Chudák Kate – příprava na miminko podle protokolu!

Kate Middleton a princ William se nikdy netajili tím, že by si přáli miminko. Od jejich svatby v dubnu 2011 ale uplynul více než rok a Kate se stále nedařilo otěhotnět. I proto se nakonec rozhodla podřídit radám moudrých rádců. Začal složitý proces „výroby“ královského potomka.

Tu sklenku šampaňského si Kate Middleton náležitě vychutnala. „Na zdraví. Až do dna. Tahle je poslední,“ zvolala, když se se šampáňem v ruce pohupovala na tanečním parketu. Byl právě konec června a Kate si společně s Williamem užívala svatební párty své přítelkyně Alice, s níž kdysi hrávala tenis. Když jí gratulovala k holčičce, Alice jí ujistila, že ji radostná událost taky zanedlouho čeká. Pak se společně protančily nocí až do rána.

Hned po návratu do svého domu v Anglesey se svědomitá Kate začala podřizovat velmi přísnému režimu, jehož cíl byl jasný: královský potomek. Podstoupila striktní dietu zvyšující plodnost a na alkohol už ani nepohlédla – to ostatně nebyl takový problém, nikdy nepatřila, na rozdíl třeba od švagra Harryho, k náruživým pijanům, nicméně vzdát se nezdravého jídla jí činilo daleko větší obtíže. Říci „ne“ oblíbeným Haribo medvídkům a pizze, stálo hodně úsilí. Namísto toho růžičková kapusta a listová zelenina – to pro tolik nezbytnou kyselinu listovou. Zapomenout ale musela také na oblíbený sport: tenis a aerobic nahradily procházky s novým pejskem, kokršpanělem Lupem. Ten byl ostatně také součástí pečlivě promyšleného, důmyslného plánu. Podle odborníků je lepší pořídit si štěňátko alespoň šest měsíců před porodem. Pejsek se už cítí jako součást rodiny a její nový přírůstek bude radostně vítat a chránit.

Těhotenství chtěli William a Kate oznámit o vánočních svátcích, to by vévodkyně byla ve dvanáctém týdnu, v tzv. již bezpečném období. Jenže bylo vyzrazeno za velmi nešťastných okolností.

[[related]]

Dvojice australských moderátorů, která se vydávala za příslušníky královské rodiny, měla prý natolik věrohodný přízvuk, že personál nemocnice krále Edvarda VII., kde byla Kate hospitalizována kvůli silné ranní nevolnosti, naprosto zmátla. Zdravotní sestra, která prozradila, že je Kate v jiném stavu, byla pár dní poté nalezena mrtvá. Policie nevylučuje, že spáchala sebevraždu…

Vraťme se ale k příjemnějším záležitostem, kterými bezpochyby jsou přípravy na příchod prvního potomka. Kate se už nechala slyšet, že se hodlá příští léto přestěhovat do Kensingtonského paláce. Na úpravy se chystá hned po Vánocích, to už bude ve druhém trimestru a nepříjemná nevolnost by měla ustoupit.

Foto zdroj: profimedia.cz, ivilage.ca, x17online.com, starpulse.com, gossipwelove.com, walesonline.co.uk

11.12.2012 12:00| autor: Marta Dostoupilová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist