Úplněk v Beranu. Dovol si být tím, kým se cítíš být

Máš jedinečnou šanci si navrátit svou „sílu“ zpět. Ať jsi momentálně v jakémkoliv vztahu, nebo se svobodně pohybuješ životem, pořád jsi v interakci s různými lidmi, se kterými musíš neustále nastavovat určité hranice. Někdy se nastavují téměř samovolně, a někdy musí dojít ke konfliktu, aby se lidé mohli ve svých pocitech lépe zorientovat a nebyli závislí na mylných domněnkách, ke kterým máme sklony téměř všichni. Nastal čas dát do rovnováhy všechny důležité vztahy tak, aby se každá strana cítila svobodná a přijímána.

uplnek-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock

Jaký vliv na nás bude mít dnešní úplněk?

Přesný úplněk nastane dnes, tedy v pátek 29. září v 11 hodin a 57 minut. Pokud se ti v posledních dvou dnech zdály sny, doporučuji si je ihned zapsat, protože mohou obsahovat důležité informace o lidech, s nimiž máš možná hlubší „karmické“ spojení. To znamená, že ses s nimi setkala v pradávné minulosti přesahující tento život nebo tě čekají nové důležité zkušenosti, kterými si navzájem obohatíte svůj život. Nejdůležitější však je, abys vždy zůstala věrná svému srdci a cítila se ve společnosti druhých lidí komfortně. Sny tě v tomto ohledu mohou varovat nebo ponoukat ke spolupráci.

Dělej, co tě baví a najdi si svůj podpůrný tým

Zamysli se nad tím, co tě v životě nejvíce těší a dovol se této činnosti naplno věnovat. Najdi si přátele, kteří tvé zájmy chápou a rádi tě v tvých činnostech podpoří. Vyhýbej se těm, o kterých je ti jasné, že zastávají zcela odlišné životní hodnoty. Dávej si hlavně pozor na lidi, u kterých cítíš, že musíš neustále něco vysvětlovat. Pamatuj, že jednoho dne budeš muset vše vysvětlovat jen sama sobě, a tak žij tak, abys ničeho v životě nelitovala. Pokud se ocitáš v komplikované životní situaci, vynalož největší úsilí k tomu, aby se buď něco změnilo, nebo zcela přijmi situaci takovou, jaká je. Vybereš si tedy cestu změny nebo cestu přijetí?

Vyzkoušej také:

Požádej snový zdroj o léčení tvých vztahů

Jeden z velmi účinných nástrojů, jak se zbavit napětí u některých velmi komplikovaných rodinných, přátelských nebo partnerských vztahů, jsou sny. Každý večer po následující dva týdny se uč před spánkem žádat své sny, ať ti pomohou vyřešit témata s určitými důležitými lidmi nebo ať ti dají hluboký vhled do situace, která tě obklopuje. Své sny ber vždy s rezervou, protože mají tendenci mluvit symbolicky a karikaturně. Nejdůležitější je vždy pocit a pak zkoumej symboliku. Když budeš své sny sdílet se svými přáteli, můžeš se o sobě hodně dozvědět nepřímou cestou. Některé sny mohou zcela rozpustit existující napětí.

Věř tomu, čemu chceš a druhé nech být

Tento úplněk může otevřít i mnoho témat, která se mohou týkat jak politických, duchovních, tak individuálních postojů k životu. Neustále si připomínej, že názory jsou jen názory, které se ještě navíc často mění. Neodsuzuj lidi za jejich názory a životní postoje a sama se vyhýbej tomu, abys byla souzena. Raději se pouč ze svých rozmanitých životních zkušeností a nauč se rozlišovat tak, aniž bys něco nebo někoho soudila. Neustále si připomínej, že každý žije v jiném snu, který je často velmi spletitý a žádný není lepší nebo horší. Respektuj sebe i druhé a neúčastni se sporů, které ti nenáleží. Ušetříš tak mnoho energie, která se ti bude hodit.

Jaký bude říjen podle výkladu karet pro všechna znamení? Podívejte se ve videu:

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist