Femina.cz » Magazín » Bydlení » Úklid ještě nikdy nebyl snazší!

Úklid ještě nikdy nebyl snazší!

Úklid ještě nikdy nebyl snazší!

Magazín: Bydlení | Komerční prezentace | vydáno 14. 11. 2012

Ať už se nám to líbí nebo ne, Vánoce se blíží mílovými kroky a s nimi je kromě pečení a shonu při shánění dárků spojen také velký předvánoční úklid. Pokud patříte mezi tu hromadu žen celé dny lítajících po bytě ve snaze vycídit jej do nejmenšího detailu, pak jistě oceníte pomocníka, který vám práci usnadní...


Nová řada vysavačů PerformerPro

Představujeme průkopnickou Airflow Max technologii, která zaručuje nejvyšší sací výkon po celou dobu životnosti sáčku a mimořádné čistící výsledky.* Nová řada vysavačů Philips PerformerPro poskutuje vynikající výkon a bezkonkurenční čistící výsledky u všech typů podlah - dokonce i v záludných, těžko dostupných a extra prašných místech. K dispozici je v devíti modelech v různých barvách, včetně typu Animal Performer Pro.

 

 

Výkonný 2200W motor vytváří sací výkon až 500W. Speciálně navržená 5l prachová komora maximálně urychluje proudění vzduchu - prachový sáček se otevírá rovnoměrně a zaručí tak nejvyšší sací výkon, i když se sáček již naplňuje.

Inovaivní TriActive+ hubice aplikuje během vysávání 3 činnosti najednou: Jemně otevírá koberec speciálně navrženou plochou, aby odstranila prach, který se skrývá hluboko v koberci. Vysává velké kousky nečistot větším otvorem v přední části.  A pomocí kartáčů na obou stranách odstraňuje prach a špínu podél nábytku a stěn.

 

 

Sáček s-bag Ultra Long Performance od společnosti Philips je vyroben z pěti vrstev kvalitního materiálu, který se neucpává a zachytí ještě více jemného prachu. Tato vynikající filtrace vám zajistí lepší výsledek úklidu a čistší vzduch u vás doma. Filtrace pomocí více vrstev rovněž zachovává vysoký sací výkon vysavače během celé životnosti sáčku. Sáček s-bag ULP byl testován a certifikován nezávislým institutem pro testování TÜV Rheinland Group a bylo prokázáno, že vydrží až o 80 % déle než standardní prachový sáček.

Filtr HEPA 12 a těsnění AirSeal zachytí více jemného prachu ještě předtím, než se rozletí po okolí. Zajistí tak bezprašné prostředí a čistý vzduch bez alergenů. Vyfukovaný vzduch je dokonce ještě čistší než vzduch v místnosti.
Systém otáčení 360Flex umožňuje otáčení hadice v celém rozsahu 360 stupňů, což zajištuje bezproblémovou manipulaci s vysavačem po domě.

*Sací výkon testován v souladu s mezinárodními standardy IEC 60312-1, testováno externím institutem pro testování SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH (společnost Philips Consumer LifeStyle B.V., srpen 2012)

Klíčové vlastnosti:

 • Výkonný 2200W motor vytváří sací výkon až 500W
 • AirflowMax technologie umožňuje vysoký sací výkon i v průběhu času, když se pytel zaplní
 • TriActive+ hubice čístí snadno a efektivně - zachytí jemný prach i hrubé nečistoty
 • Filtr HEPA 12 a těsnění AirSeal zajišťují bezprašné prostředí a čistý vzduch bez alergenů
 • Systém otáčení 360Flex umožńuje bezproblémovou manipulaci
 • Spojka SmartLock pro snadné nastavení vysavače


V nové řadě je techto devět modelů:
FC9180, FC9182, FC9184, FC9185, FC9186, FC9187, FC9190, FC9192, FC9194

Více informací najdete na www.philips.cz.

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
15. 11. 2012 lidka2 - (reakcí: 0)
13. 11. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
12. 11. 2012 Bobina1 - (reakcí: 0)
12. 11. 2012 88pacicka88 Uklid (reakcí: 3)
12. 11. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 2)

Testy kosmetiky

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Pro pocit čistoty a svěžesti po celý den!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 27. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

27. 02. 2017 Horoskop Lev

Když se přestaneš jednou provždy opírat o berličky a začneš jednat jen sama za sebe, zjistíš, že ten, který ti neustá... Celý horoskop

Karta dne

Královna pentaklu
Dnešek bys měla zaměřit na péči o své zdraví a tělo. Pokud již delší dobu přemýšlíš nad změnou stravovacích zvyků a láká tě být na chvíli vegetariánem nebo přejít na r...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
 • Duchovno
 • Výklad tarotů
 • Magické obrázky
 • Andělské karty
 • Výklad pomocí kamenů
 • Partnerské vztahy
 • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Módní policie

TOPlist