Speciální
horoskop

Úplněk v Raku

Buď věrná svým vnitřním hodnotám!

Velký rok 2020 se chýlí ke konci, a tak tento úplněk v sobě nosí neobyčejné kouzlo a příležitosti. Uvědom si, jaké okamžiky pro tebe byly v tomto uplynulém roce nejzásadnější a rozhodni se vykročit vstříc nejniternějším touhám své duše. Nenech se zmást různými negativními prognózami určitých lidí a raději naslouchej svému srdci. Obklop se lidmi, kteří vnímají tvé opravdové potřeby, a nech jít ty, kteří se rozhodli žít sen strachu. Možná dnes potkáš lidi s naprosto opačnými postoji a názory. Není na tom nic špatného, ale udrž si své hranice. Je to zkouška tvé duše.

Úplněk nastane dnes, tedy ve středu 30. prosince, brzy ráno kolem půl páté ráno. Zapiš si všechny sny, které se ti v posledních dvou dnech zdály, a zkus nad nimi rozjímat nebo si je nech od někoho vyložit. Mohou ti přijít informace o tom, co je pro tvou duši opravdu důležité a zároveň i cesta, kterou se máš vydat, co se týká tvého povolání. Pokud si momentálně vyděláváš na živobytí způsobem, který zrazuje tvou duši, nastal čas se pokusit o změnu. Zkus si představit práci tvých snů, kde se budeš cítit opravdu šťastná. Pak udělej první krok ke změně. Nastává nová doba, která ti může nabídnout spoustu nových možností, a tak se jim s důvěrou otevři.

Otevři se novému, ale buď trpělivá

Tento den k tobě může přijít silná inspirace, která tě však může svést k příliš zbrklým krokům. Je důležité najít rovnováhu mezi tím novým a starým. Nebuď tedy ani příliš opatrná, ani příliš odvážná. Nejdříve definuj jasně svou vizi a promysli své budoucí kroky. Jakmile však budeš vědět, neváhej. Poděkuj všemu, co tě doposavad utvářelo a projev tomu úctu. Může to být tvá rodina, blízcí přátelé nebo tvé vlastní přesvědčení. Nezbavuj se všeho naráz, ale krok po kroku vyjdi vstříc novým horizontům. Své myšlenky si zapiš nebo se svěř důležitým lidem v tvém životě.

Hledej spojence

Když přichází něco nového, to staré se snaží udělat vše, aby se to nestalo. Obklop se přáteli, lidmi a spolupracovníky, se kterými si dokážeš představit spolupracovat. Uvědom si však, že ne všichni tví přátelé budou zároveň i ideální kolegové v práci. Proto dobře vybírej, s kým se budeš chtít opřít do hlubší spolupráce. Potkávej se s novými lidmi a povídej jim o svých dlouhodobých záměrech. Je velmi pravděpodobné, že v následujících dnech potkáš opravdu někoho výjimečného, kdo ti bude chtít opravdu bezpodmínečně pomoci. Udělej si pořádek ve svých vztazích a důvěřuj své zesílené intuici.

Medituj na měsíční svit

Luna vládne znamením Raka, a tak je kouzlo tohoto úplňku o to silnější. Zírej na měsíc a vyšli mu přání, o kterém budeš vědět jenom ty. Pokud nebude vidět kvůli mrakům, zkus si ho představit uprostřed tvého čela. Poděkuj všem tvým předkům, které jsi zažila i těm, které jsi nemohla nikdy tento život poznat. Zamysli se nad tím, jaké dary ti tví předci zanechali a jak bys je mohla využít v současnosti. Připomeň si ty nejsilnější osudy, které v tobě vyvolají jak úctu, tak zvědavost. Jejich síla se může přenést na tebe, což ti může velmi ulehčit tvou následující životní cestu.

Představ si své ideální zaměstnání do největších detailů

Každý večer po následujících čtrnáct dní si představ zaměstnání tvých nejsmělejších snů. Co v tobě vyvolává největší pocit uspokojení? Kolik peněz a jakým způsobem bys je chtěla vydělávat? Kolik volného času by ti tvé ideální zaměstnání poskytovalo? Představy jsou tady od toho, aby ti rozšířily pole možností, a tak se ničím nenech odradit. Tím, že toto cvičení budeš dělat každý den, dáš vesmíru znamení, že víš, co chceš a je jen otázkou času, kdy to do tvého života přijde a ty to rozeznáš.

30.12.2020 2:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist