Petr Kolář: Pokání nebylo nic platné

Po celý rok se zpěvák Petr Kolář snažil zachránit manželství. Dokonce složil písničku, ve které se své ženě veřejně omlouvá za nevěru. Nic nepomohlo. Manželka Zuzana se odstěhovala k rodičům a podala žádost o rozvod.

Zuzana Kolářová neunesla aféru, která loni zahýbala veškerým bulvárem. Novináři načapali Petra v jeho autě v milostném opojení s mladou vnadnou divadelní uvaděčkou. Nemělo smysl zapírat. „Udělal jsem věc, která se dělat nemá, ulítnul, protože jsem magor,“ prohlásil zpěvák v nedávném rozhovoru. Sypání popele na hlavu mu ale k odpuštění nedopomohlo.

Petr je se Zuzanou ženatý deset let a mají dva syny. O ty Petr rozvodem přijde – manželka je chce získat do vlastní péče a Petr se tomu nebrání. „Zatím to řešíme v klidu, bez emocí,“ podotkl zpěvák, který stále doufá v zázrak a nevzdává se naděje, že si to Zuzana ještě rozmyslí.

Ačkoli to na první pohled vypadá, že hlavním impulzem k manželčině rozhodnutí byla jeho nevěra s uvaděčkou, může jít o zavádějící iluzi. Krátce po zveřejnění choulostivých fotek se totiž Zuzana nechala slyšet, že je doma všechno v pořádku. Něco takového se podle ní čas od času stane skoro v každé rodině a nemá smysl to rozpitvávat. „Neznám jediný pár, komu by se to nestalo. Vždy je někdo na řadě,“ řekla tehdy s racionálním nadhledem. Podle zlých jazyků však bylo podobných aférek víc a Zuzana cítila v manželství odcizení.

[[related]]
„Zní všude tvoje jméno, přísahám, v bouři výčitek tvůj pohled potkávám,“ zpívá tklivě Petr ve svém songu Navzdory hříchům, nicméně patos romantického minnesengera nechává Zuzanu ledově chladnou. Za těch deset let má zřejmě dost i toho.

Jiný muž prý za manželčiným rozhodnutím nestojí, alespoň se o něm neví. Zuzana nicméně o samotě určitě dlouho nezůstane, jelikož je to velmi půvabná žena, prosadila se na muzikálových prknech, a je dokonce držitelkou Thálie. A seznámení je v její branži více než snadné…

29.3.2012 12:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist