Slavné maminky jsou jako proutky. A už zase pracují!

Je tomu jen pár měsíců, co tyto známé tváře přivedly na svět své první drobečky. Z porodu se rychle oklepaly, zformovaly postavu do původní podoby a už jsou zase v pracovním zápřahu.

Exoticky vyhlížející Lejla Abbasová začala moderovat pořad Máme dítě pro TV Barrandov a čtyřměsíčního Davida bere na natáčení s sebou. Když se zapnou kamery, hlídá ho babička, jakmile potřebuje nakrmit, převezme si ho Lejla. Mladá partnerka Michaela Kocába se raduje i z dalších moderátorských nabídek a chlubí se, že díky své mamince dokáže všechno skloubit dohromady. Ve skutečnosti však její životní styl musí být pěkně únavný. Malý Davídek totiž spí raději před den než v noci. „Během dne spát neumím, takže jsem ráda, když mi to vyjde v noci na tři hodiny.“ svěřila se Lejla nedávno bulváru. Ačkoli vytrvale odmítá ukázat miminko veřejnosti, prozradila aspoň, že je to celý táta. Subsaharské geny její rodiny prý byly naprosto potlačeny. „Je to krásný bílý blonďák, celý tatínek. A ze mě nemá snad nic,“ prohlásila moderátorka.

Časté noční vstávání si „užívá“ také zpěvačka Lucka Vondráčková, jejíž Matyáš přišel na svět začátkem prosince. Podobou je prý celý po tátovi, vokály ale zdědil po mamince. „Myslím, že by uměl převálcovat i symfonický orchestr a zkazit by jim koncert,“ směje se Lucie, které s péčí o malého pomáhá manžel, hokejista Tomáš Plekanec. Přestože spolu žijí v kanadském Montrealu, za který Tomáš hraje, Lucčin život se dovolené zdaleka nepodobá. Po téměř probdělé noci s mimískem brzy ráno vstává, pracuje na nové desce, nedávno dotočila nízkorozpočtový snímek Labyrint, který už běží v českých kinech. Není divu, že je pouhých pár měsíců po porodu jako proutek, aniž k tomu potřebovala dietu.

[[related]]
Zpátky ve své konfekční velikosti je také hvězda muzikálu Kat Mydlář Radka Fišarová, která si po porodu dopřála oddech na pouhé dva měsíce. Od začátku března už opět ztvárňuje matku Esmeraldy v úspěšném nastudování příběhu o Quasimodovi. O svou ultraštíhlou postavu mateřstvím nepřišla. Zato malý Oskar jako by jedl místo ní. „Oskárek je spíš Otesánek, zřejmě potřebuje nahnat ten měsíc, o který přišel dřív na svět,“ nechala se slyšet Radka. A stejně jako v předešlých dvou případech, i v tom jejím je chlapeček celý táta. Herec Jiří Hána se v něm zhlédl natolik, že ho bez potíží přebaluje i koupe. „Já se vlastně kromě kojení nemusím starat o nic,“ pochlubila se zpěvačka.

13.3.2012 4:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist