Partnerský horoskop: Kdo je se Štírem na štíru?

Štíři jsou poněkud neprůhlední. Strozí a uzavření, ovšem ve svém nitru přemýšliví a moudří. Není lehké s nimi vyjít, musíte proniknout až k jejich podstatě, pochopit jejich přemýšlení a pak možná…Každému znamení se to daří jinak.

Štír a Beran
Tady v první řadě vystupuje na obou stranách živelný a vášnivý sex. Padnou si do noty hlavně v posteli a panuje tu obrovská fyzická přitažlivost.  Celkem záviděníhodný vztah s velkou šancí, že jejich tvrdé a neproniknutelné povahy budou naladěny na stejné vlně. V páru pak mohou dosáhnout i velkých životních úspěchů.

Štír a Býk
I tady panuje obrovská sexuální vášeň, ba až zuřivost, která láme skály. V obyčejném životě bude Štír narážet na z jeho pohledu poněkud nudnou a usedlou Býčí povahu a Býka časem začne žahat Štírův bodec. Hodně tolerance bude potřeba, pro dlouhodobé vztahy je to obtížná kombinace.

Štír a Blíženci
Hmmm… obrovská přitažlivost. Štír je Blížencem doslova fascinován a je to jedno z ideálních spojení, pokud je Blíženec opravdu typickým sebevědomým a rozevlátým člověkem. Jakékoliv zraněné nitro bude Štír zaplňovat jedem. Vášnivý vztah má větší šanci, je-li Blíženec žena.  Žena Štírka může Blížence muže po čase svým chováním mást.

Štír a Rak
Spojení dvou krunýřovců je něčím tak vzácným a intimním, že to lze těžko popsat. Žena Štírka je mocná pečovatelka, stejně tak Rak. Kromě opět silné erotické přitažlivosti to bude i obrovská dávka vzájemné něhy – typický to obrázek dvou stařečků i po 50 letech manželství držících se za ruce v parku.

Štír a Lev
Lvice Štíra uhádá, ale Štír se nedá. Toto spojení z hlediska astrologie je mimořádně dobrým pro společné úspěchy a slávu. Tady umí opravdu hodně, pomohou si vzájemně. Ve vztahu je však třeba velké tolerance a přijmout fakt, že žijí trochu „italsky.“ Ovšem, nikomu z nich asi nepřijde na mysl, že by to mohl být problém.

[[related]]

Štír a Panna
Tento vztah je až o vzájemném uctívání. Panna ve Štírovi probouzí smysl pro morálku a čest. Dokážou-li si tito dva k sobě udržet úctu, je to dlouhodobě velmi stabilní vztah, který je okolím doslova neprůstřelný. Jen Štírka žena se musí někdy krotit ve svých sexuálních kreacích, aby jemného muže  Pannu nevyděsila.

Štír a Váhy
Tento vztah je o vzájemném poznávání dosud nepoznaných hlubin. Oba se probouzí v naprosto jiné osobnosti, než kterými byli před oním osudovým setkáním. Sex je divoký, až překračující hranice všeho myslitelného…

Štír a Štír
Pokud si lze představit vrchol erotiky, sexu a perverze, pak je to mezi těmito dvěma stejnými znameními. Ve vztahu a životě si ale můžou jít na nervy. Oba se mají příliš rádi, že nejsou schopni udělat ústupky pro druhého. Tvrdý, výbušný a náročný vztah, naprostý opak toho s Váhami.

Štír a Střelec
Střelce doslova fascinuje Štíří povaha a tak bude svému partnerovi vždy věrný. Nikoliv však slepě a hloupě věrný, pokud je některý vztah maximálně promyšlený, pak je to tento. Chytré, leč nenápadné milostné léčky a jejich „naoko do nich padání,“ to je přesně to, co tihle dva neustále dělají.

Štír a Kozoroh
Štír umí z nějakého záhadného důvodu doslova zhypnotizovat rohatého Kozoroha. Budou před sebou stát a pro jejich vztah nebudou slova. Jakmile do sebe proniknou, už je nic nerozdělí. Jen muže Kozoroha bude často stát sex se Štírkou mnoho sil. Naopak to neplatí, Štír muž je k neutahání.

Štír a Vodnář
Oba dva mají trochu podobnou světáckou povahu, která postrádá  intimitu. Pokud se v tomto shodnou, může to být hodně dobrý vztah. Ideální spojení pro volné vztahy nebo pro sex ve třech. Je-li však některé ze znamení jinými aspekty více uzemněné, bude tato volnost vadit a vztah bude problémový.

Štír a Ryby
Štír je na Rybu moc. Ženu Rybu tento mužský protějšek bude fascinovat, ale nakonec raději couvne, příliš se bojí jeho jedu. Naopak už to neplatí a Štírka si umí muže v Rybách celkem dobře omotat kolem prstu a vysát z něj naprosto všechno.

Foto: profimedia.cz
17.10.2012 11:00| autor: Renata Petříčková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist