Mayský
horoskop

Mayský horoskop pro období od 21. do 29. října 2020

Nastal čas změnit způsob myšlení

Vše je neustálá změna a právě začínají dva týdny, ve kterých si tuto nelítostnou pravdu máš více uvědomit. Nelpi na ničem, protože se neviditelné síly daly do pohybu. Snaž se více sledovat to, jak se v situacích, o kterých si myslíš, že je důvěrně znáš, opravdu cítíš. Protože se nemění jen svět kolem tebe, ale s ním se mění i tvůj lidský příběh. Uvědom si svou moc tento příběh utvářet podle svého. Nad tím, co se mění kolem, možná moc nemáš, ale vždy můžeš změnit svůj niterný postoj. Je to ostatně to jediné, co můžeš kdykoliv změnit. Zároveň je to však to nejdůležitější, protože od tohoto bodu se bude v budoucnosti vše utvářet.

Období 1-Caban(Země, Pohyb) od 17.10.-29.10.2020

Nastává zajímavý paradox. Na jednu stranu přichází období změn, na druhou se svět zpomaluje a opět zastavuje. Když se však zastaví vnější svět, rozpohybuje se ten vnitřní. A tak si nezoufej, ať jsi v jakékoliv situaci. Využij prázdného prostoru pro sázení nových semínek, která ti zaručí šťastnější život ve vzdálené budoucnosti. Každý jsme v jiné části svého osobního příběhu, a tak záleží čistě na jednotlivci, zda bude pohyb vnitřní nebo vnější. Nelpi na ničem a dej přednost osobní svobodě. Překážky, které možná vystoupí, jen nech svým vědomím v klidu „protéct“. Vše se dostaví v pravý čas.

Co se týká těla, zaměř se na své zdraví a nepřemáhej se zbytečně. Nauč se svému tělu více naslouchat. Pokud ti dá signál, že je unavené, respektuj ho. Experimentuj s novými druhy dechových nebo fyzických cvičení. Pravidelně relaxuj a možná zjistíš, že ti to jde snadněji než jindy. Jestli pocítíš úbytek svých finančních zdrojů, vrhni se ihned do jiných aktivit, které ti přinesou příjmy z jiných činností. V dobách krize často vznikají ty nejlepší nápady, a tak na tom můžeš být brzy líp, než by sis představovala. Nezůstávej však v nečinnosti.

V rovině mysli nastal čas změnit svůj způsob myšlení. Možná pocítíš touhu se něco nového naučit. A je to určitě lepší volba, než koukat na to, že starý způsob myšlení je již nefunkční. Hledej nové zdroje informací a nauč se novou dovednost, která tě může zavést na jiná pracovní místa, než sis kdy představovala. Pokud svůj obor měnit nechceš, sleduj novinky ve světě a otevři se novým inspiracím. Je pravděpodobné, že zaznamenáš změny ve svých stávajících kolegiálních vztazích, a tak naslouchej svému srdci a podle toho reaguj.

Co se týká tvých vztahů, mohou být změny opravdu veliké. Poslední dny jsou náročnější pro mnoho lidí, a to se může podepsat i na všech důležitých sociálních interakcích. Sleduj tyto změny a hraj si s „časovou frekvencí návštěvnosti“ do té doby, dokud se nebudeš ve všech svých vztazích cítit pohodlně. Možná zjistíš, že se k tobě vrací určití lidé z minulosti, které začneš vnímat úplně jiným způsobem než dřív. Důvěřuj svému tělu, protože je moudřejší než naše mysl. Je však nutné se opět naučit správně číst v jeho impulsech. Následuj svůj dobrý pocit.

V rovině ducha přichází doba, ve které se můžeš pohnout o stupeň dál. To, co dlouho nešlo, může přijít. Je však nutné tomu jít vstříc. Pokud se například snažíš pracovat dlouho se sny, ale stále si je nedokážeš zapamatovat, může se výrazně jejich činnost posílit. Na druhou stranu možná zjistíš, že to, co ti dřív dobře sloužilo, není tak efektivní. A tak se vydej opět jiným směrem nebo vyzkoušej novou metodu, jak se spojit se svým zdrojem síly. Hledej do té doby, dokud si nebudeš absolutně jistá, že daný způsob práce s duchem ti vyhovuje. Můžeš vyzkoušet nové modlitby, meditace nebo dechová cvičení. Jednoduše experimentuj.

21.10.2020 7:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist