Partnerské horoskopy: Pusť se do změn, budeš nadšená

Berani, netrapte se. Blíženci, přijíždí princ na bílém koni. Raci, ukončete spory. Jaké energie můžeš očekávat v lásce a vztazích, ti napoví naše tarotové horoskopy.

partnerske-horoskopy-1-1100x618.png Zdroj: iStock

Láska v tomto týdnu: Jak na tom bude tvé znamení?

Beran

Partnerský vztah zasáhne těžký blesk, který může způsobit rozpad vaší lásky. Nesnaž se nic lepit dohromady, až časem zjistíš, proč k tomu muselo dojít. Dopřej si čas na zahojení ran a bolesti. Trápení nebude trvat dlouho a do života ti vstoupí tvá osudová láska. Páry, které žijí v harmonii, pocítí touhu po změně, kterou začnou hned společně realizovat.

Býk

Vztahy nabírají větší rychlost a ohnivou energii. Tam, kde se dlouho nic nedělo, přijde změna, která tě nejen překvapí, ale také nadchne. Užívej nadčasové dny se svou láskou a neboj se popustit uzdu své fantazie. Partner vše ocení a bude nadšený stejně jako ty. Nezadaná, můžeš potkat svého rytíře, usmívej se, ať tě nepřehlédne.

Blíženci

Dlouho očekávaný princ na bílém koni konečně přijíždí. Usmívej se a měj dobrou náladu, aby tě náhodou nepřehlédl. Partnerské vztahy zcela pohltí vzájemná touha sdílet společné chvíle a také chuť prožít dobrodružství. Užívej život plnými doušky, je úžasný.

Rak

S partnerem můžete řešit staré spory a zbytečně tak ztrácíte čas, který byste mohli věnovat příjemnějším aktivitám. Nechej minulost za sebou, nemá význam ji neustále vytahovat a dožadovat se vysvětlení. Uklidni se, nenechej si radit od přátel, kteří sami vztah nemají, ale přesně ví, co bys měla udělat. Když to zvládneš, prožijete láskyplné dny bez sporů a hádek.

Lev

Snaž být ke své lásce trpělivá a chápavá, pokud váš vztah prožíval nelehké období, partner potřebuje víc času, než opět nabere dech. Netlač ho tam, kam nechce a s láskou poodstup stranou. Všechno se zase urovná, jen nespěchej a dopřej mu čas, který potřebuje. Ostatní páry prožijí klidné a harmonické dny.

Panna

Partnerské vztahy jemně postupují vpřed a vzájemná láska podpoří společné plány i rozhodnutí. Nic zásadního se nechystá a spory jsou dávno zapomenuty. Partner s láskou stojí po tvém boku a oba víte, že jste si vzájemnou oporou. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která by mohla potkat svého prince.

Vyzkoušej také:

Váhy

Vývoj vztahů se zrychluje, což v tobě může vyvolat otázku, jestli se něco neděje. Nemusíš se bát, všechno je v naprostém pořádku, jen po období nečinnosti přichází dynamické energie. S partnerem máte před sebou společnou cestu, která je plná pochopení a lásky.

Štír

Nádherné zprávy od partnera v tobě rozproudí mnoho krásných emocí i pocitů. Všechno se vám společně daří a úspěch zaznamenají také ženy, které lásku teprve hledají. Akčnost, dynamika, radost i vášeň tě provází na každém kroku.

Střelec

Partnerské vztahy mohou očekávat spokojenost, radost a skvělou zprávu, která se může týkat těhotenství. Se svou láskou nyní prožíváš druhé líbánky a vašemu společnému štěstí již nic nestojí v cestě. Překážky jsou odstraněny, krize zažehnána a tvé pocity jsou nádherné.

Kozoroh

Náhlé změny ve vztahu ti na dobré náladě moc nepřidávají, zkus na chvíli neřešit partnera a zamysli se, co ti vlastně tolik vadí. Život není jen o pohodě a harmonii, když se občas objeví mráčky, je to přirozené. Udělej si radost, uklidni své nitro a věř, že za chvíli bude všechno v nejlepším pořádku.

Vodnář

Partnerské vztahy, které prochází krizí, se vzájemně dohodnou na rozchodu. Oba pochopíte, že již nemá smysl cokoliv lepit. Můžeš být smutná a zraněná, ale věř, že i na tebe čeká láska nová. Dopřej si čas na uzdravení, naber sílu a připrav se na svého osudového muže. Ostatní páry, pozor na hádky, pokud nepodlehnete emocím, prožijete hezké dny.

Ryby

Nádherná láska, štěstí, harmonie a pohoda je tady pro všechny zadané, nezadané a také toužící po své spřízněné duši. Ať tě již trápilo cokoliv, tak nyní jsou vztahy zalité sluncem a nádhernými emocemi. Nemrač se na život a vykroč s úsměvem vstříc lásce a vášni.

30.8.2023 7:00| autor: autorský článek Sára Částečková | zdroj: tarotové karty

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist