Slavní herci s nejhorší pověstí. S kým se spolupráce prý rovná peklu?

Jeden se neučí texty, další chodí ustavičně pozdě a jiný zase platí za pěkného náfuku. Je jasné, že s tímhle „materiálem“ se točí filmy dost těžko! S jakými celebritami si natáčecí štáb i kolegové užívají svoje?

Bez ohledu na to, jak jsou některé osobnosti talentované, jejich prapodivné chování „za scénou“ je hodně předchází. Podle zvěstí, které o těchto šesti celebritách v Hollywoodu kolují, to s nimi v práci není žádná sláva!

1. Teri Hatcher, arogance a povyšování

celebrity-spoluprace-6.jpg

Zdroj: Shutterstock.com

Taky ji máš v povědomí jako přátelskou a milou Susan ze seriálu Zoufalé manželky? Na televizní obrazovce se sice Teri mohla pro všechny kolem rozkrájet, ovšem jak zhasly kamery, ke svým kolegům rozhodně tak přívětivá nebyla. S nikým neprohodila jediné slovo a všem dávala okatě najevo, kdo je tady ta „velká hvězda“. Tady někomu popularita stoupla kapku do hlavy, což?

2. Shannen Doherty, skromnost stranou

celebrity-spoluprace-2.jpg

Zdroj: Shutterstock.com

Asi jsi už slyšela, že Shannen právě teď bojuje s rakovinou a nemá to zrovna lehké. Logicky se kvůli nemoci musela vzdát herectví, aby se zákeřnou chorobou mohla bojovat. Když však ještě pracovala naplno, doháněla kdekoho doslova k šílenství. Její přehnané nároky jsou pověstné, a třeba tvůrci seriálu Beverly Hills 902 10 by mohli vyprávět! Vždyť kvůli tomu nafrněnou Brendu ve čtvrté sérii odsunuli jaksi na vedlejší kolej – nedalo se s ní totiž vydržet.

3. Alec Baldwin, ukázkový cholerik

celebrity-spoluprace-3.jpg

Zdroj: Shutterstock.com

Tomuto fešákovi zasvěcení neřeknou jinak, než „horká hlava“. I sebemenší maličkost ho neuvěřitelně vytočí – a pak se na place dějí věci. Jeden z jeho historických výstupů se stal při natáčení seriálu televizní stanice NBC, Studio 30 Rock. Se štábem se dostal do křížku kvůli špatnému vzduchu v místnosti – na nosánek Aleca byl příliš suchý! Aby toho nebylo málo, panáček ke všemu fláká přípravu a neučí se texty.

4. Bruce Willis, ten zná svou cenu

celebrity-spoluprace-1.jpg

Zdroj: Shutterstock.com

Bruce patří mezi nejlépe placené hvězdy už pěknou řádku let. Protože svých profesionálních kvalit si je moc dobře vědom, s jeho egem není snadné vyjít. Buď si za účast ve filmu řekne astronomickou částku, nebo spolupráci slíbí a na poslední chvíli změní názor. O hlavní postavě snímku Postradatelní se v kuloárech povídá, že je zahořklý a zlý parchant, který dělá samé naschvály. Ale na obrazovce vypadá jako velký sympaťák, co? To zdání vážně klame…

5. Katherine Heigl, přísný kritik

celebrity-spoluprace-5.jpg

Zdroj: Shutterstock.com

Blondýnka má kromě nedochvilnosti ještě jednu hodně divnou vlastnost – pomlouvá a shazuje snímky, ve kterých se objeví. Ovšem až poté, co za ně dostane tučný šek! O romantické komedii Zbouchnutá vykládala novinářům, že je to stupidní a sexistický snímek, navíc s příšerným scénářem a trapnou pointou. A že při natáčení trpěla každou minutu! Nevybíravě se vyjádřila i o seriálu Chirurgové, díky kterému si přišla na pořádné jmění. To je tedy vděk!

6. Lea Michele, slečna důležitá

celebrity-spoluprace-4.jpg

Zdroj: Shutterstock.com

Hudební seriál Glee jsi v televizi určitě zaznamenala. Stejně jako úžasný hlas této trochu problematické divy. Lea je totiž pověstná tím, že nikdy nemluví na své mladší kolegy. Zkrátka je to pro ni ponižující! Taky potřebuje speciální pozvání na scénu a její velkou zálibou jsou pomluvy. Prostě ukázkové móresy, kvůli kterým je třicátnice mnohým trnem v oku. Nedivíme se!

Která celebrita patří mezi tvé oblíbené a její pověst tě pořádně překvapila? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem, těšíme se na příspěvky. A jen tak mimochodem, problematických celebrit plave v hollywoodském rybníčku víc. Podívej se na video! S kým dalším nikdo nechce dělat?

Text: Lucie Feiková

Foto: Shutterstock.com

3.4.2017 10:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist