Femina.cz » Magazín » Celebrity » Zajímavosti ze zákulisí Zlatých glóbů

Zajímavosti ze zákulisí Zlatých glóbů

Zajímavosti ze zákulisí Zlatých glóbů

Magazín: Celebrity | autor: Aneta K. | vydáno 20. 01. 2011

Hollywood tenhle týden žije z nedělního udílení Zlatých glóbů. Byla to hvězdami tak nabitá akce, že její zákulisí bylo stejně zajímavé jako celý ceremoniál.

Hodně se napsalo, jestli drsné vtipy moderátora Ricky Gervaise už byly za hranou slušnosti nebo naopak show provětraly. Fanoušci jsou spíš za jeho drzost rádi než ne, obecenstvo v sále reagovalo různě. Třeba takový Christian Bale byl z Gervaisových průpovídek nadšený. „Ten chlápek je génius. Přesně o tomhle má být komedie,“ hlásal čerstvý držitel ceny pro nejlepšího herec ve vedlejší roli, který si sám servítky nebere. Dost z jeho děkovačky v americké televizi vypípali.

I když Robert De Niro si připravil nečekaně sebeironickou a vtipnou děkovnou řeč, když ho pak poslali před novináře jako ostatní vítěze, moc sdílný už nebyl. Rozdával jednovětné nebo jednoslovné odpovědi, tedy něco podobného, co předvedl před třemi lety na karlovarském festivalu. Možná ho ale i naštvalo, že se jeho soška za celoživotní dílo rozlomila napůl hned potom, co s ní odešel z pódia.

Zato jeho kolega z Kmotra Al Pacino naopak při mini tiskové konferenci nezadržel svou tendenci k rozvleklému mumlání. Až to zarazilo i jeho. „Teda, já teda odpovídám dlouze. Skoro bych se sám uspal,“ omluvil se držitel Glóbu za titulní roli v televizním filmu Doktor Smrt. Vítěz za režii David Fincher k novinářům pro jistotu radši nedorazil vůbec. „Myslím, že David hrůzou utekl,“ komentoval jeho nepřítomnost Kevin Spacey.

Claire Danes vyhrála Glóbus už v roce 1995 za seriál Tak tohle je můj život.  Díky televiznímu filmu Temple Grandin získala letos druhý a žertovala, že teď si s nimi může vycpat podprsenku. „Nějaké vycpávky bych potřebovala.“ Radovala se i Anne Hathaway. Sice nevyhrála Glóbus, zato vyhrála svou vysněnou roli v Glee. Už dlouho do médií hlásá, že si chce v populárním seriálu zahrát lesbickou tetu Kurta a že už ví, jaké muzikálové hity by zpívala. Na Glóbech se jí tvůrce Glee Ryan Murphy zeptal, jestli to myslí vážně, a když odpověděla ano, řekl jí, že ať s tím teda počítá.

Díky Glee a díky filmu Děcka jsou v pohodě se z Glóbů stala trochu i oslava gay pride – homosexuální orientaci totiž neskrývá ani Jane Lynch ani Chris Colfer, přestavitelé hlavních rolí v seriálu, a vítězná komedie vypráví o lesbickém páru. Annette Bening, která polovinu toho páru hraje, děkovala pořadatelům, že nedopustili, aby večer narušili pravicové křesťanské skupiny, které protestovaly proti homosexuálům před hotelem, kde se ceny předávaly.

A na závěr přidáváme fotku z večírku Andrewa Garfielda, nominovaného za Social Network, a Roberta Pattinsona. Ten nominován za nic nebyl, jen předával jednu z cen. Díky Twilight sáze je ale tak populární, že i na party kolem něj musel hlídat bodyguard a odhánět případné zájemce o fanouškovské foto.

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
14. 10. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
17. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Maximální fixace a dlouhotrvající objem!

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 09. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

10. 12. 2016 Horoskop Vodnář

Tebe dnes bude lákat všechno tajemné. Dokonce se přihlásíš na kurz ezoteriky, nebo si necháš odborně vyložit karty. N... Celý horoskop

Karta dne

Poustevníik
Ve tvém současném stavu bude zapotřebí zvážit všechny možnosti, neukvapuj se v žádném rozhodnutí a dovol si na chvíli poodstoupit stranou, abys mohla případné nedostat...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Módní policie

Bydlete lépe s Living.cz

TOPlist