VIP krásky, které randí se zajíčky. Může to fungovat?

Starší ženy, které vyhledávají náruč mladších mužů? Tenhle trend se rozmáhá čím dál více. A ve světě celebrit obzvlášť! Madonna, Eva Mendes, Jennifer Lopez i Demi Moore by mohly vyprávět. Které z nich to vyšlo?

zajicci-celebrit-titul-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Hollywood je plný nejrůznějších výkyvů – randí spolu hezcí s ošklivými i tlustí s hubenými. Můžeme tam spatřit páry, u kterých výškový rozdíl „dělá“ klidně i půl metru. Nouze není ani o dvojice, z nichž jeden je populární po celém světě, zatímco druhý patří do kategorie „obyčejných smrtelníků“. A otázka věku? Tak tu ve slavných kruzích neřeší už vůbec nikdo. Ostatně, zde je pět něžných celebrit, které se zamilovaly do výrazně mladšího partnera – ne vždycky to ale dopadlo dobře…

Eva Mendes a Ryan Gosling, dokonalost sama

Tak na tenhle páreček je vážně radost pohledět. Mezi kráskou s kubánskými kořeny a rodákem z Londýna přeskočila hodně žhavá jiskra během natáčení filmu Za borovicovým hájem. Herci tam ztvárnili milenecký pár, což byla vlastně průprava na společnou budoucnost. Vzali se v roce 2011, přivedli na svět dvě nádherné dcerky a manželství jim šlape jako po drátkách. Že je Eva o sedm let starší? To jim na štěstí vůbec neubírá!

Jennifer Lopez a Casper Smart, trochu úlet

Že úspěšné zpěvačce, která své poněkud větší pozadí umí nosit s elegancí sobě vlastní, táhne na padesát, to by řekl asi málokdo. JLo nejenže vypadá jako zachovalá pětatřicítka, ona se i tak cítí! Možná právě proto loví své milence tam, kam pro kořist chodí její o generaci mladší kolegyně. Poslední hodně diskutovaný vztah měla se svým tanečníkem Casperem Smartem. Dělilo je od sebe celých 18 let, což byl zřejmě důvod, proč láska po třech letech vyšuměla. Nebo také ne…

Madonna a Jesus Luz, pořádná divočina

Svazek zpěvačky a brazilského modela byl od začátku pro mnohé velkým soustem. Královna popu si mladíčka vyhlédla při focení pro jeden módní časopis. Jakmile se povedl poslední záběr, ihned si ho odvedla domů – no fakt! Jí bylo v tu dobu jednapadesát, jemu čerstvých třiadvacet. Když po čase prasklo, že jsou od sebe, novináři se začali pídit po informacích, kdo vlastně rozchod zavinil. Vyšlo najevo, že strůjcem byl brazilský kanec. Prý zjistil, že si s Madonnou nemají o čem povídat, protože mezi nimi je příliš velká věková propast. Všiml si brzy, chlapec, co?

Courteney Cox a Johnny McDaid, stará láska nerezaví

Monica Geller ze seriálu Přátelé je také jednou z těch, kterým stejně staří muži absolutně nic neříkají. S Johnnym jsou spolu od roku 2013, zažili sice pár rozchodů, ale teď to konečně vypadá, že krize je definitivně zažehnána. Herečka, jež v červnu na narozeninovém dortu sfoukne celkem 53 svíček, se totiž během jistého televizního rozhovoru vyjádřila, že by si se svým o 13 let mladším partnerem přála založit rodinu.

Demi Moore a Ashton Kutcher, milostná katastrofa

Fešanda, která v dětství trpěla šilhavostí, proto musela nosit pásku přes oko, je také známá svou náklonností k zajíčkům. Ostatně, osmileté manželství s hercem, scénáristou a investorem to jen potvrdilo. Po mnoha spekulacích se ale stejně nakonec rozešli, čemuž hodně přispěl fakt, že bulvární novináři načapali Ashtona na záletech – s mladou blondýnkou. Asi mu taky došlo, že věkový rozdíl 16 let není úplně to pravé!

Co tomu říkáš? Možná tě teď napadá hláška o tom, že když miluješ, není co řešit. A vlastně, je to pravda! Koneckonců, slavných krásek, které tíhnou k mladším ročníkům, je kromě výše zmíněných ještě několik. Omrkni je ve videu!

Foto: Shutterstock.com, Kathy Hutchins / Shutterstock.com, profimedia.cz, vipflash / Shutterstock.com,  Jaguar PS / Shutterstock.com

19.2.2018 10:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist