Nemohu se vyrovnat s rozchodem

Zdravím, před půl rokem ode mě partner odešel, potřetí a napořád a já se s tím nemohu vyrovnat. Žili jsme spolu přes rok, je o 13let mladší.. Poznali jsme se v práci.. Stále se nemohu hnout z místa. Už nevím co dělat, když se hnu vrátí mě to zas zpět.. Po rozchodu mi vždy 1x za 3 týdny se ozval, viděli jsme se měli sex.. Takhle celý půlrok.. Moji přítomnost si naposled 26.12. vyžádal vydiranim.. Že jsem raději s jinými než s ním.. To bylo časté.. Opět sex a pak řeči jak mu na mě záleží, že chce abych byla v pohodě a klidu a ať jedu domu opatrně.. Ať si někoho najdu rozumného a založím rodinu a že chce abysme zůstali prateli, i když si někdo z nás někoho najde. Pak do mě jel údery po psaní a mě to donutilo bloknout ho všude.. Snažil se mi dovolat 31.12. Já mezitím sbalila věci co mi kdy dal, i když vím že dárky, se nevrací cítila jsem, že to musím udělat a odhodlavala jsem se fakt dlouho.. a nechala mu je předat. Pak mi ještě zkoušel volat 4.1.a od té doby klid po pěšině. A dnes má nejlepší kamarádka.. Mi napsala jak ji nechybim-dobře vědět.. A pak přes svého přítele zjistila že ex je ve vztahu bodlo mě z srdce říkám si další z jeho naschvál a ona mi i poslala foto její… Mám na něj vztek a zároveň se to ve mě pere a nevím co dělat.. Nejraději bych tam jela a dala mu na tlamu 🙂 aby, se mi ulevilo.. Děkuji za přečtení. A též i snad brzkou odpověď.. Nebo se zbláznil m..

Odpověď

Ahoj, tak mu přes tu tlamu dej. Ne nějak nezákonně, ale cokoliv ti uleví. I pro netrénované oko je patrné, že na něm nezdravě lpíš. Kdyby se k tobě měl vrátit, bylo by to to nejhorší (byť by ti to krátkodobě přineslo úlevu), co by se ti mohlo stát, věř mi. Nechtěj ho zpátky, chtěj se sama srovnat. Zníš jako žena, která by potřebovala dodat kuráž k tomu, aby nacházela spokojenost ve svém životě sama a nesvěřovala ji do rukou jiných lidí. Chceš si zavolat a hledat cestu, jak na to?

6.1.2023 7:57

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist