Femina.cz » Magazín » Bydlení » Tajemství prozrazeno: Víme, do jakého luxusu přivede Kim Kardashian a Kanye West své první dítě!

Tajemství prozrazeno: Víme, do jakého luxusu přivede Kim  Kardashian a Kanye West své první dítě!

Tajemství prozrazeno: Víme, do jakého luxusu přivede Kim Kardashian a Kanye West své první dítě!

Magazín: Bydlení | autor: Dorotka G. | vydáno 22. 02. 2013

Kim Kardashian, která se proslavila díky své kráse a především pak díky účasti v televizní reality show se velmi snaží udržet na výslunní. Velmi rychle si přivykla na život slavné celebrity a tak snad není dne, aby se o ní v některém z bulvárních plátků nepsalo. V poslední době plní stránky bulváru svým těhotenstvím.

O nějaké utajování se vůbec nesnažili. Kanye West, partner Kim a otec jejího dítěte se pochlubil s touto úžasnou novinkou na každém ze svých koncertů při své šňůře po Spojených státech. Nevynechali samozřejmě ani twitter. A samozřejmě, že kromě veškerých informací o svém těhotenství a nepřeberném množství fotek, které dokáže tato dáma vyprodukovat v médiích, přišel také dotaz, jak se připravují na miminko. Už není žádným tajemstvím, že pár se rozhodl kvůli miminku změnit své bydlení a pořídil si luxusní dům v Bel Air. A jakmile jde o celebritu, je víc než jasné, že v domě by se pohodlně ubytoval menší kmen z Jižní Afriky.

Luxusní sídlo se nachází na obrovském pozemku s krásným výhledem do kaňonu a je dokonale chráněné před zvědavými fotoaparáty bulvárních novinářů. Pár za něj zaplatil neuvěřitelných 10,7 milionů dolarů, tedy bezmála 205 milionů korun. Dům je střežen po čtyřiadvacet hodin, před nezvanými návštěvníky jej chrání důmyslný bezpečnostní systém a luxusní vstupní brána. Rodina bude moci užívat pět ložnic a šest koupelen. K dispozici mají luxusní kuchyň s ostrůvkem, obrovské společenské místnosti včetně barů, k odpočinku je určen obývací pokoj s luxusním krbem, hvězdy mají mimo jiné k dispozici také vinný sklípek, kde budou mít dozajista zásobu kvalitního vína. Zasportovat si mohou v soukromé tělocvičně, nebo si spolu mohou zahrát tenis na některém z pěti tenisových kurtů, či si dát partičku golfu na vlastním hřišti. Nechybí samozřejmě ani vybavení pro pobyt venku, tedy prostorný vyhřívaný bazén s filtrací, dětské hřiště, venkovní kuchyně a pohodlné posezení pro odpočinek i mejdany s přáteli. Dům má velmi netradičně řešený vstup, nechybí garáž a dokonce ani výtah.

Tak o takovém království se ještě nenarozenému drobkovi určitě ani nesní.  A co vy? Dali byste si říct? My jsme na vážkách, chtěli bychom takový dům, ale kdo by ho uklízel?

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
14. 03. 2013 krockovapavla :) (reakcí: 0)
24. 02. 2013 AlexaA :) (reakcí: 1)
24. 02. 2013 Daniela76 Tajemství prozrazeno (reakcí: 1)
23. 02. 2013 Darkwood Tajemství prozrazeno: Víme,... (reakcí: 0)
23. 02. 2013 Bobina1 - (reakcí: 1)
22. 02. 2013 pepina . (reakcí: 4)

Testy kosmetiky

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

23. 03. 2017 Horoskop Lev

Šéf dnes nečekaně povýší kolegyni na místo, po kterém jsi toužila ty. Namísto toho, abys začala kolegyni pomlouvat, n... Celý horoskop

Karta dne

Síla
Přichází období, kdy s velmi jasnou přesností víš, jak využít svoji vnitřní sílu a ženskou energii k získání všeho, oč jsi až doposud bez úspěchu usilovala. Když spojí...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist