Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy pro 38.týden od 16.9. do 22.9.2013

Co vás čeká tento týden? Čeká vás postup v kariéře, nebo pořádné změny v soukromém životě? Kdo by si měl odpočinout a kdo bude plný energie? To a mnohem více si přečtěte v našem zbrusu novém horoskopu pro tento týden…

 • Slunce je v Panně. Od 23.10. bude Slunce ve Vahách.
 • Merkur je ve Vahách.  29.9. toto znamení opustí a až do 5.12. bude Merkur ve Štíru.
 • Venuše je ve Štíru kde setrvá do 7.10.
 • Mars je ve Lvu kde setrvá do 15.10.
 • Jupiter je v Raku, kde setrvá do 16.7.2014.
 • Saturn je ve Štíru, kde setrvá do 23.12.2014.
 • Retrográdní Uran je v bojovném znamení Berana.
 • Retrográdní Neptun pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.
 • Retrográdní Pluto je ve znamení Kozoroha. V úterý 17.9. začne být stacionární, a v pondělí 23.9. opět bude mít přímý směr.
 • Fáze Luny…
 • Měsíc dorůstá…Ve čtvrtek 19.9. nastane v 13.13 hodin nastane
 • úplněk v Rybách. Poté Luna začne ubývat.

Beran (21.3. – 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé. 
Vládcem znamení je Mars – polarita Yang

Velmi striktně se v tomto týdnu budete držet všech pravidel, a pracovní úkoly budete plnit tak pečlivě, že si sami sobě polezete trošku na nervy. Nicméně díky své svědomitosti si splníte jedno svoje přání. Pro nezadané to může být navázání vztahu, ale horoskop vám doporučuje nic neuspěchat, protože vývoj vztahu bude pomalý, ale tím víc trvalý, pokud například oddalování intimního sblížení ustojíte.

Býk (22.4. – 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka  – polarita Yin

Počátkem týdne zažijete tolik chaosu a nečekaných událostí, že si zákonitě okolo středy dopřejete pohov, dáte prostě nohy na stůl a budete odpočívat. Ten tlak na vás bude prostě silný, ale druhá polovina týdne se vám odmění. Užijete si zábavy daleko víc než jiná znamení, dokonce je možné, že aktivně začnete provozovat nového koníčka.

Blíženci (21.5. – 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné. 
Vládu drží Merkur – polarita Yang

Nepodceňujte nic do středy. Když využijete příležitosti, která se vám naskytne, dokážete v tomto týdnu nemožné, přesně dle hesla, co zaseješ, to sklidíš! Podaří se vám harmonizovat rodinné vztahy, zlepšit svou finanční situaci, a dokonce i stabilizovat svou pracovní pozici.

Rak (22.6. – 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin

O své místo na Slunci budete muset zabojovat v první polovině týdne. To bude na vaši povahu síla, ale hroutit byste se neměli. Budete si vlastně dláždit cestu k lepší budoucnosti, i když to zpočátku tak vnímat nebudete. Nějaká situace vám naznačí, jakým způsobem získáte moc, peníze, autoritu, ale důležité bude, abyste to moc nepřeháněli. Stali byste se jakýmisi zajatci materiálního světa, a velmi brzo byste pocítili citový deficit.

článek

Lev (22.7. – 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé. 
Vládne Slunce – polarita Yang

Možná vám počátkem týdne bude připadat, že musíte bojovat proti všem, a ještě k tomu za lidi, kteří vás kritizují, dělat jejich práci. Opakovaně si budete muset obhájit svoje názory, životní postoje a k tomu všemu tvrdě pracovat. Ale ono vám to bude k užitku, zejména pokud bloudíte v nějakém bludném kruhu. Uvědomíte si, že peníze nejsou všechno, že musíte zpomalit. Změníte svůj denní režim, a zahrnete do něj tělesný pohyb, kulturu, i pravidelnou relaxaci.

Panna (23.8. – 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské. 
Vládcem je Merkur – polarita Yin

Hned zkraje týdne si připomeňte, že nemusíte dělat všechno sami, a to ani doma, ani v práci. Vy totiž nikomu nebudete věřit, druhé možná budete občas i podezřívat, že podvádějí. Jenže on vám dojde dech, a ve dnech okolo úplňku si uvědomíte, že bez spolupráce druhých, a to ani své drahé polovičky, se neobejdete. Během víkendu vás navštíví starší příbuzný, a dostanete od něj tolik užitečných rad, že i po létech na dotyčného budete vzpomínat jako na svého životního učitele.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné. 
Toto znamení ovládá Venuše –  Večernice  – polarita Yang

Nejméně stabilní oblastí budou u vás v tomto týdnu finance. Ale ta nejistota potažmo nedostatek peněz bude pouze iluzorní pocit. Vy budete pořád myslet na zadní kolečka, a každý vydělaný obnos nebo výše úspor vám budou málo. Bude ale stačit, když si popovídáte s někým zkušenějším, možná strýcem nebo starším kolegou, horoskop ani nevylučuje, že si zajdete na poradu k astrologovi, a někdo z nich vás uklidní, ubezpečí vás, že vaše obavy z budoucnosti jsou úplně zbytečné.

Štír (24.10. – 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní. 
Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin

Nepřátele si v tomto týdnu dokážete udělat z lidí, kterým nebudete naslouchat, a rozhodovat si budete všechno po svém. Svým způsobem budete slavit úspěchy na úkor druhých, a to vám někteří jedinci neodpustí. Dejte si na to pozor, protože odplata by vám mohla pořádně zkomplikovat život. Přišla by totiž přesně v momentě, kdy budete potřebovat psychicky podpořit, ale místo toho vás někdo ze msty dostane na úplné dno.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé. 
Vládcem je Jupiter – polarita Yang

Soukromí a klidu v tomto týdnu budete potřebovat daleko víc, než v předchozím období. Probírat se totiž budete svými emocemi, a na přetřes přijdou i nesplněná přání. Zábavu byste ale neměli odmítat, protože vám poskytne dokonalou relaxaci. Vy totiž navenek bude budit dojem pohody, ale uvnitř vás bude doslova hlodat nejistota, proto ani nikoho z přátel nenapadne, že jste trošku na dně a z něho se tedy budete muset zvednout vlastními silami, a zábava se stane jedním z nástrojů, díky kterým se vám to povede.

článek

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské. 
Vládcem je Saturn – polarita Yin

Ani se nesnažte mít všechno a všechny pod kontrolou. To by totiž bylo naprosto zbytečné pachtění, protože to nedokážete. Navíc byste svým šťouráním ostatním pořádně lezli na nervy. Spíše se zaměřte na svoje znalosti, vědomosti. Tam by naopak vás mohl někdo nachytat na švestkách, takže když si osvěžíte například informace vztahující se k profesi, kterou se živíte, bude to rozumně vynaložený čas.

Vodnář (21.1. – 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran, spoluvládce je Saturn – polarita Yang

O svou špatnou náladu v první polovině týdne se postaráte vy sami, vzpomínáním, probíráním, co se vám v životě nepovedlo, kde jste sami sebe zklamali. Ono vás to ale brzo přejde, o to se postará někdo z rodiny, možná sousedů. Vlastně díky depresi zjistíte, že na tom vlastně nejste vůbec špatně, už i proto, že okolo sebe máte lidi, na které se skutečně můžete spolehnout.

Ryby (19.2. – 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní. 
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin

Energii v tomto týdnu věnujte vždy pouze jedné činnosti, jinak pozornost budete rozptylovat mnoha směry a to vás přivede do slepé uličky. Začnete se doslova ztrácet v maličkostech, ale celek nikde! Pozitivní obrat čeká ty z vás, kteří se zajímáte o esoteriku. Patrně se rozhodnete ke studiu, a investované peníze se vám v budoucnosti vrátí mnohonásobně!

e-mail  :  nadamagic@seznam.cz 
http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz
Foto: profimedia.cz
16.9.2013 12:00| autor: Naďa Šmídová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist