Femina.cz » Magazín » Zábava » Ceny Emmy 2012: Americká televize má nového miláčka

Ceny Emmy 2012: Americká televize má nového miláčka

Ceny Emmy 2012: Americká televize má nového miláčka

Magazín: Zábava | autor: Aneta K. | vydáno 27. 09. 2012

Možná to je blížícími se prezidentskými volbami, faktem je, že letos patřilo rozdávání cen Emmy, oscarového ekvivalentu ve světě americké televize, hlavně politickým dramatům. A žlutým šatům.

Nový favorit americké televizní akademie se jmenuje Homeland a napínavě sleduje amerického vojáka, kterého právě zachránili z osmiletého zajetí v Iráku, a mladou agentku CIA, která mu tak úplně nevěří, že ho tam teroristi nezískali na svou stranu. Svůdně stylový seriál z 60. let Mad Men o Donu Draperovi a jeho reklamních agentech z Manhattanu si tak musel na rekordní pátou sošku zlaté víly s atomem nechat zajít chuť. Jako na všechny další ze sedmnácti nominací. Zato Homeland si z devíti možných odnesl rovnou šest. Tomu říkám velké vítězství.

Zatímco ani jeden z těchhle skvělých dramatických seriálů se u nás ještě neodhodlal nikdo vysílat, vítěz komediální části Taková moderní rodinka má na programu Prima. Kdo tento falešný dokument o třech svérázných rodinných jednotkách ještě neviděl, měl by začít. Kritici jsou ze společenské satiry nadšení a její kvality dokazuje i fakt, že ceny Emmy sbírá nepřetržitě od svého začátku, tedy třetí rok v řadě. Teprve pak taky pochopíte, proč jsou všichni paf z hispánské sirény Sofie Vergary.Kategorie minisérií a tv filmům nejvíc mění tituly a taky do hlediště přivede nejvíc hvězd, letos třeba Kevina Costnera a Julianne Moore, kteří domů odešli se zlatým dárkem. Letos se vítězem stal film o zákulisí minulých amerických prezidentských voleb, kde Moore hraje neblaze proslulou kandidátku na viceprezidentku Sarah Palin. Snímek česky nazvaný prostě Prezidentské volby večer před udílením vysílala česká HBO.

Večerem, který se u nás odehrával v neděli brzo ráno, provázel komik a moderátor Jimmy Kimmel, se stylovou sebestředností sobě vlastní. Během večera si věnoval vzpomínku sám na sebe, v níž připomněl i svou „aféru“ s Mattem Damonem. Z něj si ve své talk show dělal tak dlouho srandu, až jeho tehdejší přítelkyně Sarah Silverman natočila video „Spím s Mattem Damonem“. Načež Jimmy natočil klip „Spím s Benem Affleckem“.

Ani jeden ze zmíněných herců se na 64. Emmy neukázal, o hvězdy v úžasných róbách ale nouze v žádném případě nebyla. Jak se můžete přesvědčit v následující galerii plné módních trendů nejen z červeného koberce.  Pak nám napište, jaké z vybraných šatů byste si na takový večer oblékla vy!

Další články z rubriky

Komentáře (10)

Datum Autor Nadpis
24. 10. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
30. 09. 2012 giudi novinky (reakcí: 0)
30. 09. 2012 manislava emmy (reakcí: 0)
29. 09. 2012 Werushka7 Ceny Emmy 2012: Americká televize má nového miláčka (reakcí: 0)
29. 09. 2012 jerenika + (reakcí: 0)
27. 09. 2012 ladouch . (reakcí: 0)
27. 09. 2012 Daniela76 Ceny Emmy 2012 (reakcí: 0)
27. 09. 2012 vampzaba aach (reakcí: 0)
27. 09. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
27. 09. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Maximální fixace a dlouhotrvající objem!

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 09. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

10. 12. 2016 Horoskop Vodnář

Tebe dnes bude lákat všechno tajemné. Dokonce se přihlásíš na kurz ezoteriky, nebo si necháš odborně vyložit karty. N... Celý horoskop

Karta dne

Poustevníik
Ve tvém současném stavu bude zapotřebí zvážit všechny možnosti, neukvapuj se v žádném rozhodnutí a dovol si na chvíli poodstoupit stranou, abys mohla případné nedostat...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Módní policie

Bydlete lépe s Living.cz

TOPlist