Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy podle tarotu od 29. června do 5. července 2020

Nádech, výdech a úsměv!

Berani, pozor na rušivé myšlenky, nic neznamenají. Býci, pozor na hádky v práci. Blíženci, zahoďte vše, co vám bere sílu. Jak je na tom tvé znamení, ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Trápí tě hmotné záležitosti, jako jsou peníze, domov nebo se snad cítíš nedoceněná? Zkus se zaměřit na to, co ve tvém životě právě nyní funguje, věř, není toho málo, jakmile obrátíš pozornost jinam, přijde tvůrčí energie, která ti ukáže, jak danou situaci zdárně vyřešit.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Začátek týdne může být náročnější, což ovšem nic neznamená, jen dávej pozor na zbytečné neshody na pracovišti. Hádky kolegů, rivalita a soupeření se tě rozhodně netýkají. Konflikty, které mohou přijít, vyřešíš zdárně a pak se můžeš těšit na pohodové dny plné radosti a lásky.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Máš šanci zbavit se všeho, co ve tvém životě nefunguje a neslouží k tvému prospěchu. Dramatická situace, která se odehraje ve tvém okolí, ti otevře oči a pochopíš, že je na čase posunout se dál a zbavit se všeho nepotřebného. Nemusíš se bát, to, že se ti uleví, je jisté.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nadechni se, usměj se a vykroč hrdě do nového týdne, máš důvod k radosti. Dny budou jako malované, naplněné radostí, štěstím i láskou. Vychutnávej každý okamžik a poděl se o své štěstí také s ostatními, probudíš v nich dávno zapomenutou lásku a pocit, že jsou stejně důležití jako ty.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pocítíš příval štěstí a také lásky, konečně jsi dosáhla cíle a máš velkou šanci uzavřít jednu životní kapitolu. Neboj se toho a s chutí se pusť do změn, budeš nadšená. Konečně nalezneš řešení a dokončíš vše potřebné. Přichází konec minulosti, který přináší nové začátky.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Probouzíš se do radosti, pocítíš příval energie a životní síly. Záležitosti, které v minulosti nešly dořešit, hravě dokončíš, a posuneš se na své cestě dál. Tvé nadšení, trpělivost a horlivost přináší sladké ovoce, vychutnávej si své dny a poděl se o svou radost s ostatními.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Postav se nohama pevně na zem, z nějakého důvodu se neustále vznášíš v oblacích, což by ti mohlo přinést nečekané potíže. Nadechni se a ukotvi tělo pevně na zemi, lítat hlavou v oblacích přináší jen zbytečná zklamání. Žij, miluj a pak se můžeš těšit na báječné dny.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Nádech, výdech a úsměv! Máš důvod k radosti a můžeš se těšit na velmi příjemné energie a dny plné radosti i lásky. Konečně zase volně dýcháš a díky tomu se můžeš těšit na velmi milé překvapení, které k tobě přichází. Otevři své srdce lásce a poděkuj za dary, které jsi v minulosti přehlížela.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Nová příležitost v tobě probouzí hravost a dětskou radost, pocítíš příval energie a také uvolnění. Raduj se, máš důvod být šťastná! Neboj se být na chvíli hravým dítětem a vyzkoušej aktivity, kterých ses bála nebo jsi měla pocit studu, že se to nehodí. Naopak budeš nadšená a pochopíš, že stud je zcela zbytečný.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Podaří se ti zařídit i vyřídit nemožné. Všechno, co ti v minulosti nešlo, dostává rychlý spád a skvělé energie ti pomohou vyřešit vše k dokonalosti a velké úlevě. Nemusíš se bát, stačí, když budeš akční a konat, co je potřeba. Odměna bude sladká a rozhodně se ti bude líbit.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Láskyplné energie jsou tady jen pro tebe. Co přináší? Vděčnost, lásku, vstřícnost a neskonalou radost k životu i situacím, které jsi musela zvládnout. Rozhodně začni slavit, pozvi své nejbližší a sdílejte radost společně, máš důvod se usmívat na svět kolem sebe.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Rychlost je na pořadu dne, pondělí ještě zaznamenáš, ale zbytek týdne jako by spolkla černá díra a ty najednou budeš plánovat volné dny. Všechno zařídíš, vyřídíš a energie ti rozhodně chybět nebude. Dostaneš příležitost vyzkoušet nové aktivity, začni se těšit a jdi do toho, budeš nadšená.

foto-zdroj: shutterstock.com

29.6.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist