Femina.cz » Magazín » Zábava » Ceny Emmy 2012: Americká televize má nového miláčka

Ceny Emmy 2012: Americká televize má nového miláčka

Ceny Emmy 2012: Americká televize má nového miláčka

Magazín: Zábava | autor: Aneta K. | vydáno 27. 09. 2012

Možná to je blížícími se prezidentskými volbami, faktem je, že letos patřilo rozdávání cen Emmy, oscarového ekvivalentu ve světě americké televize, hlavně politickým dramatům. A žlutým šatům.

Nový favorit americké televizní akademie se jmenuje Homeland a napínavě sleduje amerického vojáka, kterého právě zachránili z osmiletého zajetí v Iráku, a mladou agentku CIA, která mu tak úplně nevěří, že ho tam teroristi nezískali na svou stranu. Svůdně stylový seriál z 60. let Mad Men o Donu Draperovi a jeho reklamních agentech z Manhattanu si tak musel na rekordní pátou sošku zlaté víly s atomem nechat zajít chuť. Jako na všechny další ze sedmnácti nominací. Zato Homeland si z devíti možných odnesl rovnou šest. Tomu říkám velké vítězství.

Zatímco ani jeden z těchhle skvělých dramatických seriálů se u nás ještě neodhodlal nikdo vysílat, vítěz komediální části Taková moderní rodinka má na programu Prima. Kdo tento falešný dokument o třech svérázných rodinných jednotkách ještě neviděl, měl by začít. Kritici jsou ze společenské satiry nadšení a její kvality dokazuje i fakt, že ceny Emmy sbírá nepřetržitě od svého začátku, tedy třetí rok v řadě. Teprve pak taky pochopíte, proč jsou všichni paf z hispánské sirény Sofie Vergary.Kategorie minisérií a tv filmům nejvíc mění tituly a taky do hlediště přivede nejvíc hvězd, letos třeba Kevina Costnera a Julianne Moore, kteří domů odešli se zlatým dárkem. Letos se vítězem stal film o zákulisí minulých amerických prezidentských voleb, kde Moore hraje neblaze proslulou kandidátku na viceprezidentku Sarah Palin. Snímek česky nazvaný prostě Prezidentské volby večer před udílením vysílala česká HBO.

Večerem, který se u nás odehrával v neděli brzo ráno, provázel komik a moderátor Jimmy Kimmel, se stylovou sebestředností sobě vlastní. Během večera si věnoval vzpomínku sám na sebe, v níž připomněl i svou „aféru“ s Mattem Damonem. Z něj si ve své talk show dělal tak dlouho srandu, až jeho tehdejší přítelkyně Sarah Silverman natočila video „Spím s Mattem Damonem“. Načež Jimmy natočil klip „Spím s Benem Affleckem“.

Ani jeden ze zmíněných herců se na 64. Emmy neukázal, o hvězdy v úžasných róbách ale nouze v žádném případě nebyla. Jak se můžete přesvědčit v následující galerii plné módních trendů nejen z červeného koberce.  Pak nám napište, jaké z vybraných šatů byste si na takový večer oblékla vy!

Další články z rubriky

Komentáře (10)

Datum Autor Nadpis
24. 10. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
30. 09. 2012 giudi novinky (reakcí: 0)
30. 09. 2012 manislava emmy (reakcí: 0)
29. 09. 2012 Werushka7 Ceny Emmy 2012: Americká televize má nového miláčka (reakcí: 0)
29. 09. 2012 jerenika + (reakcí: 0)
27. 09. 2012 ladouch . (reakcí: 0)
27. 09. 2012 Daniela76 Ceny Emmy 2012 (reakcí: 0)
27. 09. 2012 vampzaba aach (reakcí: 0)
27. 09. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
27. 09. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

XPel Hydratační mýdlo na ruce Coconut Water

XPel Hydratační mýdlo na ruce Coconut Water

Intenzivně hydratuje...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 17. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

20. 02. 2017 Horoskop Vodnář

Dostatek síly, energie nebo uzdravení z dlouhodobé nemoci je jisté. Vytrvej, dokonči léčbu, můžeš si být jistá, že zp... Celý horoskop

Karta dne

Osm pentaklu
Nyní jsi v období, kdy můžeš dokázat a předvést, jaké talenty v tobě „dřímají“. Máš velkou příležitost dosáhnout úspěchu ve všech oblastech, o kterých máš pochybnosti ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist