Femina.cz » Magazín » Móda » Kauza nákup podprsenky na velká prsa pokračuje!

Kauza nákup podprsenky na velká prsa pokračuje!

Kauza nákup podprsenky na velká prsa pokračuje!

Magazín: Móda | vydáno 15. 11. 2012

Co je pro vás důležité při nákupu spodního prádla? Luxusní prostředí, velká kabinka, milá a znalá prodavačka, jistota že si vyberete, nebo od každého kousek? Naše „kauza“ nákupu podprsenky na velká prsa pokračuje! :-)

V článku Mám velká prsa! Jsem prokletá? (na který jste reagovaly v komentářích a také ve svých mailech) jsem slíbila, že vyzkouším nákup podprsenky řady LIKE YOU v prodejně Trioly a tady je můj příběh.

Je fakt, že jsem přemýšlela, kdy je vlastně nejvhodnější počasí na nákup spodního prádla, v zimě jsem nabalená a v létě zase ulepená – nejdůležitější ale je – udělat si čas. Podprsenku si nekupujete tak často jako rohlíky, takže pokud si chcete vybrat ten správný kousek, který vám poskytne dostatečnou oporu a bude vašim tvarům lichotit, za deset minut to určitě nestihnete.

Vzhledem k tomu, že jsem si chtěla vyzkoušet co nejvíce podprsenek, tak jsem si vyčlenila hodinku. Vešla jsem do obchodu na Sokolovské a i když jsem věděla, co chci, začala jsem se okolo sebe rozhlížet. Dostala jsem základní instrukce, kde co najdu a jakmile si budu chtít něco vyzkoušet nebo se na něco zeptat, mám se ozvat. Nevím, jak vy, ale mě tohle vyhovuje. Nesnáším, když mi někdo dýchá na záda.

Postávala jsem schválně u malých podprsenek a v tom za sebou slyším: „ Tohle na vás bude malé, ale za vámi máme novou řadu pro obdařenější děvčata.“ Hmmm to se mi líbilo, zní to líp než „nadměrné velikosti“.

V kabince jsem se svlékla do tílka, byla jsem přeměřena a dostala jsem první zkušební podprsenku. Prodavačka (podotýkám velmi milá, ale byla jsem jen jednou, tak nevím, jestli to platí pro všechny její kolegyně) mi přinesla další kousky v mé nové velikosti  - mám totiž 80 H a ne 75 G! Pomáhala mi je upravit a dokonce mě bez údivu nechala, abych si v nich zaskákala:-) Také mi poradila, abych si zvedla ruce vysoko nad hlavu. Pokud se obvod podprsenky zvedne také, nesedí vám dobře a nedělá dostatečnou oporu.Také by vám neměla prsa deformovat, nebo ze dvou dělat čtyři, což okolo sebe hlavně v létě často vidím. Určitě je dobré si s sebou vzít halenku z materiálu, který nejčastěji nosíte. Bylo mi doporučeno si přes podprsenku vždy natáhnout tílko, abych se ujistila, že její tvar pod oblečením vypadá přirozeně a sedí mi.

Nakonec jsem si vybrala krásnou černou podprsenku se zdobením, i když jsem původně chtěla něco barevného, ale opravdu mi slušela, takže nebylo proč váhat. Zajímavé bylo, že mi sedlo více typů a cítila jsem se v nich dobře. Co mi dost vadilo, bylo osvětlení v kabince. I když mi mozek říkal, že dobré osvětlení je důležité pro to, aby bylo vidět, jak prádlo sedí, mé sebevědomí pípalo v rohu u mých nohou a nabádalo mě k zatahování břicha a sledování mých faldíků. Což mě trochu znervózňovalo, ale chápu že při světle svíček se podprsenka kupovat nedá, i když v přítmí mi to dost sekne.

Za necelých čtyřicet minut jsem odcházela spokojená a s nadějí, že se snad blýská na lepší časy. A protože jsem se chtěla o ten pocit s vámi podělit a opravdu věřím, že má smysl to zkusit, oslovila jsem Like YOU a domlouváme pro vás soutěž o dárkové vouchery na prádlo Like YOU. Tak se těšte.

Další články z rubriky

Komentáře (9)

Datum Autor Nadpis
12. 01. 2013 Anulii ... (reakcí: 0)
18. 11. 2012 jana nákup podprdy (reakcí: 0)
18. 11. 2012 xxkouckaxx x (reakcí: 0)
16. 11. 2012 lucik21 ... (reakcí: 1)
15. 11. 2012 nákup Fotka (reakcí: 0)
15. 11. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
15. 11. 2012 Viky17 :-) (reakcí: 0)
15. 11. 2012 Ajda nákup podprdy (reakcí: 4)
15. 11. 2012 lidka2 nepatřím (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

27. 03. 2017 Horoskop Ryby

Pokud máš děti, tak dnes se obrň pořádnou dávkou trpělivosti a tolerance. Předvedou ti totiž, že i zlatíčka dokážou v... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist