Sexuální hazard

Až čtyřicet procent z 18 milionů lidí, kteří přiznali poranění vzniklé při sexuálních hrátkách, zjistilo, že jsou zranění až druhý den ráno, protože při sexu jejich vysoká vášeň bolest otupila. A dokonce pět procent si díky erotickým nehodám muselo vzít dovolenou!

Raději buďte při hledání nových poloh a zkoušení nových hraček opatrná. Sice tak můžete objevit mnohem silnější orgasmus, ale se zlomenou nohou nebo vykloubeným kolenem, byste pak nějakou chvíli orgasmus nemusela prožít.

Takže než se do nějakého zkoušení a vynalézání nových vzrušujících poloh pustíte, přečtěte si následující:

– Spoustu z nás vzrušuje rozlévání vosku na tělo, ale snažit se o vytvoření památného odlitku vašich intimních partií by nemuselo dopadnout dobře. Dejte pozor, kam co kapete.

– Orálním sexem partnera skvěle uspokojíte, ale nemusíte to provádět tak horlivě, že si jeho chloubu budete strkat až do krku. Ono by ho to vzrušení rychle přešlo, kdyby se vám udělalo špatně, a musel by rychle hledat kýbl…

– Jestli zkoušíte nové polohy a využíváte všechny jiná místa než postel, tak si dejte pozor v kuchyni. V záchvatu vášně byste mohla opomenout nůž nebo rozehřátou troubu a skončit na pohotovosti s popáleninou, nepatří mezi nejlepší vyvrcholení sexu.

– A i když se to může zdát nereálné, výjimkou není ani „vykloubení penisu“. Tato sexuální nehoda patří sice mezi kuriozity, nicméně při bouřlivé souloži se občas může přihodit. Příčinou je odtržení penisu od kůže a jeho vklouznutí pod stydkou sponu, nebo do šourku, vlastně jakési „obrácení penisu naruby“. Takže bacha!

– Je chvályhodné, že si dáváte s milencem na jednu noc pozor před nemocemi a používáte kondom. Jenže když mu ho pak na ostro vykouříte, celá ta bezpečnostní akce je v troskách.

Sex v přírodě může znít skvěle, ale když se rozhodnete si ustlat na jehličí, nebude váš partner jediný, kdo bude píchat.

– Pokud holdujete sebeuspokojování a stále hledáte nové prostředky, které by vás co nejlépe uspokojily, nezapomínejte na heslo „i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo“. Nesahejte hned po obřích hračkách, v lepším případě byste si mohla způsobit nějakou trhlinku, v tom horším by vás normální chlapská velikost mohla přestat bavit!

24.5.2010 12:00| autor: Karolína Sladká

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist