Femina.cz » Magazín » Bydlení » Tajemství prozrazeno: Víme, do jakého luxusu přivede Kim Kardashian a Kanye West své první dítě!

Tajemství prozrazeno: Víme, do jakého luxusu přivede Kim  Kardashian a Kanye West své první dítě!

Tajemství prozrazeno: Víme, do jakého luxusu přivede Kim Kardashian a Kanye West své první dítě!

Magazín: Bydlení | autor: Dorotka G. | vydáno 22. 02. 2013

Kim Kardashian, která se proslavila díky své kráse a především pak díky účasti v televizní reality show se velmi snaží udržet na výslunní. Velmi rychle si přivykla na život slavné celebrity a tak snad není dne, aby se o ní v některém z bulvárních plátků nepsalo. V poslední době plní stránky bulváru svým těhotenstvím.

O nějaké utajování se vůbec nesnažili. Kanye West, partner Kim a otec jejího dítěte se pochlubil s touto úžasnou novinkou na každém ze svých koncertů při své šňůře po Spojených státech. Nevynechali samozřejmě ani twitter. A samozřejmě, že kromě veškerých informací o svém těhotenství a nepřeberném množství fotek, které dokáže tato dáma vyprodukovat v médiích, přišel také dotaz, jak se připravují na miminko. Už není žádným tajemstvím, že pár se rozhodl kvůli miminku změnit své bydlení a pořídil si luxusní dům v Bel Air. A jakmile jde o celebritu, je víc než jasné, že v domě by se pohodlně ubytoval menší kmen z Jižní Afriky.

Luxusní sídlo se nachází na obrovském pozemku s krásným výhledem do kaňonu a je dokonale chráněné před zvědavými fotoaparáty bulvárních novinářů. Pár za něj zaplatil neuvěřitelných 10,7 milionů dolarů, tedy bezmála 205 milionů korun. Dům je střežen po čtyřiadvacet hodin, před nezvanými návštěvníky jej chrání důmyslný bezpečnostní systém a luxusní vstupní brána. Rodina bude moci užívat pět ložnic a šest koupelen. K dispozici mají luxusní kuchyň s ostrůvkem, obrovské společenské místnosti včetně barů, k odpočinku je určen obývací pokoj s luxusním krbem, hvězdy mají mimo jiné k dispozici také vinný sklípek, kde budou mít dozajista zásobu kvalitního vína. Zasportovat si mohou v soukromé tělocvičně, nebo si spolu mohou zahrát tenis na některém z pěti tenisových kurtů, či si dát partičku golfu na vlastním hřišti. Nechybí samozřejmě ani vybavení pro pobyt venku, tedy prostorný vyhřívaný bazén s filtrací, dětské hřiště, venkovní kuchyně a pohodlné posezení pro odpočinek i mejdany s přáteli. Dům má velmi netradičně řešený vstup, nechybí garáž a dokonce ani výtah.

Tak o takovém království se ještě nenarozenému drobkovi určitě ani nesní.  A co vy? Dali byste si říct? My jsme na vážkách, chtěli bychom takový dům, ale kdo by ho uklízel?

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
14. 03. 2013 krockovapavla :) (reakcí: 0)
24. 02. 2013 AlexaA :) (reakcí: 1)
24. 02. 2013 Daniela76 Tajemství prozrazeno (reakcí: 1)
23. 02. 2013 Darkwood Tajemství prozrazeno: Víme,... (reakcí: 0)
23. 02. 2013 Bobina1 - (reakcí: 1)
22. 02. 2013 pepina . (reakcí: 4)

Testy kosmetiky

Chanel Multifunkční pečující řasenka Dimensions de Chanel

Chanel Multifunkční pečující řasenka Dimensions de Chanel

Prodlužuje, tvaruje, zhušťuje!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 07. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

07. 12. 2016 Horoskop Vodnář

Tvůj partner je pro tebe velkým darem, nejenže se vzájemně doplňujete, váš vztah je založený na důvěře. Nic ani nikdo... Celý horoskop

Karta dne

Ďábel
Dnes raději odlož důležitá rozhodnutí stranou, zejména pokud jde o vztahy a finanční záležitosti. Mohla bys přijít nejen o značnou finanční sumu, hrozí ti také ztráta ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist