Femina.cz » Magazín » Celebrity » Se Sárou o černé magii, lektvarech lásky a výkladech karet

Se Sárou o černé magii, lektvarech lásky a výkladech karet

Se Sárou o černé magii, lektvarech lásky a výkladech karet

Magazín: Celebrity | autor: Petra M. | vydáno 23. 10. 2012

Právě v těchto dnech jsme pro vás spustili zbrusu novou astroporadnu, ve které na vaše dotazy odpovídá Sára. Kdo je vlastně Sára, čím se zabývá a jak správně pokládat dotazy, aby karty vyložily skutečný stav věcí?

1.) Jak ses dostala k výkladům karet a magii jako takové?
Byla jsem k tomu určena už před narozením a jen se to ve hmotě povedlo.

2.) Pozorovala jsi na sobě, že máš trošku jiné schopnosti, než ostatní už v dětství? A dědí se tento dar u vás z generace na generaci?
Samozřejmě jako dítě jsem byla jiná, uměla jsem číst myšlenky a nechápala, proč si lidé vymýšlí a lžou. Viděla jsem také duše zemřelých a myslela si, že je vidí všichni. Jelikož náš rod nepatří k magickým, tak mi nikdo nedokázal vysvětlit, proč se mi tyhle věci dějí a během dětství, jsem je potlačila.

3.) Jaké druhy magie, nebo výkladů jsou tvým oborem? A proč?
Dělám tarot, tím pádem i jiné karetní výklady. Co se týká partnerských problémů, tak mám nejraději výklad přes auru, informace, které dostávám, jsou velmi přesné a můžeme tak rozmotat i složitější případy. Informace také přijímám z magických obrazů nebo kamenů, které využívám i k harmonizaci – aktivaci čaker a podvědomí, nejen u lidí, ale také u zvířat. Možná je také práce se zvířaty z hlediska astrálních vlivů. Upravuji energie domů a odvádím přivtělené duše za světlem. Předávám také ženám mantry na probuzení ženské energie, naleznou tak bohyni uvnitř sebe a samy mění své životy. Snažím se lidem vysvětlit, že karty jsou jen nástroj a ukazují možnosti, na nás je, jakým směrem se rozhodneme jít a jaká rozhodnutí uděláme. Je pro mne důležité aby lidé odcházeli povzbuzení a s chutí změnit svůj život. Takže se nikdo nemusí bát, že se dozví informace, které nechce slyšet nebo na ně, není připraven.
Za pomoci druida z Kamenů pracuji s energiemi hmoty a učím se živlovou magii, se ním také pracuji na závažných problémech a pokud je potřeba, posílám klienty na osobní konzultaci, přímo k němu. Proč? Protože si tím odpracovávám problémová rozhodování z minulých životů.

4.) Co říkáš na černou magii?
Neexistuje černá magie, jen zneužití magie černými mágy.

5.) Naše čtenářky tě doslova zavalily lavinou dotazů, s problémy ve vztazích, práci s dětmi…je nějaké pravidlo, jak by měly pokládat otázky, abys jim mohla opravdu co nejpřesněji odpovědět?
Chápu čtenářky, že chtějí ušetřit čas a pokládají několik otázek najednou, takhle hluboko však nejsem schopná jít, bohužel musím odpovídat pouze na jednu otázku, ostatní nechávám být, protože to už by bylo na placenou seanci a není možné z krátkého výkladu zodpovědět složité vztahové nebo jiné otázky.  Pokládejte, proto prosím, vždy jen jednu otázku, je důležité, abyste ji formulovala přesně a jasně. Je to stejné, jako u lékaře, když vás trápí např. bolest v krku, popíšete přesně, o jakou bolest jde a lékař vám doporučí správný lék. Správně položená otázka je základ přesné odpovědi. Např. jste dlouhodobě bez práce a ráda byste věděla, zdali se tato situace brzy změní. Zeptám se: „ Co mohu udělat proto, abych našla práci?“ Když se čtenářky zeptají co na to Kozoroh nebo Blíženec, je velmi těžké odpovědět přesně, nepoznám, o koho jde a pak je komunikace s kartami velmi složitá. Pokud jde o dotazy týkající se zdraví, tak to je kapitola sama o sobě, těžko se napojím na člověka přes krátký dotaz, proto se snažím těmto otázkám vyhnout a nechávám je pouze na osobní konzultace. Otázka by měla být jasná a co nejstručnější, někdy totiž nechápu, na co se mě lidi ptají.  Pokud se ptáte jen tak z legrace, tak karty odpoví přesně obráceně nebo se rozhodnou mlčet.

6.) Blíží se Halloween, jak ty se díváš na tento svátek? Je tato noc opravdu tajemná?
Je to začátek nového magického roku, hranice mezi světy jsou pryč a my se můžeme potkat s bytostmi jiných světů. Nic tajemného na tom není, tedy pro mě.

7.) Asi každá žena touží po lásce, zkoušela sis někdy přičarovat pomocí kouzel lásku? A jak to dopadlo?
Většinou to funguje tak, když lásku přestaneme hledat u jiných a nalezneme ji uvnitř sebe, objeví se váš osudový partner a tak to bylo také u mě, nikdy jsem magii nevyužívala k přivolání partnera. Lásku pomocí kouzel nedoporučuji. Mějte lásku k sobě a nakonec se k vám ta pravá dostane. Ale někdy to trvá.

8.) Vím o tobě, že máš dvě děti, půjde některé z nich ve tvých šlépějích?
Děti jsou samostatné bytosti, nenutím je, i když vím, že talenty oplývají. Vesmír rozhodne co s nimi.

9.) V našem diskuzním foru, jsi založila rubriku Výklad karet. Co se tam čtenářky mohou dozvědět? Mohou tam s tebou třeba konzultovat nějaký problém?
Můžeme promluvit o kartách, můžu vyložit jednu kartu pro den a rozebrat význam, ale na větší problémy je lepší soukromá konzultace. Kontakt na mne naleznete na mých stránkách bohyne-sara.webnode.cz/ nebo se ozvěte přímo do diskuse.

Dotazy pro Sáru v naší Astroporadně můžete pokládat zde.

Další články z rubriky

Komentáře (16)

Datum Autor Nadpis
19. 01. 2016 katrin finance (reakcí: 0)
19. 01. 2016 Ivana .. (reakcí: 0)
19. 01. 2016 Ivana .. (reakcí: 0)
15. 12. 2015 gabka láska (reakcí: 0)
20. 10. 2015 Popelka Jsem zamilovaná (reakcí: 0)
07. 04. 2014 dasena sára (reakcí: 1)
17. 12. 2013 Petra Vztah (reakcí: 0)
28. 10. 2012 manislava sára (reakcí: 2)
24. 10. 2012 lucik21 ... (reakcí: 1)
23. 10. 2012 Dudla Jsem zalozenim spis pragmatik (reakcí: 0)
23. 10. 2012 Rozálie Skvělá (reakcí: 0)
23. 10. 2012 pepina . (reakcí: 3)
23. 10. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
23. 10. 2012 lidka2 paní Sáru (reakcí: 1)
23. 10. 2012 anitech Děkuji (reakcí: 0)
23. 10. 2012 Janina Zajímavá dáma! (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Vykouzlí extrémně temné a dokonalé řasy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 23. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

24. 03. 2017 Horoskop Kozoroh

Dnes budeš mít energie na rozdávání. Než abys ale drtila rodinu úklidem, raději si udělejte společný výlet. Nebo se p... Celý horoskop

Karta dne

Sedm mečů
Můžeš se cítit vyčerpaná a stát téměř na pokraji sil díky porážce, kterou jsi právě prožila. Pokud jsi o něco důležitého přišla a nezískala jsi to právě čestným způsob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist