Celebrity za mřížemi. Kdo ze slavných si pobyl v chládku?

Někdo kecá u soudu, aby pachateli trestného činu přilepšil, jiný zase pobíhá po vlastním domě s trhavinou a střelnou zbraní. Ale co je to proti pokusu o vraždu či neplacení daní! Holt i slavní mají své dny…

celebrity-za-mrizemi-titul-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Za pravou a nefalšovanou celebritu je obecně vzato považován člověk, který na sebe strhává pozornost médií. Právě proto by takový „vyvolený“ měl žít příkladně, nedělat boty a platit za vzor ctnosti všech teenagerů, fanoušků, sponzorů i široké veřejnosti. Jenže vážně to tak funguje? Ale kuš, i populární osobnosti mnohdy končí za katrem, kde autogramy rozdávají bachařům, aby si zajistili malou protekci. Zde je pět hollywoodských hříšníků, kteří o tom vědí svoje!

Mark Wahlberg, nebezpečný násilník

Herec a bývalý rapper, jehož celé jméno zní Mark Robert Michael Walhberg, vypadá jako slušňák, co by mouše neublížil. Taky ho máš v povědomí jako hrdého taťku čtyř dětí a chlápka, co jako jeden z mála žije ve fungujícím vztahu už celých 16 let? To tě asi čeká zklamání. Před několika lety Mark pod vlivem drogy, která se používá jako veterinární anestetikum, zaútočil na dva vietnamské obchodníky, z nichž jeden byl v bezvědomí a druhý trvale oslepl na levé oko. Soudce to celé označil jako jasný pokus o vraždu a poslal herce na dva roky do basy. Fešák si ale ve finále odseděl jen 45 dní. To byla nejspíš draze vykoupená volnost…

Lil Kim, lhářka, co neuznává autority

I textařka, herečka, zpěvačka a zakladatelka hudební společnosti si jeden osudný den roku 2005 pěkně zatopila. O co šlo? Umělkyně se ocitla před soudem za účelem poskytnutí svědectví ohledně střelby, kterou viděla na vlastní oči. Místo toho, aby označila viníka, lživě popsala celou událost, což byl také důvod k odnětí svobody – na jeden rok. Z trestu si však odpykala jen deset měsíců, protože její právníci to šikovně uhráli na podmínku a velké výčitky svědomí.

Wesley Snipes, neplatič jak vyšitý

Herec a producent, který si na nedostatek práce opravdu stěžovat nemůže, má za celou svoji kariéru pořádně vyděláno, tudíž už nemusí hnout prstem. Možná proto odmítl část těžce vydřených dolarů poslušně odevzdat státu a raději zvolil taktiku mrtvého brouka. Jenže tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne, takže se mu podvodná strategie v roce 2010 pořádně vymstila. Dlužník byl odsouzen na tři roky za neplacení daní, vyfasoval trestaneckou teplákovou soupravu a bylo vymalováno.

Paris Hilton, pirátka silnic

Ani rozmazlená dědička hotelového impéria se nemůže pochlubit čistým trestním rejstříkem. V případě blondýnky jde o řidičské schopnosti – tedy respektive neschopnosti. Časté překračování rychlosti, pár zaviněných nehod, řízení pod vlivem alkoholu, to všechno logicky dospělo k tomu, že úřady raději Paris odebraly řidičák. Kráska si z toho ovšem nic moc nedělala a sedla za volant znovu. Výsledek? Tři strastiplné dny za katrem a doživotní trauma!

50 Cent, proklatě výbušná povaha

Curtis James Jackson se řadí mezi nejúspěšnější rappery všech dob. Že by mu to kapku stouplo do hlavy? Sice nechceme nikoho osočovat, ale všechno tomu nasvědčuje. Hudební guru má navíc hodně blízko k omamným látkám, takže přitahuje problémy jako magnet. Poslední malér, kvůli kterému si pobyl ve vazbě půl roku, měl scénář jako z akčního filmu. Jen si představ policejní jednotku, která stojí v šoku v jeho domě a zírá na zpěváka, co má v jedné ruce trhavinu, ve druhé střelnou zbraň a v kapse pytel drog. Divoká kombinace!

Která celebrita je pro tebe největším překvapením? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem, těšíme se na příspěvky. A mrkni taky na video, kde jsou i další hvězdné kriminální živly… Není jich zrovna málo!

Foto: Shutterstock.com, profimedia.cz

1.10.2018 10:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist