Femina.cz » Magazín » Celebrity » Aaron Taylor-Johnson: Mladík v náruči zralé ženy

Aaron Taylor-Johnson: Mladík v náruči zralé ženy

Aaron Taylor-Johnson: Mladík v náruči zralé ženy

Magazín: Celebrity | autor: Aneta K. | vydáno 18. 10. 2012

Před třemi roky to byl jen jeden z mnoha pohledných začínajících herců. Nyní je z něj otec dvou dcer, oddaný manžel umělkyně a zářivý talent Británie i Hollywoodu.

Když v roce 2008 získal roli mladého Johna Lennona ve filmu Nowhere Boy, ještě ho nikdo neznal. Taky mu bylo teprve osmnáct, a i když hrál už pár let, jeho nejznámějším výstupem bylo těch pár minut v Iluzionistovi, kde představoval mladého Edwarda Nortona. Nowhere Boy mu ovšem změnil život. Nejen tím, že si ho publikum poprvé pořádně všimlo.

Na natáčení se zamiloval do režisérky snímku, britské konceptuální umělkyně Sam Taylor-Wood. Co na tom, že byla o 23 let starší, měla dvě dospívající dcery a byla vdaná za majitele galerie Jay Joplinga. Láska je přece slepá. „Oba jsme byli silní a stáli jsme při sobě,“ vzpomíná herec. Na rady publicistů, aby se spolu radši neobjevovali na červeném koberci ruku v ruce, se vykašlali. Věděli, že budou vzrušovat britský bulvár, ale svůj vztah mysleli vážně. Dneska mají spolu dvě malé dcerky a od letošního června jsou i manželé. Aaron Johnson v ten den přidal ke svému jménu ještě příjmení Taylor.

Sam ho popisuje jako starou duši, on ji jako mladého ducha. „Doplňujeme se, v práci i v každodenním životě. Inspiruje mě a doufám, že já ji taky,“ rozpovídal se o vztahu v jednom rozhovoru Aaron. Taky hlásá, že chce se svou ženou znovu spolupracovat (jejich společný klip pro skupinu REM můžete vidět zde na youtube).  O tom, jak rychle a zásadně mu Sam změnila život, letos dvaadvacetiletý mladík nepřemýšlí. „Přijde mi to přirozené.

Život se mu ovšem nezměnil jen v soukromí. Brzo po premiéře Nowhere Boy přišel celosvětový úspěch komiksové akce Kick-Ass, kde hrál taky hlavní roli. O další nabídky pak neměl nouzi. V kostýmním dramatu s Glenn Close v roli muže Albert Nobbs nahradil Orlando Blooma, teď se ukazuje v kinech jako mírumilovný pěstitel marihuany v krimi Divoši. V zimě se na něj těšíme jako na hraběte Vronského, osudovou lásku Anny Kareniny, v nové, originální adaptaci Tolstého klasiky.

 

Na obou filmech pracoval skoro zároveň. „Nazkoušel jsem Annu, pak jsem odjel na dva a půl měsíce do LA točit Divochy, pak jsem se vrátil do Londýna točit Annu. Bylo to trochu šílené,“ vypráví. Syn matky v domácnosti a civilního inženýra je ovšem na bláznivý životní rytmus zvyklý od malička. Narodil se v červnu 1990 ve vesnici v Buckinghamshiru, nudném místě, z kterého chtěl vypadnut. Vždycky chtěl taky hrát. „Neměl jsem žádný záložní plán.“

V šesti letech se objevil v reklamě na Persil, v osmi hrál na divadle v Macbethovi, v pubertě se přesunul do televizních dramat, ve dvanácti debutoval ve filmu. „Hodně jsem pak cestoval, a když jsem se vrátil domů, snažil jsem se rychle zapadnout do školní rutiny,“ vzpomíná. Jeho současný život se Sam plný kamarádů z branže a v domácnosti se čtyřmi dětmi žádnou rutinou nehrozí.

foto: fanpop.com, interviewmagazin.com, poptower.com, profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
22. 08. 2013 soffka ... (reakcí: 0)
26. 10. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
18. 10. 2012 pepina . (reakcí: 0)
18. 10. 2012 Daniela76 Aaron Taylor-Johnson (reakcí: 0)
18. 10. 2012 forjames Aaron Taylor-Johnson (reakcí: 0)
18. 10. 2012 Bobina1 - (reakcí: 1)
18. 10. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
18. 10. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Kenzo Flower By Kenzo L´Elixir - EDP

Kenzo Flower By Kenzo L´Elixir - EDP

Luxusní vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 18. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

19. 01. 2017 Horoskop Lev

Dnes máš nejlepší čas urovnat všechny spory především s mužskou částí tvé rodiny. V klidu si promluvte a respektuj ná... Celý horoskop

Karta dne

Devět holí
Zachovej chladnou hlavu a drž si odstup od všech hádavých a konfliktních lidí! Pokud se necháš zatáhnout do nesmyslného sporu, věř, že nevyjdeš jako vítěz. Zbytečně se...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist