Horoskopy
podle tarotu

Týdenní horoskopy pro 11.týden od 11.3. do 17.3.2013

Kdo má tento týden šanci na zvýšení platu a od koho se naopak peníze budou kutálet pryč? Kdo má šanci na lásku a koho čekají ve vztahu problémy? To a mmnohem více najdete v našem horoskopu na tento týden.

Slunce je v Rybách,kde setrvá do 20.3.
Merkur je v Rybách. V sobotu 23.2. nabere retrográdní směr, a couvat bude až do 17.3. Do Berana vstoupí 14.4.
Venuše je v Rybách kde setrvá do 22.3.
Mars je v Beranu.
Jupiter je v Blížencích, kde setrvá do 26.6.2013.
Retrográdní Saturn je ve Štíru, kde setrvá do 23.12.2014. Do přímého směru se otočí 8.7.2012.
Uran je v bojovném znamení Berana.
Neptun pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.
Pluto je ve znamení Kozoroha.
Fáze Luny…
Měsíc ubývá…V pondělí 11.3. nastane v 20.51 hodin novoluní v Rybách.
Potom začne měsíc přibývat.

Beran (21.3. – 21.4.)
První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem  znamení je Mars – polarita Yang
Vůbec se nedivte, když vám v tomto týdnu někdo z rodiny řekne, že jste jako tichá voda, co břehy mele. Navenek se totiž budete tvářit unaveně, ale jen se ozve slovo zábava, ožijete, a když někam vyrazíte, řádit budete jako puberťáci. Pozor si ale dávejte hlavně na alkohol, protože když to přepísknete, s Marsem ve svém znamení snadno někde škobrtnete, a úraz si vyžádá lékařské ošetření, možná i několika denní hospitalizaci v nemocnici!

Býk (22.4. – 21.5.)
Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka  – polarita Yin
Mít dobré přátele je sice skvělé, ale v tomto týdnu si uvědomte, že s nimi trávit všechen svůj volný čas nemusíte. Život by se vám totiž mírně vymknul kontrole, zejména jste-li zadaní. Nebudete mít totiž daleko k nevěře! Když lákadlu erotiky podlehnete, vaše zálety by se mohly prozradit ve dnech okolo pátku, a během víkendu si váš trvalý vztah projde menší krizí.

Blíženci (22.5. – 21.6.)
Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur – polarita Yang
Budete-li mít pocit, že vaše kariéra stagnuje, nebo nadřízení někomu nadržují, svěřte se přátelům. Ti vás doslova napumpují životodárnou energií, a hlavně optimismem. Buďte v klidu, vyčkávejte, nic se nesnažte uspěchat! Merkur ve vašem sektoru kariéry bude mít již příští týden opět přímý směr, a konečně se stojaté vody pohnou. Narození okolo 30.5. by se měli vyhýbat sladkostem, ale i zbytečnému utrácení!

Rak (22.6. – 21.7.)
Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin
Když povinné školení nebo kurz pojmete jako zábavný výlet, bude všechno v pořádku. Seznámíte se spoustou zajímavých lidí, kteří se živí stejným oborem jako vy. Celý týden si pečlivě hlídejte, co jíte, neexperimentujte s exotickými potravinami. Zejména pozor na mořské plody, nelze totiž vyloučit alergickou reakci na korýše! Ve dnech víkendu se vyhýbejte přátelům. Horoskop totiž naznačuje, že díky nim se dostanete do nepříjemné situace, nelze ani vyloučit veřejný skandál.

Lev (22.7. – 22.8.)
Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce – polarita Yang
Hlavně v první polovině týdne se všechno bude točit okolo peněz, majetku. Mnozí budete například vyřizovat dědictví, nebo shánět peníze na zaplacení daní. Je ale i možné, že začnete obcházet dlužníky vy sami, protože vám dojde trpělivost, ale zde vám horoskop radí jednat v rukavičkách. Můžete při dobývání pohledávek použít i mírně nestandardní praktiky, a to by mohlo skončit i soudní dohrou!

Panna (23.8. – 22.9.)
Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur – polarita Yin
Ve všem se v tomto týdnu spoléhejte na svou drahou polovičku. Vy totiž začnete narážet na nezodpovědné, svým způsobem prolhané jedince. Díky tomu budete potřebovat morální podporu, a kdo jiný by vám ji měl poskytnout, než intimní protějšek. Budete se divit, jak to mezi vámi začne díky společnému řešení i banálních problémů klapat, a to i v ložnici!

[[related]]

Váhy (23.9. – 23.10.)
Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení ovládá Venuše –  Večernice  – polarita Yang
V práci to budete vy, kdo v tomto týdnu zažehná a zklidní případné konflikty. Naopak růžky občas vystrčíte v intimním partnerství. Od své drahé polovičky si prostě nic nenecháte líbit. Do vašeho sektoru partnerství se totiž po dvou letech opět vrací Mars, a tak nejen v partnerství, ale i ostatním lidem předvedete, že když je třeba, dokážete i vy zvýšit hlas, a klidně pořádně vztekle zadupat nožičkou.

Štír (24.10. – 22.11.)
Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin
Počítejte s tím, že i přes veškerou snahu budete muset trávit v následných dnech daleko víc času v zaměstnání. Doma ale díky asteroidu Junona všechno zvládnou na výbornou. Rodina vás podpoří, a je jedno, zda jste muž či žena, vždy na vás bude čekat teplá večeře a pohodová atmosféra. Problém mohou mít ke konci týdne ti z vás, kteří pobíráte nemocenskou nebo sociální dávky. Platba nedorazí, a během víkendu se patrně budete muset uskrovnit.

Střelec (23.11. – 21.12.)
Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter – polarita Yang
Za přispění Marsu, který vstoupí do Berana, se ve vás bude kumulovat spousta energie, ale i odvahy. Pokud jste celou zimu seděli za pecí, v tomto týdnu vyrazíte na vzduch, možná občas i do tělocvičny, protože vycítíte, že nahromaděnou energii nějakým způsobem musíte vybít. Nicméně ke konci týdne se budete muset podřídit rodině, a vyrazit opakovaně na návštěvu. Důvodem může být například narození nového človíčka.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)
Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn – polarita Yin
Nekompromisně se v tomto týdnu ujmete rodinné kasy, což ještě vaši nejbližší skousnou, ale vy ostatním začnete organizovat volný čas. Doma se prostě začnete chovat jako generálové, ale ono to nikomu neuškodí. Velmi nenápadně začnete ostatní zasvěcovat do nákladů za domácnost, a nestačíte se divit, jaký pozitivní dopad to bude mít. Minimálně se do konce dubna nestane, aby někdo například po sobě nezhasl v koupelně.

Vodnář (21.1. – 18.2.)
Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran, spoluvládce je Saturn – polarita Yang
Vůbec si to zpočátku nebudete uvědomovat, ale vaše slova v tomto týdnu občas zafungují jako dobře nabroušený meč. V diskusích se nenecháte zatlačit do kouta, na otázky budete odpovídat jakoby podrážděně, nevrle. Pro klid v rodině raději nesedejte za volant, protože vašim nejbližším bude naskakovat husí kůže z vaší riskantní jízdy!

Ryby (19.2. – 20.3.)
Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin
Úplnou náhodou se dostanete ke svým způsobem tajným informacím, které se budou týkat platů ostatních kolegů, a vy budete mít pocit, že vás trefí šlak. Nic neřešte, nechte si to pro sebe. Do vašeho sektoru příjmů totiž v úterý vstoupí Mars, a vy i bez intrik díky jeho pomoci dokážete vydělat v následných týdnech slušné peníze! Ve dnech víkendu ignorujte příbuzné. Raději si jděte posedět s přáteli, ti vás nebudou hloupými řečmi popichovat.

e-mail  :  nadamagic@seznam.cz
http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz
11.3.2013 12:00| autor: Naďa Šmídová

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist