Celebrity, které se zpěvem neživí, ale klidně by mohly. Kdo má zlato v hrdle?

Akční hrdina, co s mikrofonem v ruce své publikum naprosto odzbrojí? Proč vlastně ne, vždyť ztělesněnými důkazy jsou Bruce Willis s Tomem Cruisem. Skvěle to ovšem notuje i Gwyneth Paltrow nebo Anne Hathaway!

slavni-zpevaci-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Že známí herci umějí jen šikovně stát před kamerou, opakovat naučené texty a usmívat se na povel? Ale kuš! Jsou i tací, kteří by se rozhodně neztratili, ani kdyby herectví definitivně pověsili na hřebík. Kdo se na červeném koberci může pochlubit svým hlasovým nadáním?

Bruce Willis, ten to umí rozjet

Bruce svými tělesnými proporcemi dokonale vystihuje akčního hrdinu. Ostatně, filmů, ve kterých zachraňoval svět a bránil práva slabých a bezbranných, má na kontě nepřeberné množství. Řekla bys do něj, že stejně, jako se na place dokáže poprat, to umí i s foukací harmonikou? Už to je samo o sobě docela překvapení, nicméně pořádný šok nastává až poté, co svalovec zanotuje nějakou tu písničku. Nevěříš? Tady máš malou ochutnávku.

Gwyneth Paltrow, skrytý talent

Že je tahle blondýnka dobrou a hodně obsazovanou herečkou, to ví každý, kdo občas zapne televizi. Žádnou novinkou není ani to, že se stravuje jen podle těch nejpřísnějších dietních pravidel, k nimž nabádá i své děti. Co ale její pěvecký talent, který v plné parádě ukázala při natáčení seriálu Glee, nebo filmu Síla country? O něm neměl dlouho nikdo ani potuchy! Pokud jsi ani ty Gwyneth s mikrofonem nikdy neviděla, mrkni na video.

Tom Cruise jako sexy pěvec

Věřila bys tomu, že tenhle krasavec chtěl být původně katolickým knězem? Hrdina snímků Top Gun, Riskantní podnik, Barva peněz nebo Rain Man si to ale nakonec rozmyslel, takže ho na filmovém plátně mohou obdivovat miliony jeho příznivců. Patříš mezi ně? Pak se nabízí zásadní otázka. Už jsi Toma Cruise slyšela zpívat? Tady je důkaz, že to vážně umí!

Emma Stone se nezdá

Radost poslouchat je i hlavní hvězdu muzikálu La La Land, který získal celkem šest blyštivých Oscarů. Pro diváky téhle romantiky bylo nečekané, když své vokální schopnosti „vybalila“ Emma Stone, jež dle svých vlastních slov hudební vzdělání nikdy neměla. Tedy, prakticky ani žádné jiné, neboť v patnácti letech opustila střední školu, aby se mohla odstěhovat do Los Angeles, kde se účastnila jednoho castingu za druhým. Jak že to téhle fešandě jde? Posuď sama.

Anne Hathaway je hvězda první velikosti

Tuhle krásku známe hlavně z příběhu Deník princezny, kde si zahrála středoškolačku, která se právě dozvěděla o svých královských genech a hlavně povinnostech. V hollywoodských kuloárech má tahle sympaťačka pověst herečky, jež patří k nejlepším zpěvačkám, takže by mohla směle konkurovat i těm největším profíkům. Zda je na tomhle odvážném tvrzení něco pravdy, to ti napoví další video. Tak co, jsi z toho paf?

Který slavný (ne)zpěvák tě překvapil nejvíc? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem, těšíme se na příspěvky.

Foto: Shuttesrtock.com

10.1.2022 2:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist