0)
01. 04. 2012 Mishka7 :-) (reakcí: 0)
24. 03. 2012 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
24. 03. 2012 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
23. 03. 2012 manislava kocourek (reakcí: 0)
22. 03. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
20. 03. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
19. 03. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Pro pocit čistoty a svěžesti po celý den!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 27. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

28. 02. 2017 Horoskop Střelec

Návštěva, která se nečekaně objeví u tvých dveří, v tobě vyvolá mnoho rozporuplných pocitů. Nakonec strávíte velmi př... Celý horoskop

Karta dne

Svět
Máš příležitost zakončit složité životní období, dokončit karmické záležitosti a osvobodit se tak od svazujících vzorců minulosti. Dnes můžeš mít velmi šťastný a rados...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist