Kauza nákup podprsenky na velká prsa pokračuje!

Co je pro vás důležité při nákupu spodního prádla? Luxusní prostředí, velká kabinka, milá a znalá prodavačka, jistota že si vyberete, nebo od každého kousek? Naše „kauza“ nákupu podprsenky na velká prsa pokračuje! 🙂

V článku Mám velká prsa! Jsem prokletá? (na který jste reagovaly v komentářích a také ve svých mailech) jsem slíbila, že vyzkouším nákup podprsenky řady LIKE YOU v prodejně Trioly a tady je můj příběh.

Je fakt, že jsem přemýšlela, kdy je vlastně nejvhodnější počasí na nákup spodního prádla, v zimě jsem nabalená a v létě zase ulepená – nejdůležitější ale je – udělat si čas. Podprsenku si nekupujete tak často jako rohlíky, takže pokud si chcete vybrat ten správný kousek, který vám poskytne dostatečnou oporu a bude vašim tvarům lichotit, za deset minut to určitě nestihnete.

Vzhledem k tomu, že jsem si chtěla vyzkoušet co nejvíce podprsenek, tak jsem si vyčlenila hodinku. Vešla jsem do obchodu na Sokolovské a i když jsem věděla, co chci, začala jsem se okolo sebe rozhlížet. Dostala jsem základní instrukce, kde co najdu a jakmile si budu chtít něco vyzkoušet nebo se na něco zeptat, mám se ozvat. Nevím, jak vy, ale mě tohle vyhovuje. Nesnáším, když mi někdo dýchá na záda.

Postávala jsem schválně u malých podprsenek a v tom za sebou slyším: „ Tohle na vás bude malé, ale za vámi máme novou řadu pro obdařenější děvčata.“ Hmmm to se mi líbilo, zní to líp než „nadměrné velikosti“.

V kabince jsem se svlékla do tílka, byla jsem přeměřena a dostala jsem první zkušební podprsenku. Prodavačka (podotýkám velmi milá, ale byla jsem jen jednou, tak nevím, jestli to platí pro všechny její kolegyně) mi přinesla další kousky v mé nové velikosti  – mám totiž 80 H a ne 75 G! Pomáhala mi je upravit a dokonce mě bez údivu nechala, abych si v nich zaskákala:-) Také mi poradila, abych si zvedla ruce vysoko nad hlavu. Pokud se obvod podprsenky zvedne také, nesedí vám dobře a nedělá dostatečnou oporu.

Také by vám neměla prsa deformovat, nebo ze dvou dělat čtyři, což okolo sebe hlavně v létě často vidím. Určitě je dobré si s sebou vzít halenku z materiálu, který nejčastěji nosíte. Bylo mi doporučeno si přes podprsenku vždy natáhnout tílko, abych se ujistila, že její tvar pod oblečením vypadá přirozeně a sedí mi.

Nakonec jsem si vybrala krásnou černou podprsenku se zdobením, i když jsem původně chtěla něco barevného, ale opravdu mi slušela, takže nebylo proč váhat. Zajímavé bylo, že mi sedlo více typů a cítila jsem se v nich dobře. Co mi dost vadilo, bylo osvětlení v kabince. I když mi mozek říkal, že dobré osvětlení je důležité pro to, aby bylo vidět, jak prádlo sedí, mé sebevědomí pípalo v rohu u mých nohou a nabádalo mě k zatahování břicha a sledování mých faldíků. Což mě trochu znervózňovalo, ale chápu že při světle svíček se podprsenka kupovat nedá, i když v přítmí mi to dost sekne.

Za necelých čtyřicet minut jsem odcházela spokojená a s nadějí, že se snad blýská na lepší časy. A protože jsem se chtěla o ten pocit s vámi podělit a opravdu věřím, že má smysl to zkusit, oslovila jsem Like YOU a domlouváme pro vás soutěž o dárkové vouchery na prádlo Like YOU. Tak se těšte.

15.11.2012 9:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist