Dnes je novoluní ve Štíru. Máš jedinečnou šanci na změnu

Novoluní ve Štíru nastane dnes, tedy v pondělí 13. listopadu, kolem půl jedenácté dopoledne. Slunce i Luna se setkají ve vodním a vášnivém znamení Štíra. Můžeme očekávat neočekávané, a to jak v individuálním, tak kolektivním kontextu.

novoluni-1100x618.png Zdroj: iStock

Jak nás ovlivní dnešní novoluní?

Planeta Uran bude v přesné opozici k oběma Světlům, což je postavení opravdu výjimečné. Doporučuji ti, abys zachovala klid, přestože se schyluje k neočekávaným událostem, které zřejmě budou součástí mnoha osudů. Buď vynalézavá a vytvoř si záložní plány, které budou ještě lepší než tvá současná situace. Měj odvahu vyzkoušet zcela něco nového.

Toto novoluní může být zvlášť důležité pro všechna zemská a vodní znamení. Nicméně sílu tohoto dne pocítí téměř všichni. Mnoho lidí pocítí velkou chuť začít zcela na nových základech, což se může týkat různých oblastí života. Někdo změní svou práci a jiný se rozhodne pro novou lásku. Pokud chceš skoncovat se svou minulostí, není lepší čas, kdy si definovat nové záměry a ty ihned uskutečňovat a jít vstříc novému. Ve světě se mohou objevovat nečekané zprávy, které zcela jistě upoutají naši pozornost. Nenech se však příliš vtáhnout do kolektivních snů, které s tvým životem mají méně společného, než se na první dojem zdá. Zaměř se na sebe a buď ochotna i druhé nechat takové, jací se cítí být.

Vytvoř si síť nových přátel

Svět se neustále mění a vlivem různých společenských změn dochází k velkému neviditelnému pohybu, který bude hodně zřetelný v roce 2024. Hodnoty lidí se mění, a to může ovlivnit i tvůj stávající okruh přátel. Buď připravena přijmout názory těch, které se od těch tvých liší, ale zároveň buď věrná sama sobě. Možná zjistíš, že s některými lidmi si najednou rozumíš mnohem víc a s jinými se tvé sny rozcházejí. Nic není dobře ani špatně, a tak se raději zaměř na ty, kteří v sobě nosí příslib většího naplnění a štěstí. Hledej mocná spojenectví, ve kterých bude dávání a přijímání ve větší rovnováze. Nad nikým nelámej hůl, ale zároveň buď ochotna v tomto ohledu učinit nové, pozitivní změny.

Vyzkoušej také:

Buď věrná svým vnitřním hodnotám

Někdy více znamená méně a naopak. Sleduj různé situace a lidi, kteří ti tento den napoví, kudy se ve svém životě ubírat. Nevěř ničemu jenom proto, že tomu věří většina, pokud tvé tělo cítí něco jiného. To, jak se cítíš, je velmi důležité, protože to je zárodek toho, co do svého života později přitáhneš. Když se budeš zaměřovat jen na negativní aspekty svého života, můžeš zažívat velkou smůlu a naopak. Není dobré však v sobě nic potlačovat, stíny počínaje. Spíš se na ně upřímně podívej a zkus zjistit, co ti chtějí říct. Můžeš tak v sobě objevit dary a talenty, o kterých jsi doposud neměla ani tušení. Když budeš věrná sama sobě, objeví se později situace a lidé, kteří ti tento pocit potvrdí a otevřou se nové brány tvého vývoje.

Opusť minulost a začni žít své budoucí „já“

Představ si, kým by ses v budoucnosti chtěla stát a začni žít svou nejlepší verzí své vlastní nejlepší možné budoucnosti. Neoplakávej příliš dlouho to, co končí, ale přivítej do svého života to nové. To, co odchází, dělá jen prostor pro nové formy, které ti přinesou více štěstí, radosti a naplnění. Máš neobyčejnou příležitost změnit sebe sama tak, jak jsi vždy toužila se změnit. Učiň první krok k velké transformaci, která se ti nabízí. Inspiruj se těmi, kdo z každého konce umí vytvořit ještě něco lepšího a následuj svou nejlepší možnou verzi sebe sama. Jen ty určuješ směr svého života a lidé kolem tebe jsou odrazem jak tvých strachů, tak tvých možností. Uvědom si sílu svobodné volby a jednej podle ní.

Co předpovídají mariášové karty, si poslechni ve videu:

13.11.2023 7:44| autor: astrolog Robert Policar | zdroj: autorský text

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist